роздуми

 
 

Чим живе Дрогобич, або Гук з «дружиною» доурядувалися?

 «Шановна редакціє, пишу вам з надією на те, що з вашою допомогою вдасться змінити жалюгідний стан справ в нашому місті. Подивіться сьогодні на Дрогобич. Почну зі стану доріг. Головні магістральні вулиці перетворились на бездоріжжя. Трускавецька від МРЕВ до центру, Стрийська, Самбірська, Княгині Ольги, Пилипа Орлика, Бориславська... Всі ці вулиці "ремонтували" минулого року. Я особисто бачив як біля МРЕВ клали асфальт в грозу, коли перед тим 2 місяці була суха погода і машини товклися по шутрі. Зараз там вже величезні ями і то за півроку після "капітального ремонту" відрізка, а осінній ремонт дороги навпроти "Рукавички", і що там зараз-гірше ніж було до ремонту! І так далі... вони латають ті дороги, а за 3 місяці там знову ями!!! Хто відповідальний за викинуті гроші?

Візьмемо вуличне освітлення. Незрозуміло, що вони зробили на Грушевського, де світить через ліхтар, Трускавецька, де вже роками ті самі темні проміжки, Володимира Великого, Кн. Ольги, Бориславська і навіть ліхтарі на площі Ринок, біля Юрія Дрогобича і Шевченка не горять.

Чому в нас нема дорожньої розмітки і ті кілька зебр на переходах стираються за місяць!!! Де люди мають переходити дорогу?!

Всі певно бачили озеро біля вокзалу і на Бориславській. Вони не чистять водостоки!!!

Вони кажуть, що нема грошей, а самі їх нераціонально розтринькують!!! Чому не зробити у 4 рази менше ремонтів доріг за сезон, але ЯКІСНИХ щоб вже не повертатись туди роки?! Чому вкручувати лампи, які перегоряють від перепадів напруги чи температури, а не вкрутити спеціальні з стабілізаторами і плафонами?! І туди не повертатись роками?!

Бо вони так відмивають гроші!!! Гуки, Іванціви , Гладуни і т.д. довели місто до страшного стану, розрухи і ганьби. Мені соромно виходити на вулицю!!! І вам певно теж. Вони трактують нас як електорат, джерело доходів для їхніх магазинів, барів, автосервісів, аптек... Наш мер Гук великий патріот, але я знаю точно, що патріотизм-це любов до своєї землі і людей. До чого він довів своє місто, одне з найбільших міст Галичини!!! Воїни УПА і Шухевич і Грицай і Коссак не боролись за Україну, де міста в темноті, ямах, болоті і бруді. Їм було би соромно за таку розруху. А Дрогобич зараз у страшній розрусі! Гук не має морального права прикриватись патріотизмом.

Гук і депутати знов збираються латати ями на дорогах старими способами, не покращуватимуть інфраструктуру міста... Все як завжди. Мені вже це набридло. Навіть в мірках України Дрогобич є дуже занедбаний! Мені 18 років, я їздив по Україні, був в Польщі, Німеччині, Франції. Я хочу відчувати себе людиною на вулиці! А те що в нас робиться - це СОРОМ!!! Я вже не можу то терпіти, треба щось робити, організовуватись, протистояти свавіллю, корупції і хамству з їхньої сторони!!!

Шановні Адміністратори сайту. Будь-ласка, помістіть цей лист на Вашу сторінку. Може старші і мудріші відвідувачі запропонують якийсь вихід з цієї ситуації! Дякую.»

http://droginfo.com.ua

Від редакції «ТВ»: Заголовок статті – від «Трускавецького вісника», на ДрогІнфо заголовок звучить «Лист, сповнений болем». Хоча ми стараємося не надто влізати у справи Дрогобича, щоб не наслідувати дружину дрогобицького мера, яку місто, яким керує її чоловік, а також катастрофічний стан у ньому, хвилює менше, ніж Трускавець, але прочитавши крик душі на ДрогІнфо, все ж вирішили опублікувати лист до їхньої редакції на нашому ресурсі. Слово «дружина» в нашому заголовку подано у значенні «команда», в тому, що це слово в лапках, жодного підтексту немає.


 
 
НОВИНИ  СТАТТІ Інтервю Репортаж ПДМ Архів 2008 Архів 2009 Вітання ФОТО Старий Трускавець Сучасне місто ОГОЛОШЕНЯ КОНТАКТИ Старий сайт Форум_ТВ
 
Lemky.com Каталог сайтів України