роздуми

 
 
Дрогобицького письменника Романа Пастуха хотіли спалити

25 лютого, Народний фронт Дрогобиччини поширив заяву, адресовану до Дрогобицької міської ради. У ній міститься вимога, щоб влада якнайшвидше винесла за межі міста станції мобільного зв’язку.

Зокрема, у заяві сказано (подаємо зі збереженням стилістики): «У результаті цього ганебного факту техногенного геноциду жителі міста постійно зазнають електромагнітного опромінення і наражені на високий ступінь виникнення онкологічних і серцево-судинних захворювань. За спостеженнями мешканців міста, першими відреагували на це таргани, які залишили оселі дрогобичан. А куди діватися людям?

Даний факт не має прецеденту в світовій практиці! Дрогобич займає провідне місце в світі за кількістю встановлених вишок СМЗ на одиницю площі, їх – близько 20. Наприклад, в сусідньому Трускавці таких комунікацій лише 2 одиниці, і ті розміщені на будівлі Укртелекому.

У цивілізованих країнах світу такі комплекси розміщують за межами територій, на яких проживає населення.

Крім того, є вагомі підстави вважати, що частина вишок, які розміщені в нашому місті, можуть виконувати абсолютно інші, секретно-технологічні цілі, які можуть використовувати іноземні спецслужби в стратегічних цілях. Адже власниками СМЗ є й компанії іноземних держав, а це вже – скандал міжнародного масштабу!

У разі невиконання даної вимоги залишаємо за собою право проводити акції протесту на міжнародному рівні. Представники Народного Фронту Дрогобиччини разом з «Комітетом Дрогобиччина» української діаспори США та Канади організують акції протесту методом пікетування і голодування перед посольством України в США у Вашингтоні!»

Заяву підписали співголови Народного фронту Дрогобиччини Олег Гайдук, Юрій Мокрицький, Ярослав Лободич, громадські активісти Тетяна Маршалок, Юрій Петранівський, Мирон Іваник.

27.02.2009|Власна інформація, теж використано новини ТРК „Алсет”.|
укрвест

Подолаємо корупцію разом!!!

Відділ по боротьбі з корупцією в органах Державної податкової служби ДПА у Львівській області інформує платників податків та громадян про те, що за  «Телефоном довіри»
8(032)293-39-56 або 8(032)297-33-89  Ви можете, назвавши себе, або анонімно, повідомити співробітників підрозділу, які Вас вислухають та перевірять інформацію про:

  1. протиправні дії працівників податкової служби, в тому числі податкової міліції;
  2. факти корупції та зловживання посадовим становищем.

Конфіденційність звернення у відділ по боротьбі з корупцією гарантується.
«Телефон довіри» працює цілодобово (після 18.00 – автовідповідач).
У письмовому вигляді Ваші скарги та звернення щодо фактів службових злочинів та корупційних дій працівників органів ДПС  просимо подавати за адресою:
79003, м. Львів, вул. Стрийська, 35, ВБК в органах ДПС ДПА у Львівській області..
Сподіваємось на правдивість інформації та взаємодовіру.

Телефон довіри у Трускавці: 5-17-30.

Свіжий випуск ТВ №15

за 27.02.09 Далі»

Духовні вправи на лютий 2009

Батько відбирає в дитини іграшки, щоб звернути її увагу на важливіші речі. Бог чинить подібно, щоб скерувати нас у бік неба. Св. Йоан Златоустий

Наповнюйтесь боязню Божою, і не залишиться місця для будь-якої іншої. Св. Бернард

Великі проблеми ми повинні вирішувати тоді, коли вони ще зовсім малі. Ядвіга Рутковська

Не молячись щоденно, тобто  не виглядаючи щодня Бога, ми не прислухаємось до Його Слова, не готуємось до щоденних вирішальних життєвих випробувань. Карл Ранер

Далі»

- Куме, де це ваш собака ?

- Та, я його зарiзав. - О-о ! А за що ? - Бо москалям продався ! - Як !? - А ось так ! Приходжу додому - а вiн менi з будки: “ґафф, ґафф !”

 

moskaliv.net

 

 

 
 
НОВИНИ  СТАТТІ Інтервю Репортаж ПДМ Архів 2008 Архів 2009 Вітання ФОТО Старий Трускавець Сучасне місто ОГОЛОШЕНЯ КОНТАКТИ Старий сайт Форум_ТВ
 
Lemky.com Каталог сайтів України