роздуми

 
 

Хрестовий похід проти міської влади

45-хвилинне пікетування міської влади Трускавця пройшло 10 лютого (13.00 – 13.45). Люди висловили обурення діями міської влади щодо гальмування переходу міста на автономне опалення. На мітингу виступили ряд людей, кожен з яких висловив своє бачення ситуації. Після приємних для вуха вигуків «Ганьба!» до мітингувальників вийшов заступник міського голови Віктор Марченко, який сказав, що міська влада керується виключно законами у відмовах щодо надання дозволів на встановлення автономного, проте не зміг відповісти на більшість запитань мешканців, а згодом повернувся і пішов, зрозумівши, що нікому тут особливо він не потрібний.

За пропозицією депутата ТМР Руслана Крамара (БЮТ) пікетувальники обрали з-поміж себе 4 осіб, які представлятимуть їхні інтереси як на засіданнях різних комісій, так і на сесії 12 лютого. До речі, з окремими пікетувальниками  ще до мітингу проводив бесіду Юрій Алієв, який пробував їх «уламувати».

В поході взяло участь за нашими приблизними підрахунками біля 165 осіб, більшість із них вирушило організованою колоною з вулиці Мазепи о 12.30, решта (представники Стебницької, Івасюка, Данилишиних, Дрогобицької тощо) під`єдналися вже біля трускавецької мерії. Коли люди йшли вниз по Стефаника, то людський потік мав вигляд похорону – похорону теперішньої влади міста, яка за людей не дбає і не хоче. Адже питання автономного опалення – це лише одне з небагатьох, яке хвилює мешканців, а є ще проблеми відсутності гарячої води (та і холодної), нових астрономічних тарифів, розбазарювання грошей, отриманих від продажу трускавецької землі, «відкати» та ставлення до людей як до безумної сірої маси, а не як до громадян вільної держави.

Транспаранти «Геть паразитів!» та «Автономне опалення – це право кожного…» та рішучість людей вийти на вулиці з акціями непокори міській владі мали б принести свій результат, адже, як всім відомо, наш мер панічно боїться народу, що він продемонстрував ігноруванням цих зборів людей. Нижче вміщуємо зміст резолюції, прийнятої  як попередження владі щодо можливих наслідків її подальшого ігнорування інтересів трускавчан.

РЕЗОЛЮЦІЯ.

10 лютого 2009 року.                                                                                              м. Трускавець

Ми, мешканці міста Трускавця, які присутні на мітингу 10 лютого 2009 року, метою якого є попередження міської влади Трускавця щодо можливих  масових суспільних акцій прояву невдоволення дій міської влади, які будуть мати непередбачуваний і неконтрольований характер і відповідно наслідки, заслухавши виступи мешканців міста та депутата ТМР Р. Крамара вирішили:

  1. Звернутися до міського голови Трускавця п. Грицака Л. Я. з вимогою першочергового розгляду на сесії ТМР питання про затвердження Статуту територіальної громади м. Трускавця. 
  2. В бюджеті розвитку на 2009 передбачити кошти на забезпечення переходу багатоквартирних житлових будинків міста на автономне опалення.
  3. Питання розподілу бюджету розвитку та затвердження перспективної схеми теплопостачання міста винести на громадське обговорення шляхом проведення громадських слухань і лише після цього приймати бюджет розвитку на сесії ТМР.
  4. Уповноважити представляти наші інтереси наступних осіб: Олега Шоломіцького, Ігоря Дикуна, Марії Кічун, Олени Бренич.
  5. Уповноважити представляти наші інтереси в депутатському корпусі – депутата ТМР Руслана Крамара.
  6. Уповноваженим представникам від громади і депутатського корпусу провести роз’яснювальну роботу, щодо донесення ситуації, яка створилася в комунальній господарці міста до її жителів шляхом проведення зустрічей в мікрорайонах міста.

Кількість присутніх _______________________ чоловік.

Рішення прийнято одноголосно.

Головуючий на мітингу:                                     Олег Шоломіцький.

 
 
НОВИНИ  СТАТТІ Інтервю Репортаж ПДМ Архів 2008 Архів 2009 Вітання ФОТО Старий Трускавець Сучасне місто ОГОЛОШЕНЯ КОНТАКТИ Старий сайт Форум_ТВ
 
Lemky.com Каталог сайтів України