Борг населення Трускавця за послуги з водопостачання та водовідведення станом на 21 серпня становить орієнтовно 600 тисяч гривень, про це повідомив генеральний директор ТзОВ «Трускавецький водоканал» Володимир Возняк. Біля 150 абонентів заборгували суму більше 1 тисячі гривень, 91 з них вже вислано повідомлення про припинення подачі води (хоча технічно це неможливо зробити силами водоканалу). Послуга ж так званого «Спруту» з Кременчука чи Полтави коштуватиме 800 – 1000 гривень для відключення одного боржника, при цьому блокується система водовідведення (каналізація).
На прохання водоканалу публікуємо прізвища 13 найбільш злісних неплатників: Лісний та Петрів з Бориславської, Шиян з Данилишиних, Подляшецька, Саприкіна, Голубець та Конкольняк з Мазепи, Смакула, Хамандяк, Шменда та Гамрищак зі Стебницької та Гуцило і Надибський зі Стуса.
Натомість в інтерв’ю міському радіо 20 серпня п. Возняк зазначив, що все ж у Трускавці борг населення значно менший, ніж борг підприємств. Він повідомив теж, що до кінця жовтня водоканал Трускавця освоїть 850 тисяч гривень для встановлення нового обладнання для дозування гіпохлориду і коагулянту в приміщенні хлораторної установки. А для введення в експлуатацію нової насосної станції треба би 20 мільйонів гривень ( їх би вистачило і на зонування Трускавця по насосних відмітках), ва оскільки таких грошей нема, то і хотілося б їх позичити в Світового банку. Не було сказано лише, чи не на вічне віддавання.
В умовах сьогодення корупція стала чинником, який реально загрожує національній безпеці, підриває авторитет державного апарату та дискредитує його діяльність, руйнує основні засади демократичного суспільства та конституційного ладу України.
У рамках реалізації поставлених завдань, Службою Безпеки України здійснено низку заходів, спрямованих на підвищення ефективності протидії корупції в усіх сферах життєдіяльності країни, посилення взаємодії з іншими правоохоронними органами, державними і громадськими інституціями.
Варто зазначити, що важливою складовою боротьби з корупцією є співпраця з громадськістю. Адже протидія корупції має стати справою не тільки певної правоохоронної структури, але й кожної чесної людини, яка вболіває за свою країну і майбутнє своїх дітей.
Для того, щоб громадяни мали можливість сприяти правоохоронцям у боротьбі з цим явищем, в Трускавецькому МВ Управління СБУ у Львівській області діє телефон довіри. Тож якщо Вам стало відомо про факти корупційних дій з боку державних службовців, такі як:
Інформація, яка надійде за цим номером, обов’язково буде перевірена. За результатами перевірки згідно чинного законодавства будуть прийняті відповідні рішення.
Мешканці Дрогобича, Стебника та Дрогобицького району можуть звертатися за телефоном 8(244) 2-37-65. Одночасно повідомляємо, що Дрогобицьким МВ УСБУ у Львівській області проводиться прийом громадян щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці з 9.30 до 13.00 з питань, що віднесені до компетенції органів СБУ.
Прес-служба Управління Служби Безпеки України у Львівській області
Спілка політичних в’язнів та репресованих м. Трускавця уклінно просить надати матеріальну допомогу колишнім політв’язням та репресованим, які в даний момент прикуті до ліжка, одержують маленьку пенсію і фактично соціально незахищені. Тільки ваша добра ласка допоможе їм вижити в даний скрутний час.
Наш р/р 26009630298651, іден. код 22410974 в ЛОФ АКБ „Укрсоцбанк” м. Трускавець, МФО – 325019.
Голова Спілки політв’язнів та репресованих Н. Мінько, 5-27-77
Хлопчина бажає познайомитися в басейні з одною дамочкою, але через сором’язливість не знає, як почати розмову. Врешті зважується і запитує:
Чи не скаже пані, вода тут холодна чи тепла?
Прошу пана, я ту є яко курва, а не яко термометр, - відповідає дамочка.