роздуми

 
 

З понеділкової наради 15 березня: цілодобова вода IV мікрорайону, з відрядними зловживають, пожежа в Женеві

Заступник міського голови Віктор Марченко звернув увагу присутніх на відповідальне ставлення до своїх функціональних обов’язків генерального директора КП  «Наше місто». «В той час як сьогодні зранку в Дрогобичі ніхто навіть не думав виїжджати на дороги, у Трускавці дороги розчищені, акуратно посипані піском і це незважаючи на недофінансування», - зазначив Віктор Миколайович, сам мешканець Дрогобича.

З 15 березня IV мікрорайон Трускавця отримуватиме воду цілоденно, повідомив генеральний директор ТзОВ «Трускавецький водоканал» Володимир Возняк. «Ми не гарантуємо, що не буде жодних збоїв, але все зробимо для виконання взятих нами зобов’язань», сказав Володимир Франкович. Він повідомив, що причиною ущільнення графіку подачі води минулого четверга по вулиці Сагайдачного був слабкий тиск у водогоні з Дрогобича.

Керуючий справами ТМР Ігор Петранич скритикував тих керівників відділів, які зловживають відрядженнями, подаючи документи на їх оплату навіть по два рази на місяць. «Відрядження оплачуються тільки після підписання відповідних розпоряджень міського голови», зазначив Ігор Михайлович. Він висловив здивування, що в час передових інформаційних технологій, зокрема Інтернету, окремі керівники відділів возять звіти до Львова особисто, так, начебто це якимось чином могло щось змінити. Запросив керуючий справами міської ради і на юридичне навчання по заповненню податкових декларацій по доходах, яке відбудеться у вівторок, 16 березня, о 10.00.

Епідеміологічна ситуація та ситуація із захворюваннями на грип та ГРЗ стабільна, міська лікарня працює в звичайному режимі, повідомив її головний лікар Йосип Свіжинський.

Заввідділом освіти ТМР Орест Лобик зазначив, що до 18.00 31 березня можна реєструватися на здачу зовнішнього незалежного оцінювання. А ТРК «Алсет» повідомила, що трускавецькі учні можуть зробити це в СШ № 14 міста Дрогобича, що на вулиці М. Грушевського.

Міський голова Лев Грицак дав доручення керівнику КП «Наше місто» Юрію Алієву поскидати сніг та лід з дахів будинків, особливо на Сагайдачного, 19 – мешканець цього будинку зранку 15 березня прийшов до Лева Ярославовича з проханням допомогти вирішити проблему, протікає стеля, доводиться підставляти тазики.

Повністю полетіла система опалення в двох під’їздах на Стуса, 13 – працівники КП «Наше місто» змушені були в терміновому порядку зробити її капітальний ремонт, повідомив керівник цього підприємства Юрій Алієв. Він теж повідомив, що невідомі зловмисники викрали ліфтовий дверний двигун в І під’їзді будинку 2 по вулиці Стуса – така крадіжка комунального майна стається вже не вперше, а міліція, за словами Юрія Алієвича, займається лише «констатацією фактів та перепискою». Проблему було вирішено за рахунок коштів КП «Наше місто», ліфт не працював всього кілька днів.

В суботу в ДЮСК «Спортовець» пройшли змагання учнів та їхніх батьків з плавання «Разом до Олімпу», взяло участь 11 сімей, перемогли представники  СШ № 2, повідомив О. Лобик, головний освітянин Трускавця.

Внаслідок пожежі, причиною якої стало коротке замикання, згорів процедурний кабінет в санаторії «Женева», повідомив начальник трускавецького відділу МНС Микола Лучковський. А в ніч з суботи на неділю в результаті падіння льоду з даху будинку 1а на вулиці Івасюка було вибито вікна в одному з помешкань. На даний час надзвичайними готуються до можливого паводку, який за даними синоптиків можна буде очікувати в третій декаді березня.

15.03.2010 |В. К.|


Фото від durdom.in.ua

 

Реклама та оголошення

Оголошення та реклама

Вельмишановні пані і панове! Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Івана Франка, який знаходиться у Західній Україні на етнічних теренах Галичини, розпочинає проект "Діалог культур у євроінтеграційному процесі" (1 квітня 2010 – 30 липня 2013). Упродовж багатьох століть Галичина була важливим осередком політичного і культурного життя Європи. Цей мультикультурний ландшафт був і залишається сьогодні взірцем культурного діалогу багатьох європейських народів. Галичина завжди демонструвала високий рівень національної свідомості, толерантного ставлення до інших націй і народностей, активного розвитку і збереження культурних цінностей.
 У різні періоди свого історичного розвитку тут тісно перепліталися культурні традиції й політичні інтереси багатьох країн Східної і Західної Європи. На сучасному етапі Галичина є важливим посередником інтеграції України та інших пострадянських країн в суспільно-політичний, економічний і культурно-освітній простір Європейського союзу.

В проекті передбачено наступні аспекти:
1) Організація Першої міжнародної наукової конференції  з проблем культурної спадщини та політичного розвитку Галичини на тему "Європейські  виміри політичного  і культурного розвитку Галичини"  (15-17 травня 2011).
2) Опрацювання й публікація матеріалів конференції (15 травня 2011 – 30 квітня 2012).
3) Організація короткотривалих науково-дослідних, культурних турів для дослідження цікавих маловідомих історичних, архітектурних та культурних пам'яток Галичини.
4) Публікація краєзнавчого довідника досліджених маловідомих історичних, архітектурних та культурних пам'яток Галичини українською, англійською та німецькою мовами (січень 2011 – грудень 2012).
5) Організація літньої школи української мови і культури для студентських асоціацій країн Євросоюзу (липень 2011 – липень 2013) .

Проект організовується  Дрогобицьким державним педагогічним університетом ім. Івана Франка (Україна) у співпраці з: Львівським національним університетом ім. Івана Франка (Львів, Україна),
Педагогічним університетом Відня (Австрія),
Полонійною академією (Ченстохова, Польща),
Посольством Австрії в Україні,
Представництвом Австрійської служби обмінів (Львів, Україна).
Щиро сподіваємося на Вашу інформаційну  допомогу для втілення даного проекту в життя та безпосередню участь у ньому.

З повагою, Яна Янюк

Контакти: 82100 Drohobych, Ivan-Franko-Street 24, Room 31 Tel. +38 098 906 36 38  +38 096 942 41 55

E-mail: lopuschanskyj@mail.ru E-mail: cei_drohobych@mail.ru

 

Христос народився! Любий друже, з радістю Тебе повідомляю, що я починаю реалізацію свого нового проекту «дитяче розважально-пізнавальне журнальне видання «ВПЕРЕД!». Це буде новий голос у світі дитячої періодики. Я притримуюся думки, що людина формується на початках свого життя, тобто під час дитячих літ. Я зі своєю командою свідомі того, що ми у цім житті є людьми і ми маємо на меті допомагати дітям розвивати, викривати їхні оригінальні таланти, допомагаючи повірити у себе. Василь Сухомлинський казав, що у кожній дитині живе геній, який проситься на свободу. Ми станемо реальними помічниками для батьків та учителів. Ми станемо справжніми друзями для кожної дитини. Наша ціль є далекою. Ми прагнемо змінити спектр світобачення та діяння майбутніх людей. Проте той же Сухомлинський казав, що дитина – це людина вже сьогодні. Дитина за своєю природою є особою доброю, слід лише допомогти дитині.
Я пропоную Тобі долучитися до створення та ефективного функціонування нашого видання. Нам потрібні моральні та креативні люди, які згідні віддавати свою працю та час задля створення справжнього громадянського суспільства серед дітей, за яке так б’ються політики та науковці. Ми шукаємо: авторів текстів (творчий конкурс); дизайнерів (знання програм); реалізаторів (стійкі моральні цінності, дуже потрібні штатні реалізатори).
Якщо Ти маєш бажання допомогти Нам, то звертайся за електронною адресою vpered@e-mail.ua  і Ти станеш частиною великої команди. Діяльність, яка проводиться у рамках проекту здійснюється на волонтерських засад і плата за роботу не передбачується. Змінимо світ разом!

З повагою, Романко

Ресторан «Мисливський рай» запрошує на зустріч Нового Року. Чарівні Дід Мороз та Снігуронька, неперевершений гумор, запальна жива музика, феєрверки, ігри, сюрпризи, вишуканий святковий стіл – все заради Вашого задоволення. Поспішайте!!! Вартість з 1 особи – всього 1 200 гривень. Тел. у Трускавці (03247) 5-34-64, 6-55-50, 6-55-62.

Оркестр естрадно-джазової музики та духовий оркестр «Big-band» в Трускавці – музичні послуги, концерти на замовлення, ювілеї, презентації, шоу-програми. Контакт – п. Василь, адміністратор (067 265 58 45).

 

 

Новини Трускавець та регіон

 
укрвест

СБУ інформує

В умовах сьогодення корупція стала чинником, який реально загрожує національній безпеці, підриває авторитет державного апарату та дискредитує його діяльність, руйнує основні засади демократичного суспільства та конституційного ладу України.

У рамках реалізації поставлених завдань, Службою Безпеки України здійснено низку заходів, спрямованих на підвищення ефективності протидії корупції в усіх сферах життєдіяльності країни, посилення взаємодії з іншими правоохоронними органами, державними і громадськими інституціями.

Варто зазначити, що важливою складовою боротьби з корупцією є співпраця з громадськістю. Адже протидія корупції має стати справою не тільки певної правоохоронної структури, але й кожної чесної людини, яка вболіває за свою країну і майбутнє своїх дітей.

Для того, щоб громадяни мали можливість сприяти правоохоронцям у боротьбі з цим явищем, в Трускавецькому МВ Управління СБУ у Львівській області діє телефон довіри. Тож якщо Вам стало відомо про факти корупційних дій з боку державних службовців, такі як:

  1. вимагання та отримання хабара;
  2. протиправні дії представників правоохоронних та судових органів;
  3. незаконне відчуження (оренда), приватизація державного та комунального майна;
  4. неправомірне надання дозволів представниками органів влади на заняття тими чи іншими видами діяльності та інші корупційні прояви, телефонуйте за номером у Трускавці 8(247) 5-16-25.

Інформація, яка надійде за цим номером, обов’язково буде перевірена. За результатами перевірки згідно чинного законодавства будуть прийняті відповідні рішення.

    Мешканці Дрогобича, Стебника та Дрогобицького району можуть звертатися за телефоном 8(244) 2-37-65. Одночасно повідомляємо, що Дрогобицьким МВ УСБУ у Львівській області проводиться прийом громадян щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці з 9.30 до 13.00 з питань, що віднесені до компетенції органів СБУ.

Прес-служба Управління Служби Безпеки України у Львівській області

Перегони на мера

Звернення-прохання

Шановні мешканці м. Трускавець та міст Стебника, Дрогобича, Борислава! Просимо Вас, всіх не байдужих людей до життя бездомних котів та собак, допомогти у відкритті притулку для них у м. Стебник. Потрібно майже все. Не за горами осінь, зима, дощі, холод. Хто чим може, тому будемо раді, нехай допоможе. Також не залишайте нас поза увагою керівники підприємств, приватні підприємці і всі, хто в змозі нам допомогти. За інформацією дзвоніть по тел. 8-067-416-67-07 (Наталія), 8-097-914-67-19 (Лідія), або везіть все до магазину в Стебнику «Зоомагазин». Дуже вдячні всім.
Товариство захисту тварин.

– Дівчинко, а як тебе звати?
– Устюся!
– Ой, то біжи скоренько, бо не встигнеш!

moskaliv.net

 

 

 
 
НОВИНИ  СТАТТІ Інтервю Репортаж ПДМ Архів 2008 Архів 2009 Вітання ФОТО Старий Трускавець Сучасне місто ОГОЛОШЕНЯ КОНТАКТИ Старий сайт Форум_ТВ
 
Lemky.com Каталог сайтів України