роздуми

 
 

У Трускавці проходитиме Міжнародний фестиваль телевізійного кіно

12-14 січня 2010 року у Трускавці відбудеться перший Трускавецький міжнародний фестиваль телевізійного кіно "Корона Карпат". Участь у ньому візьмуть фільми щонайменше із 7 країн світу. Девіз фестивалю - особистість, шляхетність, честь. Планується, що кінофестиваль буде щорічним. Про це 5 березня на прес-конференції повідомила організатор фестивалю Теодозія Микитка.

"На Меланки цього року у Трускавці відбулася презентація фестивалю. Основним генератором такої ідеї виступив депутат Трускавецької міської ради Олег Карпин, який до організації залучив генерального директора Бердянського міжнародного кінофестивалю Олександра Махотіна та голову Спілки кінематографістів України Бориса Савченка. Цим фестивалем ми не лише хочемо зацікавити туристів, а й розвивати в хорошому руслі телевізійне кіно", - зазначила Теодозія Микитка.

За словами голова Спілки кінематографістів України Бориса Савченка, ідея саме такого фестивалю виникла в зв’язку з тим, що сьогодні телебачення — основний виробник кінопродукції, і, на жаль, не найкращий, а на цьому навчаються і дорослі і діти. Ніхто не переглядає, не аналізує і не оцінює створювані телефільмів. Трускавецький фестиваль повинен зайняти цю нішу.

"На телебаченні створюється багато проектів ігрового та неігрового кіно, а телефорумів, де можна побачити кращі роботи і визначити їх художню якість, естетичні пріоритети - не існує. Оцінку їм дають хіба що журналісти. А гострої конкурсної боротьби, котра супроводжує формат кінофестивалів, поки що немає. Тому фестиваль у Трускавці буде першим подібним місцем для обговорення. На фестивалі буде конкурсна програма і позаконкурсна, де можуть "пробуватися" молоді режисери", - зазначив Борис Савченко.

Президентом Трускавецького міжнародного фестивалю телевізійного кіно "Корона Карпат" став художній керівник Львівського національного театру ім. М.Заньковецької Федір Стригун.

Організаторам вдалося заручитися підтримкою Міністерства культури та туризму України, Львівської обласної державної адміністрації, депутатів Трускавецької міської ради та міського голови.

укрвест

Подолаємо корупцію разом!!!

Відділ по боротьбі з корупцією в органах Державної податкової служби ДПА у Львівській області інформує платників податків та громадян про те, що за  «Телефоном довіри»
8(032)293-39-56 або 8(032)297-33-89  Ви можете, назвавши себе, або анонімно, повідомити співробітників підрозділу, які Вас вислухають та перевірять інформацію про:

  1. протиправні дії працівників податкової служби, в тому числі податкової міліції;
  2. факти корупції та зловживання посадовим становищем.

Конфіденційність звернення у відділ по боротьбі з корупцією гарантується.
«Телефон довіри» працює цілодобово (після 18.00 – автовідповідач).
У письмовому вигляді Ваші скарги та звернення щодо фактів службових злочинів та корупційних дій працівників органів ДПС  просимо подавати за адресою:
79003, м. Львів, вул. Стрийська, 35, ВБК в органах ДПС ДПА у Львівській області..
Сподіваємось на правдивість інформації та взаємодовіру.

Телефон довіри у Трускавці: 5-17-30.

Свіжий випуск ТВ №18

за 06.03.09 Далі»

Духовні вправи на березень 2009

Отець довіряє Їй свого Сина, Син сходить до Її лона, а Святий Дух створює з Її тіла пресвяте тіло Ісуса. Св. Максиміліан Марія Кольбе

Негайно – це найкращий час, щоб чинити добро.  Св. Катерина з Сієни

Ми повинні випромінювати тепло, щоб людям було добре поблизу нас. Але вони мусять відчувати, що джерелом цього тепла є наша єдність з Богом.  Бл. Роберт Майєр Далі»

- Куме, де це ваш собака ?

- Та, я його зарiзав. - О-о ! А за що ? - Бо москалям продався ! - Як !? - А ось так ! Приходжу додому - а вiн менi з будки: “ґафф, ґафф !”

 

moskaliv.net

 

 

 
 
НОВИНИ  СТАТТІ Інтервю Репортаж ПДМ Архів 2008 Архів 2009 Вітання ФОТО Старий Трускавець Сучасне місто ОГОЛОШЕНЯ КОНТАКТИ Старий сайт Форум_ТВ
 
Lemky.com Каталог сайтів України