Із сесії міської ради Стебника

У вівторок, 22 грудня, відбулося чергове пленарне засідання Стебницької міської ради. Знадобилася майже година, аби назбирався кворум. Зазначимо, що попереднє пленарне засідання проходило у середу, 16 грудня, одразу після пленарного засідання у вівторок, 15 грудня, хоча саме того дня депутати вирішили зібратися через тиждень. Чим була викликана така поспішність? Міський голова Роман Калапач мотивував тим, що треба терміново розглянути земельні питання. Але поза тим розглянули і питання про преміювання мера. Він знову отримав 25-відсоткову надбавку до свого й так немаленького окладу. Чи помітили стебничани зрушення у роботі, і якщо вони були, то чи залежало це саме від Романа Калапача? Далі»


Різдво

Через десять днів Америка і Європа, весь цивілізований світ святкуватимуть Різдво. Україна, як завжди, опинилась у тенетах Росії й радітиме черговій річниці від дня народження Ісуса Христа вже після Нового року. Далі»


«Криша»

Минулої середи, 9 грудня, все прогресивне людство відзначило Міжнародний день боротьби з корупцією. Україна в цій боротьбі пасе задніх, опинившись поруч з африканськими країнами, в яких демократією і не пахне. Ми ж вважаємося демократичною країною і прагнемо до Європи. Далі»


Богдан Іванців: «Є велика моя вина в тому, що діється нині у стебницькій міській раді»

Є велика моя вина в тому, що діється нині у Стебницькій міській раді. Я брав активну участь у формуванні депутатського корпусу від “Нашої України”. Я проявив слабкість. Кожна політична сила, яка входила у блок “Нашої України”, хотіла мати якомога більше своїх представників, це зрозуміла річ. У Стебнику довший час ми не змогли сформувати список депутатів. Я погодився на те, що ми формуємо список у кількості 25 депутатів між чотирма політичними організаціями, тобто порівну, хоча, звичайно, власне, “Наша Україна” була найпотужнішою. І сталося те, що мало статися. Далі»


Олександр Борков: «Не хворіють ті, що живуть праведно»

Народний цілитель Олександр Борков відомий не лише у Трускавці, де мешкає, а й далеко за його межами. До нього на лікування з’їжджаються звідусіль, навіть з-за кордону. Олександр Олександрович володіє Божим даром за допомогою пальців рук встановлювати діагноз. Пацієнти не раз у цьому переконувалися, коли зверталися до лікарів, і ті підтвержували той чи інший діагноз. Але було й чимало випадків, коли лікарі не могли встановити причину захворювань, а п. Борков робив це. На допомогу хворим органам він виписує не пігулки, як це зазвичай роблять лікарі, а дає трави, відвари яких у певних пропорціях здатні творити чудеса. Далі»