роздуми

 
 

Корисна інформація для гостей міста Трускавця.

                     

Населення Трускавця становить біля 20 тисяч осіб, щороку місто може прийняти кількість відпочиваючих, яка в кілька разів перевищує це число.

З Трускавця в Дрогобич маршрутки їздять з залізничного вокзалу, а до Львова – з автостанції. Ціна до Дрогобича – 1.75 грн., до Львова – 18 грн. Автобусне та залізничне сполучення Трускавець має з великою кількістю міст України та зарубіжжя.

В Трускавці є два внутрішньоміські маршрути № 1 та № 2, якими можна доїхати до абсолютної більшості санаторіїв міста. До санаторію „Дніпро” та готелю „Бескид” з автостанції маршрутками їхати не потрібно, оскільки вони розташовані поруч з автовокзалом. До санаторію „Полонина” найкраще їхати з автостанції маршруткою „Борислав – Стебник” в напрямку Стебника, а з залізничного вокзалу – маршруткою „Трускавець – Стебник”. Проїзд по місту – 1 гривня.

Незважаючи на певні проблеми з водопостачанням для населення, відпочивальники цих проблем майже не відчувають. Особи в приватному туристичному секторі, які обслуговують відпочивальників, намагаються створити всі якнайкращі умови для гостей Трускавця.

Продукти в Трускавці краще купувати в супермаркетах та на міському ринку, а за одягом чи речами краще поїхати на базар в сусідній Дрогобич.

Трускавецькі мінеральні води, в тому числі знаменита „Нафтуся” не мають аналогів у цілому світі і виліковують повністю чи частково різноманітні хвороби печінки, сечостатевої системи, шлунково-кишкового тракту. Повноцінному відпочинку сприяють і чисте повітря, чудові карпатські краєвиди, споживання екологічно чистої їжі та води. В місті постійно проходять виступи виконавців української та зарубіжної естради.

Мінеральна вода „Юзя” сприяє омолодженню шкіри та всього організму, вживають її зовнішньо, ефект – вражаючий і не має аналогів в Україні.

Кількість задоволених та незадоволених відпочинком у Трускавці можна навести в пропорції 96:4.

Мешканці Трускавця надзвичайно привітні та доброзичливі люди, які абсолютно спокійно реагують на звернення до них не лише українською, але і російською чи польською (ці мови тут розуміють досконало), вони завжди готові з радістю допомогти кожному, хто має таку потребу.

Розташування Трускавця на певній віддалі від основних перехресть шляхів сполучень сприяє тому, що тут атмосфера є чи не найчистішою у всій Львівській області, а шумове забруднення відсутнє.

З Трускавця можна поїхати на цікаві та корисні змістовні екскурсії не лише до визначних недалеких місць як давньоруська фортеця Тустань в Уричі чи в Східницю або Дрогобич, але і відвідати протягом одного дня чи то Почаївську Лавру, чи замки Закарпаття, чи шедеври Львівського мистецтва, зокрема старовинну архітектуру міста Лева, чи то інші природні чи рукотворні захоплюючі пам’ятки.

В місті функціонують церкви чи не всіх християнських конфесій України – УПЦ МП, УПЦ КП, УАПЦ, УГКЦ, РКЦ, різні протестантські спільноти (баптисти, п’ятидесятники, харизмати, свідки Єгови та інші).

Мінеральну воду, яка знаходиться в Трускавці, неможливо придбати поза межами міста, оскільки її унікальність полягає в тому, що пити її потрібно тільки свіжу, безпосередньо на бюветі, інакше вона повністю втрачає свої цілющі властивості. Вживати її потрібно протягом певного часу (пройти курс) і регулярно, все це визначає спеціаліст, зважаючи на індивідуальні особливості кожного організму.

Кожен з престижних санаторіїв міста має свій сайт чи сторінку в Інтернеті, де Ви можете отримати максимум інформації, яка Вас зацікавить, а також забронювати місця. Найбільше інформації про відпочинок у місті Трускавці, в тому числі і в приватному секторі, можна отримати на сайті www.turportal.org.ua .

Якщо вас цікавлять питання історії міста, влади в Трускавці, Ви можете завітати на офіційну сторінку Трускавецької міської ради www.truskavets-city.gov.ua .

Трускавець відрізняється від більшості курортів України саме тим, що тут Ви не лише отримаєте повноцінний відпочинок на всі 100%, але і маєте унікальну можливість значно поправити своє здоров`я.

Трускавець невеликий за площею, тому протягом двох - трьох тижнів відпочинку Ви зможете обійти все місто вздовж та вшир, насолоджуючись побаченим. Карту Трускавця можна придбати майже в кожному книжковому магазині чи кіоску.

Кожен окупант та загарбник намагався використати свій побут у Трускавці для свого оздоровлення – і австрійці, і поляки, і росіяни, і німці. Вони вже сюди не повернуться, а Ви можете приїжджати до Трускавця знову і знову.

В місті функціонують три музеї – історії міста, Єпархіальний церковний музей та прижиттєвий музей митця Михайла Біласа. Всі вони розміщені неподалік один від одного – по вулиці Степана Бандери. Є в місті теж три бібліотеки для дорослих та одна для дітей, а окрім цього, майже кожен санаторій має власну бібліотеку.  В Трускавці  є і широчезний вибір розважальних закладів. Стриптиз, казино, більярд, боулінг, покер, басейн, сауна, тренажерні зали, дискотеки, кінотеатри, ресторани, всі можливі зручності європейського рівня, вишукана українська, європейська, східна та інші види кухонь – все це ви можете знайти в нашому Трускавці.

В місті знаходиться кілька суперсучасних установ, де можна пройти об’єктивну діагностику всіх без винятку захворювань. Окрім цього кожен з санаторіїв має якусь свою „фішку” – неповторний букет пропозицій, які нададуть Вам змогу дізнатися всю правду про Ваше здоров`я.

Трускавець гостинно чекає на Вас. Приїхавши сюди хоч один раз, Ви закохаєтеся в це прекрасне місто і захочете повертатися сюди знову і знову.

Підготував Володимир Ключак

 
 
 
Lemky.com Каталог сайтів України