роздуми

 
 

У Дрогобичі ліквідовують будинкові управи, які не можуть себе прогодувати

У Дрогобичі торік через фінансово-економічну неспроможність припинило функціонування КП «Будинкова управа № 4». Схоже, що в цьому році така ж доля чекає КП «Будинкова управа № 3». Нині підприємство в боргах, що не дає змоги виконувати поставлені перед ним завдання. Якщо минулого року цю структуру рятували вливанням бюджетних коштів у її статутний фонд, то зараз це зробити неможливо, бо вільних грошей у міській скарбниці нема.
Виконувачка обов’язків міського голови Алла Гладун каже, що вивчається питання щодо створення структури з експлуатації ліфтів у житлових будинках і, відповідно, виокремлення оплати за цю послугу з квартирної плати.
«Накладно утримувати в будинкових управах від 60 до 90 працівників, – каже Алла Гладун. – Ми мусимо так організувати справу, щоб кожна структура заробляла гроші і фінансово забезпечувала свою діяльність. Зміни, які будуть проведені в житлово-комунальній галузі, мають забезпечити її бездотаційне функціонування».
У виконавчих структурах міської ради розпочали втілювати план реформування житлово-комунальної сфери з тим, щоб зробити її самоокупною. Першим успішним кроком на цьому шляху стало створення в комбінаті міського господарства дочірнього підприємства із вивезення твердих побутових відходів.
«Найважче було переконати людей в необхідності платити за вивезення сміття, – каже директор департаменту міського господарства Степан Кізима. – Тепер від мешканців мікрорайонів індивідуальної забудови щомісяця надходить до 20 тис. грн».

укрвест

Подолаємо корупцію разом!!!

Відділ по боротьбі з корупцією в органах Державної податкової служби ДПА у Львівській області інформує платників податків та громадян про те, що за  «Телефоном довіри»
8(032)293-39-56 або 8(032)297-33-89  Ви можете, назвавши себе, або анонімно, повідомити співробітників підрозділу, які Вас вислухають та перевірять інформацію про:

  1. протиправні дії працівників податкової служби, в тому числі податкової міліції;
  2. факти корупції та зловживання посадовим становищем.

Конфіденційність звернення у відділ по боротьбі з корупцією гарантується.
«Телефон довіри» працює цілодобово (після 18.00 – автовідповідач).
У письмовому вигляді Ваші скарги та звернення щодо фактів службових злочинів та корупційних дій працівників органів ДПС  просимо подавати за адресою:
79003, м. Львів, вул. Стрийська, 35, ВБК в органах ДПС ДПА у Львівській області..
Сподіваємось на правдивість інформації та взаємодовіру.

Телефон довіри у Трускавці: 5-17-30.

Свіжий випуск ТВ №20

за 12.03.09 Далі»

Духовні вправи на березень 2009

Отець довіряє Їй свого Сина, Син сходить до Її лона, а Святий Дух створює з Її тіла пресвяте тіло Ісуса. Св. Максиміліан Марія Кольбе

Негайно – це найкращий час, щоб чинити добро.  Св. Катерина з Сієни

Ми повинні випромінювати тепло, щоб людям було добре поблизу нас. Але вони мусять відчувати, що джерелом цього тепла є наша єдність з Богом.  Бл. Роберт Майєр Далі»

- Куме, де це ваш собака ?

- Та, я його зарiзав. - О-о ! А за що ? - Бо москалям продався ! - Як !? - А ось так ! Приходжу додому - а вiн менi з будки: “ґафф, ґафф !”

 

moskaliv.net

 

 

 
 
НОВИНИ  СТАТТІ Інтервю Репортаж ПДМ Архів 2008 Архів 2009 Вітання ФОТО Старий Трускавець Сучасне місто ОГОЛОШЕНЯ КОНТАКТИ Старий сайт Форум_ТВ
 
Lemky.com Каталог сайтів України