роздуми

 
 

Служба 102 міста Борислава повідомляє: дев’ять крадіжок, 2 пляшки коньяку, хабарництво в РАЦСі, Щербаніки проти міліції

У період із 1  по 20 березня у місті скоєно дев'ять крадіжок. Маємо також сім випадків погроз фізичною розправою. одне шахрайство, два хуліганства, одинадцять випадків нанесення громадянам тілесних ушкоджень, одне вилучення зброї, чотири випадки пошкодження майна, дев'ять злочинів по лінії боротьби з економічною злочинністю, три випадки настання смерті, дев'ятнадцять фактів хабарництва, один випадок непокори співробітникові міліції та два злочини, віднесені до категорії інших порушень закону.

Завдяки проведеним оперативно-розшуковим заходам розкрито п'ять справ за фактами крадіжок, а також виявлено і задокументовано дев'ятнадцять випадків вимагання та отримання хабара. Працівники міського відділу міліції встановили зловмисників, які погрожували фізичною розправою та нанесли громадянам міста тілесні пошкодження і причетні до вчинення хуліганських дій. Розкрито також злочини за фактом шахрайства, незаконного зберігання зброї, по лінії боротьби з економічною злочинністю. За чотирма фактами крадіжки, трьома випадками настання смерті, чотирма фактами навмисного пошкодження майна та ще двома злочинами, які віднесені до категорії інших порушень закону, проводяться дослідчі перевірки.

Сектор ДСБЕЗ Бориславського міського відділу міліції продовжує перевірку діяльності начальника міського РАЦС на предмет хабарництва. У ході перевірки виявлено та задокументовано ще дев'ятнадцять випадків вимагання та отримання хабара у розмірі від 78 грн. до 300 американських доларів.

Глибоку стурбованість викликало у батька та сина Щербаніків повідомлення чергової частини про свідоме створення ними 27 лютого перешкод для обслуговування пасажирів на маршруті «Борислав АС - Стебник АС». У письмовій заяві батько та син Щербаніки вимагають від співробітників міліції публічного вибачення за оприлюднення матеріалів про те, що вони «на території автостанції м. Борислава перешкоджали перевезенню пасажирів на маршруті «Борислав АС - Стебник АС». Як працівники Бориславського АТП, ці громадяни 27 лютого 2010 року перекрили виїзд із міської автостанції по вул. Тернавка, чим свідомо створювали, перешкоди для обслуговування маршруту автотранспортними засобами іншого підприємства». У той же час громадяни Щербаніки не заперечують, що 27 лютого 2010 року на міській автостанції по вул. Тернавка вони дійсно перешкоджали руху автобусам МПП «Транспортник», які, на їх думку, незаконно, без наявності відповідних документів розпочали перевезення пасажирів на маршруті «Борислав АС - Стебник АС». Заявники стверджують, що транспортні засоби МПП «Транспортник» заїхали на Бориславську автостанцію, не маючи відповідного договору з АС на обслуговування, що створювало аварійну ситуацію на території автостанції. За цим фактом проводяться перевірка, у ході якої буде з'ясовано обставини виникнення конфлікту за право обслуговувати маршрут «Борислав АС - Стебник АС», яке призвело до блокування автотранспортних засобів одного підприємства працівниками іншого на міській автостанції. Несправність телевізора «Samsung» стала причиною виникнення пожежі у одній із квартир мікрорайону по вул. С. Коваліва. Вогнем знищено не лише несправний телевізор, але й пошкоджено стіни однієї кімнати та більшість речей домашнього вжитку, які там знаходились. Сума завданих збитків встановлюється. Завдяки вмілим та оперативним діям працівників Бориславського міського відділу ГУ МНС у Львівській області від загоряння врятовано суміжні житлові, приміщення на загальну суму 250 тис. гри.

Дві пляшки коньяку стали здобиччю одного із мешканців міста у магазині «Барвінок». Правда, потішити душу і тіло благородним напитком зловмисникові так і не вдалося, Факт крадіжки зуміла зауважити фахівець із комп'ютерного обліку супермаркету, а відтак співробітники слідчо-оперативної групи затримали зловмисника по «гарячих слідах». Невдаха злодій щиро розкаявся у скоєному і, зрозуміло, був вимушений повернути викрадений у магазині коньяк.

29.03.2010 |Нафтовик Борислава|


Фото від durdom.in.ua

 

Реклама та оголошення

Оголошення та реклама

Вельмишановні пані і панове! Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Івана Франка, який знаходиться у Західній Україні на етнічних теренах Галичини, розпочинає проект "Діалог культур у євроінтеграційному процесі" (1 квітня 2010 – 30 липня 2013). Упродовж багатьох століть Галичина була важливим осередком політичного і культурного життя Європи. Цей мультикультурний ландшафт був і залишається сьогодні взірцем культурного діалогу багатьох європейських народів. Галичина завжди демонструвала високий рівень національної свідомості, толерантного ставлення до інших націй і народностей, активного розвитку і збереження культурних цінностей.
 У різні періоди свого історичного розвитку тут тісно перепліталися культурні традиції й політичні інтереси багатьох країн Східної і Західної Європи. На сучасному етапі Галичина є важливим посередником інтеграції України та інших пострадянських країн в суспільно-політичний, економічний і культурно-освітній простір Європейського союзу.

В проекті передбачено наступні аспекти:
1) Організація Першої міжнародної наукової конференції  з проблем культурної спадщини та політичного розвитку Галичини на тему "Європейські  виміри політичного  і культурного розвитку Галичини"  (15-17 травня 2011).
2) Опрацювання й публікація матеріалів конференції (15 травня 2011 – 30 квітня 2012).
3) Організація короткотривалих науково-дослідних, культурних турів для дослідження цікавих маловідомих історичних, архітектурних та культурних пам'яток Галичини.
4) Публікація краєзнавчого довідника досліджених маловідомих історичних, архітектурних та культурних пам'яток Галичини українською, англійською та німецькою мовами (січень 2011 – грудень 2012).
5) Організація літньої школи української мови і культури для студентських асоціацій країн Євросоюзу (липень 2011 – липень 2013) .

Проект організовується  Дрогобицьким державним педагогічним університетом ім. Івана Франка (Україна) у співпраці з: Львівським національним університетом ім. Івана Франка (Львів, Україна),
Педагогічним університетом Відня (Австрія),
Полонійною академією (Ченстохова, Польща),
Посольством Австрії в Україні,
Представництвом Австрійської служби обмінів (Львів, Україна).
Щиро сподіваємося на Вашу інформаційну  допомогу для втілення даного проекту в життя та безпосередню участь у ньому.

З повагою, Яна Янюк

Контакти: 82100 Drohobych, Ivan-Franko-Street 24, Room 31 Tel. +38 098 906 36 38  +38 096 942 41 55

E-mail: lopuschanskyj@mail.ru E-mail: cei_drohobych@mail.ru

 

Христос народився! Любий друже, з радістю Тебе повідомляю, що я починаю реалізацію свого нового проекту «дитяче розважально-пізнавальне журнальне видання «ВПЕРЕД!». Це буде новий голос у світі дитячої періодики. Я притримуюся думки, що людина формується на початках свого життя, тобто під час дитячих літ. Я зі своєю командою свідомі того, що ми у цім житті є людьми і ми маємо на меті допомагати дітям розвивати, викривати їхні оригінальні таланти, допомагаючи повірити у себе. Василь Сухомлинський казав, що у кожній дитині живе геній, який проситься на свободу. Ми станемо реальними помічниками для батьків та учителів. Ми станемо справжніми друзями для кожної дитини. Наша ціль є далекою. Ми прагнемо змінити спектр світобачення та діяння майбутніх людей. Проте той же Сухомлинський казав, що дитина – це людина вже сьогодні. Дитина за своєю природою є особою доброю, слід лише допомогти дитині.
Я пропоную Тобі долучитися до створення та ефективного функціонування нашого видання. Нам потрібні моральні та креативні люди, які згідні віддавати свою працю та час задля створення справжнього громадянського суспільства серед дітей, за яке так б’ються політики та науковці. Ми шукаємо: авторів текстів (творчий конкурс); дизайнерів (знання програм); реалізаторів (стійкі моральні цінності, дуже потрібні штатні реалізатори).
Якщо Ти маєш бажання допомогти Нам, то звертайся за електронною адресою vpered@e-mail.ua  і Ти станеш частиною великої команди. Діяльність, яка проводиться у рамках проекту здійснюється на волонтерських засад і плата за роботу не передбачується. Змінимо світ разом!

З повагою, Романко

Ресторан «Мисливський рай» запрошує на зустріч Нового Року. Чарівні Дід Мороз та Снігуронька, неперевершений гумор, запальна жива музика, феєрверки, ігри, сюрпризи, вишуканий святковий стіл – все заради Вашого задоволення. Поспішайте!!! Вартість з 1 особи – всього 1 200 гривень. Тел. у Трускавці (03247) 5-34-64, 6-55-50, 6-55-62.

Оркестр естрадно-джазової музики та духовий оркестр «Big-band» в Трускавці – музичні послуги, концерти на замовлення, ювілеї, презентації, шоу-програми. Контакт – п. Василь, адміністратор (067 265 58 45).

 

 

Новини Трускавець та регіон

 
укрвест

СБУ інформує

В умовах сьогодення корупція стала чинником, який реально загрожує національній безпеці, підриває авторитет державного апарату та дискредитує його діяльність, руйнує основні засади демократичного суспільства та конституційного ладу України.

У рамках реалізації поставлених завдань, Службою Безпеки України здійснено низку заходів, спрямованих на підвищення ефективності протидії корупції в усіх сферах життєдіяльності країни, посилення взаємодії з іншими правоохоронними органами, державними і громадськими інституціями.

Варто зазначити, що важливою складовою боротьби з корупцією є співпраця з громадськістю. Адже протидія корупції має стати справою не тільки певної правоохоронної структури, але й кожної чесної людини, яка вболіває за свою країну і майбутнє своїх дітей.

Для того, щоб громадяни мали можливість сприяти правоохоронцям у боротьбі з цим явищем, в Трускавецькому МВ Управління СБУ у Львівській області діє телефон довіри. Тож якщо Вам стало відомо про факти корупційних дій з боку державних службовців, такі як:

  1. вимагання та отримання хабара;
  2. протиправні дії представників правоохоронних та судових органів;
  3. незаконне відчуження (оренда), приватизація державного та комунального майна;
  4. неправомірне надання дозволів представниками органів влади на заняття тими чи іншими видами діяльності та інші корупційні прояви, телефонуйте за номером у Трускавці 8(247) 5-16-25.

Інформація, яка надійде за цим номером, обов’язково буде перевірена. За результатами перевірки згідно чинного законодавства будуть прийняті відповідні рішення.

    Мешканці Дрогобича, Стебника та Дрогобицького району можуть звертатися за телефоном 8(244) 2-37-65. Одночасно повідомляємо, що Дрогобицьким МВ УСБУ у Львівській області проводиться прийом громадян щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці з 9.30 до 13.00 з питань, що віднесені до компетенції органів СБУ.

Прес-служба Управління Служби Безпеки України у Львівській області

Перегони на мера

Звернення-прохання

Шановні мешканці м. Трускавець та міст Стебника, Дрогобича, Борислава! Просимо Вас, всіх не байдужих людей до життя бездомних котів та собак, допомогти у відкритті притулку для них у м. Стебник. Потрібно майже все. Не за горами осінь, зима, дощі, холод. Хто чим може, тому будемо раді, нехай допоможе. Також не залишайте нас поза увагою керівники підприємств, приватні підприємці і всі, хто в змозі нам допомогти. За інформацією дзвоніть по тел. 8-067-416-67-07 (Наталія), 8-097-914-67-19 (Лідія), або везіть все до магазину в Стебнику «Зоомагазин». Дуже вдячні всім.
Товариство захисту тварин.

– Дівчинко, а як тебе звати?
– Устюся!
– Ой, то біжи скоренько, бо не встигнеш!

moskaliv.net

 

 

 
 
НОВИНИ  СТАТТІ Інтервю Репортаж ПДМ Архів 2008 Архів 2009 Вітання ФОТО Старий Трускавець Сучасне місто ОГОЛОШЕНЯ КОНТАКТИ Старий сайт Форум_ТВ
 
Lemky.com Каталог сайтів України