роздуми

 
 

Віруючі сказали: «Гидота не пройде!»

У неділю, 29 березня, трускавчани взяли участь в акції протесту проти запланованого на Страсну п’ятницю гей-параду в Івано-Франківську. Участь також взяли віруючі інших міст, зокрема Дрогобича та Самбора.

Збиралися віруючі греко-католики після першої ранкової недільної Служби Божої біля церкви Різдва Христового у Дрогобичі, там на них очікувало декілька містких автобусів.

Організатором маніфестації виступив Комітет за збереження християнської спадщини „Покров Богородиці”. У довжелезній колоні Івано-Франківськом йшли сестри контемплятивного монастиря з Брюхович та Тисмениці, єпископи, священики та монахи, віруючі західного регіону. Ходою вони прямували від драмтеатру імені Івана Франка вулицею Незалежності до Вічевого Майдану, далі вулицею Галицькою, площею Ринок, вулицями долучалися небайдужі івано-франківці.

Організатори наголошували, що ця маніфестація – жива відповідь на лист-звернення ЛГБТ (лесбійок, геїв, бісексуалістів, трансгендерів) до президента України від 3.03.2010 року та запланований ними гей-парад. За інформацією організаторів маніфестації, 3 березня до новообраного президента В.Ф. Януковича звернулися представники 25-ти гей-лесбійських і ток званих благодійних організацій та вимагали «забезпечення в Україні повної громадянської рівності для ЛГБТ (лесбіянок, геїв, бісексуалістів і трансгендерів), перш за все, шляхом прийняття комплексного антидискримінаційного законодавства і легалізації існуючих одностатевих сімей».

Комітет поставив вимогу, щоб в Україні якнайшвидше були прийняті чотири охоронні закони:

Закон про охорону дітей, молоді і сім’ї від пропаганди гомосексуалізму. Цей закон має вводитися, насамперед, у сфері політики, освіти, культури, охорони здоров’я, мас-медіа.

Закон проти так званого реєстрованого партнерства. Йдеться про закон, який забороняє ставити стосунки двох збочених людей однієї статі на один рівень з нормальною сім’єю.

Закон про заборону переслідування за так звану гомофобію. Термін «гомофобія» є обманом, щоб захищати злочинців і карати жертви, які обороняють себе перед ними.

Закон про заборону усиновлення дітей гомосексуалістами. Геї неспроможні здорово і морально виховати майбутнє покоління. Бідні діти стають жертвами цієї групи збоченців.

Копію вимог учасники маніфестації надіслали Президенту України Віктору Федоровичу Януковичу та народним депутатам України. Відеосюжет по даній темі можна переглянути на  http://video.community.org.ua/ua/video/index.php/article/.52/

Василь Кирилич, спеціально для «Трускавецького вісника»


 
 
НОВИНИ  СТАТТІ Інтервю Репортаж ПДМ Архів 2008 Архів 2009 Вітання ФОТО Старий Трускавець Сучасне місто ОГОЛОШЕНЯ КОНТАКТИ Старий сайт Форум_ТВ
 
Lemky.com Каталог сайтів України