роздуми

 
 

Наше видання вирішило оприлюднити список найактивніших депутатів Трускавецької міської ради – тих, хто в 2009 зробив найбільше депутатських запитів, найбільше виступав на сесіях міської ради, провів найбільше зустрічей з виборцями як колективно, так  і індивідуально, а також за деякими іншими параметрами. Ми вирішили відмовитися від складання так званого антирейтингу, до якого мали б бути включені депутати, що найменше турбувалися про потреби виборців та ігнорували засіданнями комісій, роботою сесій, словом, виявили зневагу до своїх виборців. Сподіваємося, що люди самі «бортануть» своїх анти-героїв в травні 2010 року. Натомість хочемо висловити вдячність тим депутатам, які були активними та посвячували свої час, гроші, енергію, розум та інші можливості для блага громади. Перепрошуємо, якщо цей список виявиться дещо суб’єктивним, проте ніхто нікому не заважає робити такі списки як це робимо ми. Подаємо прізвища найактивніших депутатів в алфавітному порядку. Зразу ж зазначаємо, що ми не враховували при підведенні підсумків діяльності міського голови та секретаря ради, оскільки вони виконують свою роботу на платній основі.  Окрім названих нижче депутатів є теж активні, причому з різних фракцій, проте ми вирішили формувати виключно десятку, а не дванадцяту, двадцятку чи іншу кількість представників, обраних виборцями Трускавця. Ваші коментарі просимо скидувати на поштову скриньку anda_panda@ukr.net, а також на Форумі.

1.      Алієв Юрій Алієвич, депутат від Християнсько-Демократичного Союзу

2.      Гарванко Ігор Антонович, депутат від «Третьої сили»

3.      Іванишин Петро Кирилович, депутат від «Нашої України»

4.      Крамар Руслан Ярославович, депутат від Блоку Юлії Тимошенко

5.      Ластовецький Ігор Богданович, депутат від Конгресу Українських Націоналістів

6.      Пілько Ігор Федорович, депутат від «Нашої України»

7.      Процишин Богдан Богданович, депутат від «Нашої України»

8.      Свіжинський Йосип Михайлович, депутат від «Відродження»

9.      Юник Євген Володимирович, депутат від «Нашої України»

10.    Яворський Юрій Михайлович, депутат від «Пори»

Нагадаємо, що в цьому році ще буде проведено сесійне засідання 24 грудня, можливо і в інші дні, проте навряд чи вони вплинули б на складений нами список.

Редакційна колегія

 

 
 
НОВИНИ  СТАТТІ Інтервю Репортаж ПДМ Архів 2008 Архів 2009 Вітання ФОТО Старий Трускавець Сучасне місто ОГОЛОШЕНЯ КОНТАКТИ Старий сайт Форум_ТВ
 
Lemky.com Каталог сайтів України