роздуми

ФУТБОЛІСТИ СТЕБНИКА “ПЕРЕГОРІЛИ”

12 липня відбувся одинадцятий – заключний – тур першого кола чемпіонату району з футболу у вищій лізі.

Наша команда грала на виїзді з одним із лідерів чемпіонату – командою Підбужа. Перед цим туром ми у турнірній таблиці займали перше місце і перед командою Підбужа були на три очка попереду.

Першими на футбольне поле вийшли молодіжні склади. Показавши гру, гідну лідера чемпіонату, наші молоді футболісти перемогли суперника з рахунком 3:1 і закінчили перше коло у чемпіонаті на першому місці.

Пізніше на футбольне поле вийшли головні склади. На цю гру наша команда налаштовувалась серйозно, бо у випадку перемоги ми перше коло закінчували на першому місці. Але, мабуть, перегоріли, над нами висів тягар лідера. Нам потрібна була максимум перемога, а мінімум нічия. Проте доля зіграла з нами злий жарт.

Гра не клеїлась, футболісти були млявими, і в кінцевому результаті наша команда програла з рахунком 1:4.

Чотири команди набрали по 22 очки, в тому числі й ФК “Стебник”, – і очолили турнірну таблицю. Це говорить про те, що цьогорічний чемпіонат в другому колі буде дуже цікавим, впертим і непередбачуваним, тому що максимум 6-7 команд будуть вести боротьбу за призові місця.

У перерві чемпіонату відбуваються ігри на кубок району “Незалежність”. Згідно жеребкування в ¼ фіналу ФК “Стебник” зустрічався з командою “Олімпія” (Раневичі). В першій грі на виїзді наша команда 19 липня зіграла внічию 1:1. Це давало надію, що у домашній грі 26 липня наша команда має хорошу можливість пройти у півфінал кубку регіону. Наші футболісти грали у послабленому складі. Були відсутні чотири футболісти основного складу: Кісак Ігор, Войтович Василь (травма), Мелько Дмитро і Крижанівський Ігор. Тому тренер Іван Бішко включив до складу п’ятьох футболістів з молодіжної збірної.

З самого початку гри почався відкритий футбол. Вже на початку першого тайму нам вдалося забити м’яч. У другому таймі команда із Раневич додала обертів і за десять хвилин до кінця гри зрівняла рахунок і почала ще з більшою силою атакувати. Але наша команда упіймала суперників на контратаках і наш кращий нападник Олександр Куленич забив два м’ячі й вивів нашу команду в півфінал кубку району.

В неділю, 2 серпня, на виїзді ми зустрічались із командою з Рихтич, якій у першому колі на домашньому стадіоні програли 2:4. Гра закінчилась з таким самим рахунком 4:2 на користь Рихтич. І це при тому, що в першому таймі ми вели гру і перемагали з рахунком 2:1. Як показав другий тайм, ми не витримали і, пропустивши три м’ячі, програли гру. Але є ще домашня гра, і ми сподіваємось на перемогу нашої команди.

Гра відбудеться 9 серпня о 16 годині на стадіоні шостої школи. Просимо уболівальників прийти і підтримати нашу команду. Є можливість ФК “Стебник” 23 серпня в с.Доброгостів зіграти у фіналі. Але найперше треба перемагати у домашній грі. Упродовж багатьох років ми важко граємо у кубкових іграх. Є великий шанс цю погану для нас традицію змінити. Думаємо, що наша команда прикладе максимум зусиль і при підтримці уболівальників здобуде таку бажану перемогу для всіх нас.

Оргкомітет СК «Стебник», газета «Воля громади»

НОВИНИ  СТАТТІ Інтервю Репортаж ПДМ Архів 2008 Архів 2009 Вітання ФОТО Старий Трускавець Сучасне місто ОГОЛОШЕНЯ КОНТАКТИ Старий сайт Форум_ТВ