роздуми

 
 

 

    Хто володіє інформацією, той володіє світом!

Трускавецький Вісник

Видається з 14 серпня 2008 року                                                  № 13 (136)  від  23 лютого  2010 р.

 

Новини Трускавця та регіону

Випуск «Трускавецького вісника» відновлено

Після двотижневої паузи відновлено випуск нашого Інтернет-видання. Беручи до уваги те, що почався Великий Піст, не хочемо загострювати ситуацію з тими, хто і так покараний долею. Так, одного з депутатів, який підтримав нашого ворога, вже Бог покарав – шахраї позбавили його 77,5 тисяч гривень та 37,5 тисяч доларів, які навряд чи він здобув чесним способом. В самого нашого ворога теж появилися серйозні проблеми і ми не бажаємо, щоб у випадку якихось неприємностей звинувачували саме нас. Всіх, хто завдав нам болю чи образи, ми пробачаємо, як і личить християнам. Натомість просимо вибачення у тих, кого ми образили свідомо чи несвідомо своїми публікаціями. Дякуємо всім, хто вболіває за долю нашого видання та підтримує його і співпрацює з нами. Ми не залишимо вас без інформації і надалі працюватимемо для вас.

У Трускавці планується спорудити сміттєсортувальну станцію

16 лютого відбулася робоча зустріч мера Трускавця Лева Грицака з бурмістром польського міста Томашув Любельскі Ришардом Собчуком. Основною темою обговорення стало питання реалізації спільного проекту стосовно сегрегації та сепарації сміття при залученні коштів Євросоюзу. Поляки вже мають певний досвід в сортуванні сміття, відборі пластику, паперу, скла, металу та харчових відходів, у Трускавці такий комплекс лише планується спорудити на околицях міста (можливо на території КП «Наше місто»).

В зустрічі окрім Лева Грицака та Ришарда Собчука взяли участь ще заступник бургомістра Томашова Любельського з польської сторони та заступник мера Трускавця Віктор Марченко і керівник центру енергозбереження з Дрогобича Володимир Кондзьолка з української сторони.

Спочатку планувалося, що проект спільної угоди буде розроблено до початку березня, проте через певні юридичні моменти та неузгодження в законодавствах польському, українському та Євросоюзу, а також з метою більш детального вивчення ситуації та спільних дій по реалізації проекту підписання угоди було відкладено до осені. Тепер було підписано хіба меморандум про спільні наміри.

Нагадаємо, що реалізація даного проекту дозволила б значно зменшити витрати, пов’язані з вивезенням сміття. Трускавець щодня вивозить кілька машин сміття по 20 – 25 м. куб. на стрийське сміттєзвалище і сплачує при цьому по 15 гривень за куб (приблизно 40 – 50 гривень за тону). Поляки возять своє сміття на віддаль 120 км і оплачують по 180 злотих за тону (орієнтовно по 360 гривень). Реалізація запланованого проекту, який є першим таким кроком по залучення європейських коштів для міст держав, які не входять до Євросоюзу, дало б можливість Трускавцю зменшити  кількість сміття для вивезення (до 300 машин на рік), знизити тарифи для населення, покращити екологічну ситуацію, адже сміття після сортування було б пресоване таким чином, що утворювало б своєрідні тверді блоки, дія яких на зовнішнє середовище була б мінімальною – не було б стоків у грунтові води, сміття не розносилося б вітром та не занечищувало довкілля.

Загальна вартість проекту – 1,5 мільйона євро, при наданні коштів Євросоюзом кожна сторона (українська і польська) вклали б у його реалізацію тільки 10% вартості.

За результатами зустрічі створено робочу групу при Трускавецькій міській раді, в яку ввійшли заступник міського голови Віктор Марченко, начальник УЖКГіБ Василь Стечкевич, генеральний директор КП «Наше місто» Юрій Алієв, а координатором по співпраці з поляками став Володимир Кондзьолка.

Промоцією курорту зайнялися серйозно

В понеділок, 22 лютого, в залі засідань міської ради відбулася зустріч міського голови Трускавця Лева Грицака з керівниками підприємств Трускавця та приватними підприємцями. Зустріч стосувалася надзвичайно актуальної теми – промоції нашого курорту. Що цікаво, не був присутнім на ній голова Асоціації підприємців та роботодавців Трускавця депутат Петро Іванишин, який часто любить повторювати про необхідність ведення такої роботи.

Головний редактор журналу «Ми і Президент» Тамара Лозова, який, до речі, можна читати і на сайті www.weandpresident.com.ua , зазначила, що у виданні, яке вона представляє, планується блок по санаторно-курортній сфері України та туризму і закликала всіх охочих до співпраці з журналом. «Курортні міста, які є скарбницею для України, виживають  самі по собі. А потрібна підтримка держави» - з такою тезою важко не погодитись.

В дискусії про потребу промоції курорту як цілісної структури взяли участь генеральний директор санаторію «Карпати» Володимир Маринкевич, керівник «Женеви» Андрій Юрків, керівник «Арніки» Микола Мацько, а в загальному участь в нараді взяло біля 40 підприємців та керівників, серед них з фірми «Вічність», СТО на вулиці Мазепи, готелю «Сенатор», «Галицького підприємця» та «Славутича», «ТСБ», «Ріксоса-Прикарпаття» та багатьох інших. Рекламою займатися необхідно, особливо на телебаченні, навіть не так на українському, як на телебаченні російському, країн колишнього СРСР та недалекого зарубіжжя. Підтримує таку ініціативу міського голови і благодійний фонд «Відродження Трускавця».

Нові партії очолили старі кадри

Як повідомив на понеділковій нараді помічник міського голови Олег Блажівський, минулого тижня в Трускавці зареєстровано кілька нових осередків політичних сил у Трускавці. Що цікаво, очолили ці партії колишні депутати міської ради – Юрій Врублевський, Наталія Хом’як, Орислава Хомик. Назви партій дуже привабливі – «Партія нового покоління», «Права воля України», «За Україну», «Сильна Україна». Останню, яка раніше була відома як «Трудова Україна» (партія Сергія Тігіпка), очолив діючий депутат ТМР Олег Карпин.

В кінці випуску Ви можете ознайомитися з більшістю політичних партій, які діють у Трускавці і зареєстровані управлінням юстиції. Одну з них ми вилучили з переліку як таку, котра не повинна появлятися на сторінках нашого Інтернет-видання. Всього у Трускавці зареєстровано до 65 осередків політичних партій.

Обвал міської ради

Після інтенсивного стану снігу в понеділок, 22 лютого, стався обвал частини будівлі міської ради (так званий корпус № 2, Бориславська, 1). На щастя, від цегли та штукатурки, яка падала тричі, ніхто не постраждав. А минулого тижня бурульками, які падали з цього ж будинку, було пошкоджено автомобіль однієї з працівниць міської ради.

Приміщення на Бориславській, 1 колись належало ЗАТ «Трускавецькурорт» і підлягало зносу ще в 1997 році, проте згодом вирішили зробити хоча б косметичний ремонт та для зручності трускавчани перенести туди всі служби, які були розкидані по місту (на Бориславській, Суховоля, Стебницькій та інші). Споруда не є аварійною, проте має вже 72 роки і потребувала б грунтовного ремонту, хоча б стропильної системи, всього даху, а не лише покрівлі, як це було зроблено після передачі будівлі на баланс міської ради. Таким чином, проходячи повз цю споруду, будьте обережні.

Відкрито недільну школу

Минулої неділі у Трускавці було відкрито недільну школу громади УПЦ, повідомив на понеділковій нараді міський голова Трускавця Лев Грицак. Заняття з християнської етики проходитимуть в актовому залі Будинку учнівської творчості.

У Трускавці відбувся ІІ Міжнародний турнір з міні-футболу

З 19 по 21 лютого у Трускавці пройшов ІІ Міжнародний турнір з міні-футболу під патронатом міського голови Трускавця Лева Грицака, за сприяння благодійного фонду «Відродження Трускавця», громадської спортивної організації «ЗМАГ» та трускавецького відділу Міністерства з питань надзвичайних ситуацій (МНС). Участь в турнірі взяли 8 команд, серед яких «Вісла» (Краків), «Карпати» (Львів), «Карпати» (Трускавець), «Динамо» (Мінськ), команди ДЮСШ з Дрогобича, Львова та Львівської області, Харкова та інші. Відкриття заходу відбулося 19 лютого о 16.00 в ДЮСК «Спортовець», на базі якого проходили змагання 19 та 20 лютого. У відкритті з концертною програмою виступили трускавецькі «надзвичайники», які виконали ряд пісень. А фінальна частина змагань та нагородження переможців, а також концерт, підготовлений силами міського відділу культури, пройшли 21 лютого на базі санаторію «Карпати».

А на прес-конференції 11 лютого начальник відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради Зенон Пристай з міським головою Левом Грицаком зупинилися на загальних питаннях розвитку спорту в Трускавці в цілому і футболу зокрема. На запитання присутніх відповідав як сам міський голова Лев Грицак,  так і директор дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» Любомир Мацькович. Серед питань, які були підняті – намагання новоутвореної громадської організації «Федерація футболу міста Трускавця» захопити міський стадіон, питання реконструкції існуючого стадіону та будівництва двох нових (біля питного та купального озера), співпраці Трускавця з ФК «Карпати» (Львів).

Відбудуться змагання з екстремальних видів спорту

До Дня авіації у Трускавці пройдуть змагання з екстремальних видів спорту. Станеться це 16 – 18 квітня, перше засідання оргкомітету пройшло в неділю, 21 лютого в міській раді Трускавця. Змагатимуться авіамоделісти, авіатори, роверисти, байкери, представники МНС. Свято екстриму пройде під патронатом нашого міського голови.

Трускавчани б’ють трускавчанок, б’ють і погрожують бити ще

Майже щодня в трускавецький міський відділ міліції приходять заяви про погрози чоловіків побити своїх дружин чи про факти такого побиття. Так, 8 лютого в міліцію Трускавця звернулася мешканка вулиці Сагайдачного, що її чоловік вчиняє відносно неї хуліганські дії та ображає нецензурною лайкою, 10 лютого з аналогічною заявою звернулася мешканка вулиці Мазепи (чоловік ще й погрожував фізичною розправою), 11 лютого на колишнього чоловіка поскаржилася жінка зі Стебницької. А жителька Стуса отримала від чоловіка тілесні ушкодження за те, що вживала спиртні напої – сталося це  на День Валентина. Навіть в перший день посту не обійшлося без сварок – на Мазепи колишній чоловік не просто вчинив конфлікт з жінкою, а, будучи п’яним, ще й спалив килим В цей же день побив дружину і колишній чоловік на Помірецькій, а колишній благовірний зі Стебника постійно переслідує жінку як на роботі, так і у її батьків та погрожує фізичною розправою.

Чи стане рішення суду остаточним?

У справі по 17 гектарах землі, проданих Трускавецькою міською радою на аукціоні 25 грудня 2008 року, здається, поставлено жирну крапку. Рішення Апеляційного суду, за яким земля визнана трускавецькою, залишено в силі. Проте депутат обласної ради Говірко може ініціювати звернення від Львівської  обласної ради про нібито ущемлення прав модрицької громади. Як  надалі розвиватимуться події, інформуватимемо вас додатково.

У Трускавці появляться книги споживачів комунальних послуг?

У Трускавці можуть ввести в практику книги споживачів житлово-комунальних послуг, повідомив начальник відділу захисту прав споживачів ТМР В’ячеслав Умнов. З такою ініціативою виступає Управління по захисту прав споживачів у Львівській області. Проте поки що не відпрацьовано механізми, де такі книги повинні знаходитися (на видних місцях чи у старшого по будинку), яким чином та як часто перевіряти достовірність поданої інформації тощо. На даний момент ці всі питання вивчають в міській раді Трускавця.

Власна інформація

У Трускавці пограбували листоношу – люди залишились без пенсій

У Трускавецький міський відділ міліції звернулася листоноша поштового зв’язку міста Трускавця, яка заявила, що її пограбували. Про це ЗІК повідомили у правоохоронних органах.

Жінка заявила, що 18 лютого близько 13.00 у Трускавці на вул. Шевченка невідома особа вирвала  в неї сумку, в якій було 48 700 гривень. Ці гроші вона отримала на пошті для пенсіонерів, які проживають на  вул. Івасюка.

Мер Трускавця вимагає накласти вето на закони, які допускають свавілля та розкрадання мільярдів державних коштів

Міський голова Трускавця Лев Грицак проти розкрадання державних коштів, у зв’язку з цим він скерував своє звернення до Президента України, Прем’єр-міністра та до голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді. «11 лютого 2010 року Верховна Рада України ухвалила закони України «Про здійснення державних закупівель» та «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень». Ці закони знову повертають корупційні схеми, аналогічні схемі Тендерної палати України. Прошу Вас не допустити свавілля і розкрадання мільярдів державних коштів та застосувати право вето до цих законів, докласти всіх зусиль, щоб дані закони не вступили в силу», – зокрема, йдеться у зверненні.

www.zik.com.ua 

Директор ПП вимагала 20,5 тис. грн.. за працевлаштування

8 лютого прокуратура м. Трускавця за матеріалами перевірки УДСБЕЗ ГУ МВС України у Львівській області порушила кримінальну справу за фактом вимагання та отримання директором приватного підприємства З. хабара у громадянина В., за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Як повідомили ZAXID.NET в прес-службі прокуратури Львівської області, з матеріалів кримінальної справи з’ясувалося, що З., працюючи на посаді директора одного з приватних підприємств в м. Бориславі, вимагала від громадянина В. хабар в сумі 20 500 грн. за працевлаштування його та видачу завідомо неправдивої довідки про нібито отримані ним доходи.

2 лютого 2010 року, в одному з кафе м. Трускавця, З. отримала від В. як хабар гроші в сумі 3900 гривень та 1500 доларів США, після чого була затримана працівниками міліції "на гарячому". Зараз у справі проводяться необхідні слідчо-оперативні заходи, спрямовані на закріплення доказів вини З. в інкримінованому їй злочині.

www.zaxid.net

Служба «102» міста Борислава повідомляє

У період із першого по десяте лютого 2010 року у МІСТІ скоєне чотири крадіжки та одне пограбування. Маємо також п'ять випадків погроз фізичною розправою, два злочини по лінії боротьби з економічною злочинністю, чотири випадки нанесення громадянам місти тілесних ушкоджень, один факт незаконного зберігання наркотичної речовини, одну дорожньо-транспортну пригоду, шість випадків пошкодження майна, один факт опору працівникові міліції, дев'ять випадків хабарництва та ще три факти порушення Закону, піднесених до категорії інших злочинів.

Завдяки проведеним оперативно-розшуковим заходам розкрито дві справи за фактами крадіжки. Співробітники міліції встановили осіб, які погрожували громадянам міста фізичною розправою та нанесли тілесні ушкодження, а також вчинили злісний опір працівникові міліції при виконанні службових обов'язків, Працівники міського відділу міліції розкрили справи по лінії боротьби з економічною злочинністю, підтвердили дев'ять епізодів вимагання та отримання хабара, встановили осіб, причетних до незаконного зберігання наркотиків. За двома фактами крадіжок, шістьма випадками пошкодження майна та ще трьома фактами порушення Закону, віднесених до категорії інших злочинів, міські правоохоронці проводять дослідчу перевірку.

До міського відділу міліції поштою надійшли матеріали із управління Державної служби боротьби із економічною злочинністю Головного управління МВС України у Львівській області за підписом підполковника міліції Телиці В. В. про те, що начальник відділу реєстрації актів цивільного стану Бориславського управління юстиції Пріцак Світлана Мирославівна вимагала хабар у сумі 500 грн. у гр. Д. за зміну прізвища. V ході перевірки, яку проводить сектор ДСБЕЗ Бориславського міського відділу міліції, підтвердились ще дев'ять випадків вимагання та отримання хабара начальником відділу реєстрації актів цивільного стану від громадян міста. Зокрема, за видачу свідоцтва про народження внучки вона вимагала і отримала від гр. К. хабар у сумі 50 грн., за легалізацію свідоцтва про народження - від гр. К. – 100 євро, за видачу свідоцтва про розлучення від гр. С. - 100 грн., за видачу дубліката свідоцтва про одруження від гр. П. -100 грн., за видачу свідоцтво про розлучення від гр. Г. – 150 грн. Ще 140 грн. та 170 грн. завідувачка РАЦС за виконання дій, передбачених її службовими обов'язками, вимагала і отримала від громадян міста Л. та К.

Невинна забава у сніжки для вісімнадцятирічного громадянина міста П. закінчилась серйозними проблемами. Вночі тридцять першого січня парубок кидав сніговими кульками у приміщення кінотеатру «Каменяр», дії проходила дискотека. Співробітники патрульно-постової служби, які знаходились неподалік, зробили хлопцеві зауваження щодо недопустимості його дій. На зауваження співробітників міліції хлопець відреагував неадекватно, затіяв бійку, у ході якої наніс тілесні ушкодження одному із міліціонерів. За цим фактом перевірку проводить прокуратура м. Борислава.

Мобільний телефон марки «Сіменс», паспорт громадянина України та гаманець із 110 гривнями стали здобиччю  невідомого зловмисника, який близько 19.00 здійснив розбійний напад на провізора однієї із аптек міста на вул. Потік. На щастя, під час нападу жіночка не потерпіла. Нападник вихопив з її рук сумку, з якою втік. За цим фактом порушено кримінальну справу. Ведеться слідство. Оперативно-пошукові заходи співробітники міліції проводять також за фактом навмисного пошкодження промислового обладнання. У ніч із шостого на сьоме лютого невідома особа пошкодила електричний кабель довжиною 3 метри свердловини №№ 18 та 2013 ланки «Помірки», Ще раніше, у ніч із другого на третє лютого, було пошкоджено електрокабель свердловини № 191 ланки № 1000 НГВУ «Борислав-нафтогаз». Сума завданих збитків  встановлюється.

Газета “Нафтовик Борислава»

Відділення Державтоінспекції Борислава повідомляє

У січні відділення Державтоінспекції міста зафіксувало 182 порушення правил дорожнього руху, із яких 11 стали причинами дорожньо-транспортних пригод. На щастя, у ДТП постраждали лише автомобілі, але кількість аварій, які сталися на дорогах міста за перший місяць нового року, спонукає працівників відділення ДАІ з ОАТ м. Борислава жорсткіше ставитись до водіїв-порушників та притягувати їх до адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху. Учасники дорожнього руху - як водії, так і пішоходи - повинні бути свідомими того, що дорожня обстановка на більшості міських доріг ускладнена снігопадами зі значним накопиченням снігу на узбіччях, обледенінням окремих ділянок дороги, ожеледицею. Навіть незначне нехтування вимог правил дорожнього руху може стати причиною серйозної аварії, у якій отримати тілесні ушкодження може як сам волій, так і випадкові перехожі.

Співробітник» відділення Державтоінспекції м. Борислава звертаються до водіїв ти пішоходів із проханням бути особливо обережними та уважними на вулицях міста під час поїздок. Статистика свідчить, що саме під час ускладнення погодних умов спостерігається зростання аварійності і, як наслідок, збільшення кількості травмованих та загиблих учасників дорожнього руху. Точу, шановні водії, дотримуйтесь дистанції, це перевищуйте швидкість руху, уникайте різкого маневрування та гальмування. Особливу увагу зверніть на шини свого транспортного засобу. Обов'язково замініть гуму власного автомобіля на зимову. Пам'ятайте: на власній безпеці заощаджувати не варто. Користуйтесь ременями безпеки.

Саме вони у 30 відсотках дорожньо-транспортних пригод рятують життя та здоров'я людей. Будьте уважними при появі поблизу проїзної частини пішоходів, особливо дітей, поведінку яких передбачити  важко.

Пішоходи також повинні пам'ятати, що на слизькій чи мокрій дорозі миттєво зупинити автомобіль неможливо, адже його гальмівний шлях збільшується щонайменше удвічі. В умовах обмеженої видимості - туману чи снігопаду – водії  транспортного засобу можуть просто не помітити людини, яка знаходиться на  проїжджій  частині.

Будьте взаємно ввічливі та не допускайте порушень правил дорожнього руху.

Найбільше порушень з боку водіїв міста працівники автоінспекції у січні зафіксували при дотриманні правил зупинки та стоянки. Таких виявилося 57. Ще 45 протоколів про адміністративну відповідальність було складено на водіїв, які не дотримувались правил проїзду пішохідних переходів. 10 водіїв притягнено до відповідальності за управління транспортними засобами без необхідних документів та одного за створення аварійної  ситуації на дорозі. Інспектори ДА1 склали 11 протоколів на водіїв за управління незареєстрованими у визначеному законом порядку транспортними засобами, а 20 водіїв затримано за кермом у стані алкогольного сп'яніння. Маємо також один факт випуску на лінію технічно несправного транспортного засобу та один випадок переобладнання автомобіля без дозволу ДАІ. п'ять порушень на залізничних переїздах, по шість порушень правил обгону та переїзду перехресть. У січні співробітники ДАІ зафіксували чотири порушення правил дорожнього руху з боку пішоходів, два випадки недотримання вимог організації дорожнього руху з боку посадових осіб та два факти навмисного забруднення проїжджої частини дороги.

За керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння на підставі рішення суду працівники Державтоінспекції міста у січні вилучили права у  шести водіїв.

Керування автомобілем у стані алкогольного сп'яніння стало причиною ДТП, яке трапилось у Бориславі 9 січня по вул. Івана Франка. Перебуваючи напідпитку, водій автомобіля «ГАЗ-3110» під час вибору в установлених межах безпечної швидкості не врахував дорожньої обстановки, внаслідок чого не справився Із керуванням і допустив зіткнення із автобусом, який рухався в попутному напрямку. У результаті зіткнення автомобілі отримали механічні  пошкодження.

Автобуси постраждали також у двох інших аваріях. На вулиці В. Великого 20 січня водій автомобіля ВАЗ-11183 не справився із керуванням і допустив зіткнення із автобусом, що рухався у попутному напрямку, а 2,ї січня на вул. Дрогобицькій водій автомобіля «Тойота». під час вибору в установлених межах безпечної швидкості не врахував дорожню обстановку, стан транспортного засобу, внаслідок чого допустив зіткнення із автобусом, що рухався у попутному напрямку. В обох випадках транспортні засоби отримали  механічні ушкодження.

Легковажність водіїв стала причиною трьох ДТП, які вони скоїли під час руху автомобілів заднім ходом. На вул. Трускавецькшй 1 січня водій автомобіля «Тойота» під час руху заднім ходом не переконався, що це буде безпечним, внаслідок чого скоїв наїзд на паркан. Зрозуміло, автомобіль постраждав  значно більше, аніж паркан. Проте водію-невдасі доведеться відновлювати як власне авто, так і огорожу. У другому випадку власнику «вазівської» п'ятірки доведеться відновлювати два автомобілі, які він пошкодив, рухаючись заднім ходом 28 січня на вул. Т. Шевченка у Бориславі. Як  і у першому випадку, водій не переконався, що це буде безпечно, внаслідок чого скоїв наїзд на стоячи  автомобіль. У результаті ДТП обидва автомобілі отримали механічні пошкодження. Припаркований автомобіль став жертвою ДТП у смт. Східниці 31 січня. Водій автомобіля ЗАЗ-1140 під час руху заднім ходом також не переконався, що це буде безпечним і допустив зіткнення із автомобілем, який стояв. Обидва транспортні засоби отримали механічні пошкодження.

Ушкодження отримав також автомобіль Деу-Нексіа який власник необачно припаркував по вул. В. Великого. За час відсутності господаря на припаркований стоячий автомобіль скоїв наїзд невідомий транспортний засіб, який з місця пригоди втік. Під час зіткнення автомобіль Деу-Нексія отримав механічні пошкодження.

Механічні ушкодження отримали автомобілі під час ДТП, яка трапилась 28 січня у Бориславі. Водій автомобіля «ГАЗ-2705» не вибрав безпечної відстані і допустив зіткнення із іншим автомобілем, який рухався у попутному напрямку. Окрім штрафу за порушення правил дорожнього руху, винуватцю аварії доведеться витратитися на відновлення пошкоджених під час ДТП автомобілів.

Роман Садлівський, начальник відділення ДАІ з ОАТ м. Борислава, майор міліції,

газета «Нафтовик Борислава»

У Трускавці збільшується народжуваність, але «вимирають» донори

Медична статистика – не просто «зведення дебету з кредитом». Вона використовується для збору даних, їх узагальнення, аналізу та підведення підсумків з подальшим прийняттям найдоцільніших рішень з метою коригування найгостріших, найактуальніших та поточних проблем. Яким з погляду тієї ж статистики був 2009 рік для Трускавецької міської лікарні ми запитали у заступника головного лікаря Володимира Чуби:

- 2009 рік відійшов у історію. Підведено підсумки в роботі нашого закладу, проаналізовано здобутки та недоліки в головному Управлінні охорони здоров’я. Так у 2009 році в Трускавці показник народжуваності перевищив смертність – народилося 224 дитини, померло 198 осіб. У 2008 році народжених було 201 дитина, померло 234 особи. Таким чином спостерігаємо за природним приростом у 2009 році (на відміну від 2008 року, де був природній убуток).

Позитивним є той факт, що в 2009 році у місті не було зафіксовано жодної смерті немовлят та суттєво знизилась смертність серед людей працездатного віку (45 осіб проти 57 у 2008 році). Також зменшилась смертність від серцево-судинних захворювань, зменшилась кількість осіб з деструктивними формами туберкульозу.

Серед негативних моментів, на які вказує медична статистика, насторожують такі факти: в нашому місті відмічається ріст онкологічних захворювань. Так станом на 1 січня 2010 року на обліку в лікаря-онколога перебувало 497 осіб (проти 445-ти в 2008р.).  Вперше виявлених хворих з онкологічними захворюваннями в минулому році було 96 осіб, в 2008 – 80. Із загальної кількості осіб з так званими візуальними формами (їх – 35 чоловік) чотири випадки є занедбаними, тобто знаходяться у ІІI-IV стадіях розвитку хвороби, і усі вони – це захворювання молочної залози. Відрадним залишається те, що 43% із усіх візуальних форм виявлено при профілактичних оглядах.

Також в 2009 році ми пережили епідемію гострих респіраторних захворювань, під час якої перехворіло 5718 мешканців нашого міста (в минулому році – 4553 особи). На жаль, померла одна людина молодого віку.

Окремо хочеться наголосити на проблемі донорства у нашому місті. Так 2009 рік відзначився тим, що до здачі крові було залучено всього-на-всього 16 чоловік (проти 60 у 2008р.), що не покрило й половини використаних нами препаратів крові. Тому може виникнути ситуація, що при гострій потребі в крові на станції переливання крові в м. Дрогобичі не виявиться потрібної групи крові та в необхідній кількості.

Насамкінець. 23 січня адміністрація Трускавецької міської лікарні й керівники структурних підрозділів, які є міськими спеціалістами з основних медичних спеціальностей брали участь в обговоренні показників роботи Трускавецької міської лікарні в головному Управлінні охорони здоров’я ЛОДА. Відтак, робота визнана задовільною, а керівництво лікарні почуло слова вдячності за виконані роботи. Тим паче, що зроблено немало: значно покращена матеріально-технічна база міської лікарні (заміна віконних рам, капітальні ремонти палат, маніпуляційних, санвузлів тощо), налагоджена робота комунікацій, як ось водо- і теплопостачання. І ще – харчування пацієнтів міської лікарні Трускавця є найкращим в регіоні. Це визнали на обласному рівні.

 Марічка Кульчицька, газета «Голос ради»

Чудотворний образ розп’яття  Ісуса Христа у Трускавці

На сам Святий вечір в церкві Успіння Пресвятої Богородиці в Глинянах  недалеко від Золочева 1936 року сталося диво: засяяла запрестольна ікона Розп’яття Ісуса Христа, вона самовідновилася. Вдень і вночі можна було бачити яскраве світло, що йшло від неї. І тривало це аж до Йорданських свят. Диво підтвердили дві духовні комісії, які закликав тодішній парох отець Володимир Левицький. Папа Пій ХІ коронував чудесний образ і дозволив глинянській церкві Успіння Богородиці проводити відпусти у свята Вознесіння Христового, Пресвятої Євхаристії, Різдва Богородиці, Воздвиження Чесного Хреста. Трохи пізніше митрополит Андрей Шептицький надав право 12 відпустів щороку.

Тільки наприкінці тридцятих років після молитов біля ікони зцілилися три тисячі хворих на остеохондроз, гіпертонію, з важкими опіками тощо. Тому й сьогодні так манить церква Успіння і її чудотворний образ прочан з близьких і далеких міст, бажаючих доторкнутися до ікони, що допомагає немічним духом і тілом.

Помолитися до Чудотворного образу можна буде і в Трускавці – щодня з 07:30 – 20:30. Про це на прес-конференції, яка відбулася минулого тижня, повідомив Почесний голова правління БФ «Трускавчани» Євген Юник. У прес-конференції взяли теж участь настоятелів храмів св. Покрови та св. пр. Іллі о. Володимир та о. Ярослав.

Дата

Час

Події

24.02.2010р.

15:30

Збір людей в церкві Св. Покрови. Молитва.

24.02.2010р.

16:00

Зустріч Чудотворного образа «Розпяття Ісуса Христа» з процесією (р-н автовокзалу).

24.02.2010р.

16:15

Хресна дорога, реколекційна наука, читання молитов над хворими, миропомазання, благословення та нічні чування в церкві Св. Покрови

 

 

25.02.2010р.

07:30

Свята літургія за здоров’я та всякі прохання, молитви за зцілення хворих, миропомазання, реколекційна наука в церкві Св. Покрови.

25.02.2010р.

17:00

Молебень до Ісуса Христа, реколекційна наука, миропомазання.

 

 

26.02.2010р.

15:00

Вихід процесії з Чудотворним образом «Розпяття Ісуса Христа» від  церкви Св. Покрови до церкви Св. Миколая.

26.02.2010р.

15:15

Вихід процесії назустріч з церкви Св. Миколая

26.02.2010р.

15:30

Зустріч двох процесій біля міської ради та передача Чудотворного образа «Розпяття Ісуса Христа» до церкви Св. Миколая.

26.02.2010р.

16:00

Молебень до Ісуса Христа, миропомазання в церкві Св. Миколая.

26.02.2010р.

17:00

Дитяча Хресна дорога в церкві Св. Миколая.

26.02.2010р.

19:00

Хресна дорога, миропомазання в церкві Св. Миколая.

 

 

27.02.2010р.

07:30

Свята літургія за упокій, сорокаусти, миропомазання  в церкві Св. Миколая.

27.02.2010р.

17:00

Свята літургія всенічна, миропомазання  в церкві Св. Миколая.

 

 

28.02.2010р.

08:00

Святі літургії Василія Великого, миропомазання в церкві Св. Миколая.

10:00

12:00

28.02.2010р.

16:00

Вихід процесії з Чудотворним образом «Розпяття Ісуса Христа» від  Св. Миколая до церкви Св. Пр. Іллі.

28.02.2010р.

16:15

Вихід процесії назустріч з  церкви Св. Пр. Іллі.

28.02.2010р.

16:30

Зустріч двох процесій на стебницькому кільці та передача Чудотворного образа «Розпяття Ісуса Христа» до церкви  церкви Св. Пр. Іллі.

28.02.2010р.

17:00

Вечірня, акафіст до Страстей Христових, нічні чування в церкві Св. Пр. Іллі.

 

 

01.03.2010р.

7:30

Свята літургія за упокій, миропомазання, молитви за зцілення хворих  в церкві Св. Пр. Іллі.

01.03.2010р.

17:00

Вечірня, миропомазання, молитви за зцілення хворих в церкві Св. Пр. Іллі.

 

 

02.03.2010р.

7:30

Свята літургія за здоров’я та всякі прохання, миропомазання, подячний Молебен в церкві Св. Пр. Іллі.

02.03.2010р.

16:00

Прощання з Чудотворним образом «Розп’яття Ісуса Христа» в церкві Св. Пр. Іллі.

Прес-служба БФ «Трускавчани»

Перемагати добром

«На старт! Увага! Марш!» Почувши свисток, немов по команді всі кандидати на посаду міського голови Трускавця мали б розпочати передвиборчу боротьбу, агітацію. Проте ще далеко до старту мерської кампанії (яка невідомо чи відбудеться в липні, чи восени, чи аж навесні 2011) окремі хвацькі та браві кандидати розпочали свій забіг. Боротьба між опонентами точиться в основному щодо двох речей – хто більше наобіцяє виборцям та хто більше виллє бруду на чинного мера. Забуваються християнські чесноти, відкидається в сторону порядність, до дня виборів готуються всі як до штурму, від якого залежить їхнє життя.

Всім зрозуміло, що переможець буде один і кожен з учасників забігу хотів би ним стати, хотів би прийти до фінішу першим та здобути омріяну нагороду – своєрідний лавровий вінок, цінний приз. За час передвиборчої гонки кожен намагається взяти виборця якоюсь фішкою – хтось подарунки типу кульочки з гречкою та олією, хтось створенням клубів спілкування для пенсіонерів та організацією поїздок, хтось будівництвом дитячих майданчиків із зіпсованих шин. Проте не є нашою темою показати того чи іншого кандидата в негативному світлі – негативні сторони кожного опоненти висвітлять та використають по повній (ще й добрешуть). Ми ж хочемо показати, що аксіома Добро перемагає Зло – це не лише якась казка, мрія, утопія, але вона може стати і реальністю. Порядна і скромна людина незалежно від розміру її статків завжди має шанс бути почутою, шанс отримати посаду заради служіння громаді, а не для особистого збагачення чи інших корисливих цілей.

Якщо брати за приклад Лева Ярославовича Грицака, теперішнього голову нашого міста, то варто глянути хоча б на 10 років назад, подивитися, яким чином більша частина трускавецької громади висловила свою довіру саме йому – висловила і не пошкодувала.. Ще працюючи головним лікарем санаторію «Карпати», Лев Ярославович намагався завжди творити добро. Ніхто не може дорікнути йому тим, що в 1998 – 2002 роках він не відстоював інтереси Трускавця, будучи депутатом Львівської обласної ради. У кого розкриється рот сказати неправду, що до Лева Грицака він звертався, а той йому не допоміг? Та ні в кого.

Перемагати любов’ю, а не ненавистю, спокоєм, а не злобою, добром, а не злом. Цього правила Лев Ярославович дотримувався тоді, дотримується і сьогодні. Якщо би хтось захотів порахувати всі добрів вчинки нашого міського голови, то все одно щось упустив би – так їх було багато. Адже куди не глянь – всюди наш мер доклав своїх зусиль, вклав частину своєї праці та своєї душі. Тому він надав фінансову допомогу, тому допоміг вирішити наболілу проблему, іншому посприяв у працевлаштуванні, а скільки зроблено для блага всієї громади, для процвітання курорту! А коли він чує «Я Ваш боржник», то з лагідною усмішкою відповідає: «Всі ми під одним Богом ходимо, ніякий Ви не боржник».

Не прагнучи досконало описати всі добрі справи Лева Грицака, зупинимося хоча б на дещиці – його  меценатській діяльності. Скільки лише книг і то добрих книг побачило світ завдяки його фінансовій підтримці. Унікальний фотоальбом «Трускавець з висоти пташиного лету» зі світлинами покійного Олександра Барана, талановитого фотожурналіста, «Духовна перлина Трускавця – церква святого Миколая» Олега Реги, історика та керівника місцевого Пласту, книга-монографія, яка є фактичним дослідженням історії Трускавця через  призму історії головної трускавецької святині, «Трускавець – володар живої води» Літописця В’ячеслава, «Воскресла Бренів – пам’ять у світи» Богдана Гуцила (фактично є історією Орова, сусіднього з Трускавцем села) та багато інших. А сприяння релігійним громадам в їхніх потребах? А меценатство в галузі культури? А спонсорування спортивних заходів? А те, що санаторій «Карпати» вже кілька років поспіль володіє Чашею святого Миколая хіба не є заслугою Лева Ярославовича? Перелік благо чинності для людей, а не для піару можна було б продовжувати, але чи є сенс? Ті, хто знає Лева Ярославовича, не потребує доказів його доброти, любові до людей та милосердя, його турботи про все місто в цілому та про кожного трускавчанина, особливо знедоленого зокрема. Хто ж у злобі своїй закам’янів і вперто не хоче помічати доброго, а видумує бозна які нісенітниці, то марно старатися їх переконати – облуду окремих трускавецьких опозиціонерів їм слухати миліше, ніж голу правду про реальний стан справ. Не описуємо добрі справи Лева Грицака для його реклами, адже «Нехай права рука не знає, що робить ліва». А наводимо ми цих кілька з величезної кількості фактів доброчинності для того, щоб показати – є ще люди на нашій планеті, які творять добро і завдяки цим людям ще й тримається, напевно, світ. І ці люди перемагають своїх опонентів саме завдяки доброті, завдяки близькості до інших, розумінню їхніх потреб.

Вісім років керування Трускавцем для Лева Грицака стали невід’ємною часткою його життя. Він здобував цю посаду не задля самої посади, а задля розширення можливостей творити добрі справи, розвивати місто-курорт, вирішувати проблеми, які створили інші і створювати речі, які інші обіцяли створити, але не змогли. Лев Грицак є немов добрим генієм для нашого міста і я впевнений – допоки він керуватиме нашим містом, можна бути спокійним за долю Трускавця, за наше благополуччя. Завдяки Леву Грицаку ми отримали чудовий плавальний басейн, реконструкцію шкіл, спортивних майданчиків, відремонтовані приміщення міської лікарні та поліклініки, заасфальтовані дороги, вихід на міжнародний рівень та визнання наших можливостей. Людина творила добро і останні 8 років, і перед періодом перебування на посаді міського голови, то хіба можна говорити, що раптом треба таку людину, Особистість з великої літери, замінити кимось, хто по суті ще нічого не зробив, але багато обіцяє? Така філософія виглядає щонайменше дивною…

Андріан Марічик

Актуальне інтерв’ю з Миколою Федоричаком

Криза таки далась взнаки і у нашому курортному місті. Напружена  фінансова ситуація, що склалась на початку цього року, посилюється непорозуміннями із казначейством, яке не проводить платежів.  Начальник управління фінансів Трускавецької міської ради Микола Федоричак констатує той факт, що минулоріч дохідна частина бюджету виконана не була. І одна із причин тому – зменшення фонду оплати праці у санаторно-курортних закладах, будівельних підприємствах тощо. Адже скорочуються податкові надходження, зменшується купівельна спроможність громадян. Позаяк кризовий 2009 позаду хочеться знати, як він вплинув на наше життя сьогодні. Про це – наша розмова з начальником управління фінансів міськради Миколою Федоричаком.

- Пане Миколо, розкажіть про виконання нашим містом минулорічного бюджету та як вплинуло на виконання бюджету зменшення надходжень до державної казни?

- Якщо аналізувати виконання бюджету 2009 року, то, як і передбачалось, ми не забезпечили виконання дохідної частини бюджету. На сесії міської ради ми проводили коригування показників в сторону їх зменшення. Аналізуючи виконання дохідної частини уточненого бюджету, бачимо, що уточнений план загального фонду склав 40 млн. 482 тис грн. Виконання за 2009 рік склало 38 млн. 144 тис. грн. Тобто, уточнений план доходів ми не виконали на 2 млн. 337 тис. грн. Якщо аналізувати згідно із затвердженими показниками, то невиконання дохідної частини складає 6 млн. 127 тис. грн.

Щодо виконання закріплених доходів зазначу, що планувалось надходження в сумі 29 млн. 47 тис. грн., надійшло 26 млн. 444 тис. грн. Невиконання планових показників складає 2 млн. 602 тис. грн. Позаяк виконання планових показників залежить від надходжень податку з доходів фізичних осіб, тобто податку, що сплачується із заробітної плати, а наші санаторно-курортні та будівельні підприємства зменшили фонд оплати праці, то й не виконано його у обсязі 2 млн. 724 тис. грн. Як свідчить статистика, порівняно із 2008 роком у 2009 році фонд заробітної плати зменшився більш як на 14 млн. грн. Це своєю чергою призводить до зменшення податкових надходжень у місцеву казну та зниження купівельної спроможності мешканців міста.

На дохідну частину також вплинула відміна грального бізнесу, адже не надійшло більше 1 млн. грн., який сплачується за торговий патент.

Що стосується власних доходів, себто тих, які не враховуються в при визначенні обсягу  міжбюджетних трансфертів, відрадно, що ми їх перевиконали на 265 тис. грн., а якщо співвідносити із затвердженими показниками, то перевиконання складає 684 тис. грн.

- Та чи була забезпечена видаткова частина міського бюджету? Розуміємо, що якщо невиконано дохідної чатсини, ситуацію врегулювати важко. До яких заходів вдавалось трускавецьке фінансове управління?

- В загальному по місті нам вдалось забезпечити виконання видаткової частини в розмірі 97.7%. Це дозволило в повному обсязі здійснити видатки на заробітну плату працівникам бюджетної сфери, в тому числі ми достроково виплатили ту заробітну плату, яку мали б виплачувати на початку січня, забезпечили в повному обсязі проплату енергоносіїв бюджетних установ, також було профінансовано такі видатки, як харчування та медикаменти, тощо.

Дійсно, невиконання дохідної частини міського бюджету значно ускладнило завдання збалансування доходу-видатку. Та ми провели значну роботу з обласним фінансовим управлінням, з міністерством фінансів, і нам вдалось отримати 6 млн. дотацій і субвенцій, які дозволили покрити дефіцит коштів, спричинений невиконанням дохідної частини. Також на виконання делегованих повноважень з міністерства фінансів нам надійшла позика, що дозволило успішно завершити видаткову частину бюджетного року.

- Як виконується бюджет розвитку міста?

- У зв’язку з кризовими явищами виконання дохідної та видаткової частин бюджету розвитку в повному обсязі не забезпечене. Тому не було забезпечено виконання тих робіт, які планувались і затверджувались при прийнятті цього бюджету. Що стосується уточнення доходів і видатків бюджету розвитку, а також спеціального фонду, то зміни до нього не проводились.

- То яку ситуацію в управлінні фінансів місто має на сьогоднішній день?

- Порівнюючи з 2009 роком констатуємо, що фінансова ситуація не покращилась.  Проблеми із проплатою бюджетних коштів є не лише у Трускавці чи в області, а й на загал у Україні. В зв’язку з незбалансування державного бюджету, із браком коштів,  затримується фінансування, яке проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету. Так на початку року у нас були збої у фінансуванні, не проходили проплати. Зараз ситуація стабілізувалась і на сьогоднішній день усе фінансування, яке було виділене нашим бюджетним установам - розпорядникам бюджетних коштів (відділ освіти, відділ культури міськради, Трускавецька міська лікарня та інші) забезпечене.

Попри те, працювати зараз надзвичайно важко, адже не затверджений бюджет України,  не затверджений обласний бюджет, а, відтак, не затвердженим залишається й бюджет Трускавця. Відповідно до бюджетного кодексу на даному етапі ми працюємо виходячи із запланованих видатків минулого року в обсязі 1/12  річної суми. Якщо аналізувати минулорічні видатки, що проводились за аналогічний період, то рівень зарплати, вартість енергоносіїв, продуктів харчування та інших видатків, які проводились бюджетними установами,  цьогоріч зросли. Тому 1/12 видатків, які були проведені у 2009 році зараз не забезпечує потреб цих установ. Нам доводиться збалансовувати статті видатків, доводиться вдаватись до нетрадиційних мір та заходів з метою забезпечення виплати працівникам бюджетних установ заробітної плати та проплати використаного ними енергоносія.

Марічка Кульчицька, Світлана Швадчак, газета «Голос ради»

У МНС – нове авто

- Для чого призначений цей автомобіль?

- Це не Він. Це – Вона!

- Чому Вона?

- Тому, що «Газель»…

З такою вподобою розповідав начальник Трускавецького відділення МНС Микола Лучковський про нову машину, отриману від головного управління МНС України у Львівській області. Це – автомобіль швидкого і маневреного реагування першої допомоги, на якому знаходиться аварійно-рятувальне обладнання. «Однак на сьогоднішній день маємо певні проблеми з власне аварійно-рятувальним обладнанням. Та при розмові з міським головою Левом Грицаком ми погодили, що цьогоріч знову готуватимемо програму по забезпеченню пожежної та техногенної безпеки на 2010 рік та пропонуватимемо на розгляд сесії міської ради питання щодо дозабезпечення міського підрозділу МНС аварійно-рятувальним обладнанням», - зазначив Микола Лучковський.

На сьогодні, за словами очільника міської служби МНС, для стовідсоткового забезпечення підрозділу бракує засобів для ліквідації протипаводкової ситуації, обладнання для рятування людей на воді, сучасного бойового одягу і спорядження для рятувальників, та засобів освітлення, як от компактні світлові вежі, висота яких 5 метрів, а площа освітлення – до 10 тис. м.кв. Щодо колінчатого підйомника, який місту необхідний, оскільки маємо ряд висоток серед санаторно-курортних закладів, то забезпечення ним планується в програмі підготовки до Євро-2012.

Марічка Кульчицька, газета «Голос ради»

Інформація про зареєстровані Трускавецьким міським управління юстиції  структурні утворення політичних партій станом на 10.02.2010 року

 1. Трускавецька міська організація політичної партії «Солідарність жінок України»,

дата реєстрації 21.06.2001, свідоцтво  №1, Адреса: м. Трускавець, вул. Івасюка 17/111, Керівник: Пилат О.Л.;

 1. Трускавецька міська організація політичної партії «Трудова Україна»

дата реєстрації: 20.07.2001, свідоцтво №2, Адреса: м. Трускавець, вул. Мазепи,  34/62, керівник: Перченко В.П.;

 1. Трускавецька міська організація Української селянської демократичної партії

Дата реєстрації: 24.07.2001, свідоцтво №3, адреса: м. Трускавець, вул. Стебницька 102/35, керівник: Чапський В.Ч.;

 1. Трускавецька міська організація Партії вільних демократів

Дата реєстрації:  03.08.2001, свідоцтво №4, адреса: м. Трускавець, вул. Івасюка 1а/75, керівник: Бурлуцька Т. Д.;

 1. Трускавецька міська організація «Жінки за майбутнє» Всеукраїнського політичного об’єднання

Дата реєстрації:03.08.2001, свідоцтво №5, адреса: м. Трускавець, вул. Данилишиних 9/78, керівник: Романець В.М.;

 1. Трускавецька міська організація Комуністичної партії України

Дата реєстрації: 06.08.2001, свідоцтво №6, адреса:  м. Трускавець, вул. Івасюка 13/29, керівник: Сердюк Ю.Д.;

 1. Трускавецька міська організація Народно-Демократичної партії

Дата реєстрації: 27.08.2001, свідоцтво  №7, адреса:  м. Трускавець, вул. Бориславська 40,  керівник: Лещишин  О.;

 1. Трускавецька міська організація політичної партії Народний Рух України за Єдність

Дата реєстрації: 14.09.2001, свідоцтво: №9, адреса: м. Трускавець, вул. Данилишиних 9/72, керівник: Ткаченко Н. І.

 1. Трускавецька міська організація партії Християнсько-Демократичний  Союз

Дата реєстрації: 18.10.2001, свідоцтво №10, адреса:  м. Трускавець, вул. Мазепи 4/23, керівник: Федурко Р.В.;

 1. Трускавецька міська організація Народного Руху України

Дата реєстрації:  07.11.2001, свідоцтво № 11, адреса: :  м. Трускавець, вул. Мазепи 38/24, керівник: Хомик О.В.;

 1. Трускавецька міська організація Партії регіонів

Дата реєстрації: 24.12.2001, свідоцтво №12, адреса: м. Трускавець, вул.  Стебницька 80/39, керівник: Павлечко С.І.

 1. Трускавецька міська організація Республіканської Християнської партії

Дата реєстрації: 11.09.2002, свідоцтво № 13, адреса: м. Трускавець, вул. Мазепи 16/62, керівник: Пасемко В.В.

 1. Трускавецький міський осередок Львівської області  Партії захисників Вітчизни

Дата реєстрації:28.01.2003, свідоцтво №14, адреса: м. Трускавець, вул. Стебницька,72/98, керівник: Гасиндич М.Ф.;

 1. Трускавецька міська організація Партії «Солідарність»

Дата реєстрації:10.02.2003, свідоцтво №15, адреса: м. Трускавець, вул. Стебницька76/74, керівник: Кіселичник В.С.;

 1. Трускавецька  міська організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Дата реєстрації: 30.05.2000, свідоцтво №16/13, адреса:  м. Трускавець, вул. Мазепи 21, Крамар Р.Я.;

 1. Трускавецька міська організація  Демократичної партії України

Дата реєстрації: 23.10.2000, свідоцтво №17/16, адреса: м. Трускавець, вул. Мазепи 2/40, керівник: Карнадз-Мартинів  Я.В.;

 1. Трускавецька міська організація Соціал-демократичної партії України (об’єднаної)

Дата реєстрації: 26.01.1999, свідоцтво №18/30-р, адреса  м. Трускавець, вул. Стебницька, 72, керівник: Опря О.О.;

 1. Трускавецька міська організація Конгрес Українських Націоналістів

Дата реєстрації:05.02.1998, свідоцтво№19/255, адреса: м.Трускавець,вул.Стебницька,3, керівник:Ластовецький І.Б.;

 1. Трускавецька міська організація Партії Зелених України

Дата реєстрації: 11.10.1999, свідоцтво № 20/653-р, адреса: м. Трускавець, вул. Біласа,1, Керівник: Ковальська А.М.;

 1. Трускавецька міська організація Соціалістичної партії України

Дата реєстрації: 20.11.2000, свідоцтво №21/157, адреса: м. Трускавець, вул. Мазепи 19/8, керівник:  Сафіяник А.П.;

 1. Трускавецька міська організація Народної Партії

Дата реєстрації: 17.12.1997, свідоцтво №22/215, адреса:  м. Трускавець, вул. Героїв УПА, 9, керівник: Беляк В.З;

22.  Трускавецька міська  організація Соціал-демократичної партії України

Дата реєстрації:29.01.2001, свідоцтво №24/18, адреса: м. Трускавець, вул. Сагайдачного10/54, керівник: Сидір Т.М.;

 1. Трускавецька міська організація  партії «Демократичний союз»

Дата реєстрації: 14.07.1999, свідоцтво: №25/1, адреса: м. Трускавець, вул. Шевченка 5, керівник: Шатинський І.Д.;

 1. Трускавецький міський осередок Політичної партії Малого і Середнього Бізнесу України

Дата реєстрації: 17.03.2003, свідоцтво №27, адреса:  м. Трускавець, вул. Івасюка 1/140, керівник:  Лехкар  М.В.;

 1. Трускавецька міська організація Всеукраїнської партії духовності і патріотизму

Дата реєстрації: 25.03.2003, свідоцтво №28, адреса: м. Трускавець,  вул. Л.Українки, 9, керівник:  Слив’як  М. М.;

 1. Трускавецька міська партійна організація Молодіжної партії України

Дата реєстрації: 31.03.2003, свідоцтво №29, адреса: м. Трускавець, вул. Л.Українки,32, керівник: Вальчук О.А.;

 1. Трускавецька міська організація Української Республіканської партії «Собор»

Дата реєстрації: 20.12.1991, свідоцтво № 30/387, адреса:  м. Трускавець, вул. Стуса 4/12, керівник: Волощук  Б.І.;

 1. Трускавецька міська організація  політичної партії Ліберальна Україна

Дата реєстрації: 22.06.2000, свідоцтво № 31/14, адреса:  м. Трускавець, вул. Бориславська 27, керівник: Саратовський В.В.;

 1. Трускавецька міська організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Громада»

Дата реєстрації: 07.10.1998, свідоцтво №34/594-р, адреса:  м. Трускавець, вул. Івасюка 7/41, керівник:  Онисько І.В.

 1. Трускавецька міська первинна партійна організація Партії промисловців та підприємців України

Дата реєстрації: 31.10.2003, свідоцтво №38, адреса:  м. Трускавець, вул. Стуса 4/9, керівник: Кіндракевич В.В.;

 1. Трускавецька міська партійна організація партії «Національно-демократичне об’єднання «Україна»

Дата реєстрації: 25.06.2004, свідоцтво № 41, адреса:  м. Трускавець, вул. Івасюка 15/58, керівник:  Челарська Н.М.;

 1. Трускавецька міська організація  Партії «Відродження»

Дата реєстрації: 02.11.2004, свідоцтво № 42,  адреса: м. Трускавець, вул. Крушельницької 25, керівник:  Гурба Г.П.

 1. Трускавецька міська організація Всеукраїнської партії «Нова сила»

Дата реєстрації:12.04.2005, свідоцтво №43, адреса:  м. Трускавець, вул. Бориславська 38/1, керівник:  Кузьмич О.Р.;

 1. Трускавецька міська організація Республіканської партії України

Дата реєстрації: 13.06.2005, свідоцтво №44, адреса:  м. Трускавець, вул. Стебницька 66/51, керівник:  Дуб С.М.;

 1. Трускавецька міська партійна організація Української партії «Зелена планета»

Дата реєстрації: 07.07.2005, свідоцтво №45, адреса:  м. Трускавець, вул. Данилишиних 62, керівник:  Щерба О.І.;

 1. Трускавецька міська організація політичної партії «Третя сила»

Дата реєстрації:11.07.2005, свідоцтво №49, адреса: м. Трускавець, вул. Сагайдачного 19/20,керівник: Стародуб А.Г.;

 1. Трускавецька міська організація політичної партії «Наша Україна»

Дата реєстрації: 13.07.2005, свідоцтво №50, адреса: м. Трускавець, вул. Шевченка 5, керівник: Пілько І.Ф.;

 1. Трускавецька міська організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

Дата реєстрації: 08.09.2005, свідоцтво №57, адреса:  м. Трускавець, вул. Івасюка 15/65, керівник:  Швець П.К.;

 1. Трускавецька міська партійна організація політичної партії «Совість України»

Дата реєстрації: 23.09.2005, свідоцтво №58, адреса:  м. Трускавець, вул. Стебницька 72/51, керівник:  Гавриш А.І.;

 1. Трускавецька міська організація «Партії Правозахисту»

Дата реєстрації:31.10.2005,свідоцтво №59,  адреса: м. Трускавець,  вул. Бориславська 36/2, керівник:  Гресько Ю.В.

 1. Трускавецька міська організація Партії «Громадянська солідарність»

Дата реєстрації: 10.11.2005, свідоцтво №60, адреса: м. Трускавець, вул. Стебницька 70/26, керівник:  Павлів О.М.;

 1. Трускавецька міська організація партії «Справедливість»

Дата реєстрації: 05.12.2005, свідоцтво №61,  адреса: м. Трускавець, вул. Мазепи 6/40, керівник:  Ченцов В.П.

 1. Трускавецька міська організація Української соціал-демократичної партії

Дата реєстрації: 16.12.2005, свідоцтво № 62, адреса:  м. Трускавець, вул. Мазепи 16/55, керівник:  Проць Р.О.;

 1. Трускавецька міська організація Всеукраїнської партії трудящих

Дата реєстрації: 19.12.2005, свідоцтво № 63, адреса:  м. Трускавець, вул. Мазепи 28/22, керівник:  Палінський М.П.

 1. Трускавецька міська організація громадянської партії «ПОРА»

Дата реєстрації: 20.12.2005, свідоцтво №64, адреса:  м. Трускавець, вул. Мазепи 32/49, керівник:  Яворський  Ю.М.;

 1. Трускавецька міська організація Політичної партії «Держава»

Дата реєстрації:29.12.2005, свідоцтво №65, адреса: м. Трускавець, вул. Сагайдачного6/13, керівник: Кожемякін І.Ф.;

 1. Трускавецька міська організація партії «Реформи і Порядок»

Дата реєстрації: 05.02.1998, свідоцтво №66/60-р, адреса: м. Трускавець, вул. Данилишиних 21/34,керівник: Сенишин С.Г.;

 1. Трускавецька міська партійна організація політичної партії «Партія екологічного порятунку «ЕКО+25%»

Дата реєстрації:18.01.2006, свідоцтво № 67, адреса: м. Трускавець, вул. С.Бандери 180 керівник: Бедевельський В.І.

 1. Трускавецька міська організація політичної партії Українська Національна Асамблея

Дата реєстрації: 25.01.2006, свідоцтво № 68, адреса:  м. Трускавець, вул. Л.Українки 36, керівник:  Фідик І.Я.;

 1. Трускавецька міська організація політичної партії «Вперед, Україно!»

Дата реєстрації: 19.01.2007, свідоцтво № 69, адреса:  м. Трускавець, вул. Івасюка 19/9, керівник:  Процишин Б.Б.;

 1. Трускавецька міська організація Української партії «Єдність»

Дата реєстрації: 02.07.2007, свідоцтво № 70, адреса:  м. Трускавець, вул. Стуса 11/54, керівник:  Зубрицький І. В.;

 1. Трускавецька міська організація політичної партії «Європейська партія України»

Дата реєстрації: 14.04.2008, свідоцтво № 71, адреса:  м. Трускавець, вул. Мазепи 32/48,  керівник:  Терлецька О.В.;

 1. Трускавецька міська організація Єдиного Центру

Дата реєстрації: 14.10.2008, свідоцтво № 72, адреса: м. Трускавець, вул. Помірецька, 55 керівник:  Нагурний В.В.;

 1. Трускавецька міська організація політичної партії «Україна Соборна»

Дата реєстрації: 18.11.2008, свідоцтво  №73, адреса:  м. Трускавець, вул. Івасюка 3/62, керівник:  Ковальчук І.Б.;

 1. Трускавецька міська організація Політичної партії «Фронт змін»

Дата реєстрації: 20.01.2010, свідоцтво № 74, адреса:  м. Трускавець, вул. Помірецька, 35а, керівник: Бодак В.А.

 1. Трускавецька міська організація Всеукраїнської козацької партії

Дата реєстрації: 22.01.2010, свідоцтво №75, адреса:  м. Трускавець, вул. Мазепи 8/14, керівник:  Сисан М.М.

 1. Трускавецька міська партійна організація політичної партії «Партія нового покоління України»

Дата реєстрації: 08.02.2010, свідоцтво №76, адреса:  м. Трускавець,  вул. Бориславська 44/6, керівник:  Хом’як Н.І.;

 1. Трускавецька міська партійна організація Політичної партії «Права воля України»

Дата реєстрації: 08.02.2010, свідоцтво №77, адреса:  м. Трускавець,  вул. Данилишиних 51/66, керівник:  Врублевський Ю.Г.;

 1. Трускавецька міська  організація Політичної партії «За Україну!»

Дата реєстрації: 10.02.2010, свідоцтво №78, адреса:  м. Трускавець, вул. Мазепи 38/24,  керівник: Хомик О.В.

Начальник Трускавецького міського управління юстиції  Р. Т.  Корчинський,

газета «Голос ради»

Оголошення

Трускавецька міська рада оголошує конкурс на перевезення пасажирів  на міських автобусних маршрутах загального користування.

 

№ з/п

Номер  та  назва  маршруту

Вид маршруту

Протяжність

км

Кількість

автобусів

Режим

роботи

Вимога до класу автобусів за конструкцією

1.

Маршрут  № 1

Сан. “Кристал” – сан. “Молдова”

міський

7,5

5

щоденний   інтервал 12 – 15 хв.

клас І, клас ІІ

2.

Маршрут  № 2

Сан. “Кристал” – залізничний вокзал

міський

5,5

8

щоденний інтервал

6 – 7 хв.

клас І, клас ІІ

3.

Маршрут  № 3

Сан. “Кристал” – міська лікарня

міський

7,5

4

щоденний

інтервал 20 хв.

клас І, клас ІІ

 

Об’єкт конкурсу – один маршрут міського автобусного сполучення. Клас автобусів визначений згідно з затвердженим Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучення та режимами руху (Наказ Міністерства транспорту України від 17.04.2007 року № 285).

Отримання бланків (заяви на участь в конкурсі і анкети перевізника), подання документів на участь у конкурсі, одержання  інформації про об’єкти конкурсу та документів, які подаються, роз’яснення щодо умов конкурсу здійснюється в відділі з питань НС, ЦЗ та ТОН міської ради за адресою: м. Трускавець вул. Бориславська,2, кабінет № 3 з 09.00 до 17.00 год., крім вихідних та святкових днів. Телефон для довідок 5-13-80.

Термін подачі документів на конкурс  –  до 05 березня 2010 року включно.

Плату за участь у конкурсі складає 1452 грн. і вноситься претендентами на рахунок Трускавецької міської ради р/р 35425008002641 УДК у Львівській області МФО 825014 ЗКПО 04055914

Конкурс проводиться  о 13.00 год. 15 березня 2010 року  за адресою: м. Трускавець, вул. Бориславська,2, зал засідань.

     Трускавецька міська рада,

газета «Голос ради»

Незалежне видання «Трускавецький вісник». Всі права застережені. Розповсюджується безкоштовно.
Засновник, головний редактор та відповідальний за випуск –   Володимир Ключак.
Редакція публікує виключно ті матеріали, які збігаються з точкою зору редакційної команди.
Контакти: E-mail: anda_panda@ukr.net, тел. 8-097-38-36-112. Публікація  в Інтернеті  - на  www.protruskavets.org.ua   – «Сайт Трускавця про Трускавець».

 

 
НОВИНИ  СТАТТІ Інтервю Репортаж ПДМ Архів 2008 Архів 2009 Вітання ФОТО Старий Трускавець Сучасне місто ОГОЛОШЕНЯ КОНТАКТИ Старий сайт Форум_ТВ
 
Lemky.com Каталог сайтів України