роздуми

 
 

Сесія ювілейна, але не святкова.

Дві години тривало Х пленарне засідання ХХХ сесії міської ради 11 березня. З депутатськими запитами виступили депутати Юник, Яворський, Процишин, Стародуб, Карпин та інші. Запити стосувалися проблем будинків 7 та 17 на Івасюка (незаконні розкопки та тече дах), 90 на Стебницькій (не зроблено ремонт), 2,2а,4,4а по Воробкевича (вихлопні гази та шум від авто), ряду будинків на Мазепи та Сагайдачного, де фекалії затоплюють квартири, в хатах холодно, а суми за тепло приходять астрономічні, теж незаасфальтовано площадку біля одного з під’їздів, а жінка через непосипання льоду піском зламала собі ключицю. Було піднято питання будинку 23 по Дрогобицькій, де складні умови для проживання і депутатів цікавило, що ж зробить влада в 2010 році для покращення умов жильців даного будинку.

Справжню дискусію викликало питання торгівлі в курортному парку, яку знову, як і на минулому засіданні, підняв депутат, який дозволив собі нас образити 2 лютого (14 березня минає 40 днів від цього дня і ми обдумуємо можливість оголошення ГЕРЕМу). Міський голова зазначив, що виконком прийняв рішення про визнання роботи міліції в цьому напрямі незадовільним, згодом почали обговорювати доцільність вживання публічно слова «кришувати» стосовно дій працівників правоохоронних органів відносно попередження торгівців у парку про перевірки. КП «Парк курортний» не має жодних механізмів для зміни даної ситуації – це визнавали всі. В дискусії з мером взяли участь депутати Процишин, Яворський, Юник та інші. Зачепили і тему надання службової квартири начальнику міліції, то чому ж, мовляв, він не може впоратися з вирішенням проблеми торгівлі в парку. Лев Ярославович став на захист головного трускавецького міліціонера, зазначивши, що це «один з найкращих начальників міліції», з якими йому доводилося працювати і що Василь Іванович «природжений міліціонер», а міліція в нас недоукомплектована.

А один з неназваних нами депутатів, який має пряме відношення до розкопок поблизу будинку 7 на Івасюка, спробував «наїхати» на журналістів однієї з міських газет, правда, аргументувати свою позицію він не зміг, а так, просто «порисувався». Питання стосувалося виконання концепції водопостачання і голова йому відповів, що робота робиться, а це питання вже розглядають чи не на кожній сесії. Врешті-решт вирішили ще раз вернутися до цього питання, як і до питання по пайових внесках в інфраструктуру міста. За це питання в поіменному режимі проголосувало 23 депутати (разом з головою), а 4 утрималося. Колеги звинуватили їх у відстоюванні власних інтересів, які превалюють над інтересами цілого міста і попросили пресу опублікувати їхні прізвища. Депутат Богдан Процишин навіть попросив для себе і для преси копію протоколу голосування по цьому питанні, за що депутат Даньків обізвав його, перейшовши на «ти», але мер міста втихомирив їх словами «Хлопці, заспокойтеся!». Отже, утрималися депутати Даньків, Ковальчин, Сарахман і Швець.

Секретар Трускавецької міської ради Наталія Анатоліївна Пономаренко зачитала проект рішення про виконання депутатських запитів, які підтримала сесія – таких в 2008 – 2009 році було 29, більшість з них подали депутати Пілько, Іванишин, Яворський, інші, а також міський голова. Деякі з питань, порушених в них, ще в процесі виконання. Було зачитано, хто і скільки засідань сесій пропустив, ці дані ми вже повідомляли. Найбільш плідно працюють депутатти фракції «Відродження», в яких немає в нікого більше, ніж по 2 пропуски. «Я знаю, що депутати з нашої фракції пройдуть і по мажоритарній системі, адже вони реально працюють», - зазначив в інтерв’ю міському радіо, яке звучало 11 березня, голова даної фракції Йосип Свіжинський.

Депутати прийняли до відома і інформацію про стан справ з реалізацією алкогольних напоїв у Трускавці, щоправда, станом перевірки суб’єктів підприємницької діяльності, які алкоголь реалізовують, залишилися не дуже задоволеними.

Коли депутати зберуться наступного разу – не знає ніхто, навіть міський голова. Про це він заявив, закриваючи пленарне засідання. А саме в цей момент, о 12.15,  Верховна Рада України затверджувала склад нового українського уряду, який очолив колишній депутат-регіонал Микола Азаров.

11.03.2010 |Володимир Ключак|


Фото від durdom.in.ua

 

Реклама та оголошення

Оголошення та реклама

Вельмишановні пані і панове! Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Івана Франка, який знаходиться у Західній Україні на етнічних теренах Галичини, розпочинає проект "Діалог культур у євроінтеграційному процесі" (1 квітня 2010 – 30 липня 2013). Упродовж багатьох століть Галичина була важливим осередком політичного і культурного життя Європи. Цей мультикультурний ландшафт був і залишається сьогодні взірцем культурного діалогу багатьох європейських народів. Галичина завжди демонструвала високий рівень національної свідомості, толерантного ставлення до інших націй і народностей, активного розвитку і збереження культурних цінностей.
 У різні періоди свого історичного розвитку тут тісно перепліталися культурні традиції й політичні інтереси багатьох країн Східної і Західної Європи. На сучасному етапі Галичина є важливим посередником інтеграції України та інших пострадянських країн в суспільно-політичний, економічний і культурно-освітній простір Європейського союзу.

В проекті передбачено наступні аспекти:
1) Організація Першої міжнародної наукової конференції  з проблем культурної спадщини та політичного розвитку Галичини на тему "Європейські  виміри політичного  і культурного розвитку Галичини"  (15-17 травня 2011).
2) Опрацювання й публікація матеріалів конференції (15 травня 2011 – 30 квітня 2012).
3) Організація короткотривалих науково-дослідних, культурних турів для дослідження цікавих маловідомих історичних, архітектурних та культурних пам'яток Галичини.
4) Публікація краєзнавчого довідника досліджених маловідомих історичних, архітектурних та культурних пам'яток Галичини українською, англійською та німецькою мовами (січень 2011 – грудень 2012).
5) Організація літньої школи української мови і культури для студентських асоціацій країн Євросоюзу (липень 2011 – липень 2013) .

Проект організовується  Дрогобицьким державним педагогічним університетом ім. Івана Франка (Україна) у співпраці з: Львівським національним університетом ім. Івана Франка (Львів, Україна),
Педагогічним університетом Відня (Австрія),
Полонійною академією (Ченстохова, Польща),
Посольством Австрії в Україні,
Представництвом Австрійської служби обмінів (Львів, Україна).
Щиро сподіваємося на Вашу інформаційну  допомогу для втілення даного проекту в життя та безпосередню участь у ньому.

З повагою, Яна Янюк

Контакти: 82100 Drohobych, Ivan-Franko-Street 24, Room 31 Tel. +38 098 906 36 38  +38 096 942 41 55

E-mail: lopuschanskyj@mail.ru E-mail: cei_drohobych@mail.ru

 

Христос народився! Любий друже, з радістю Тебе повідомляю, що я починаю реалізацію свого нового проекту «дитяче розважально-пізнавальне журнальне видання «ВПЕРЕД!». Це буде новий голос у світі дитячої періодики. Я притримуюся думки, що людина формується на початках свого життя, тобто під час дитячих літ. Я зі своєю командою свідомі того, що ми у цім житті є людьми і ми маємо на меті допомагати дітям розвивати, викривати їхні оригінальні таланти, допомагаючи повірити у себе. Василь Сухомлинський казав, що у кожній дитині живе геній, який проситься на свободу. Ми станемо реальними помічниками для батьків та учителів. Ми станемо справжніми друзями для кожної дитини. Наша ціль є далекою. Ми прагнемо змінити спектр світобачення та діяння майбутніх людей. Проте той же Сухомлинський казав, що дитина – це людина вже сьогодні. Дитина за своєю природою є особою доброю, слід лише допомогти дитині.
Я пропоную Тобі долучитися до створення та ефективного функціонування нашого видання. Нам потрібні моральні та креативні люди, які згідні віддавати свою працю та час задля створення справжнього громадянського суспільства серед дітей, за яке так б’ються політики та науковці. Ми шукаємо: авторів текстів (творчий конкурс); дизайнерів (знання програм); реалізаторів (стійкі моральні цінності, дуже потрібні штатні реалізатори).
Якщо Ти маєш бажання допомогти Нам, то звертайся за електронною адресою vpered@e-mail.ua  і Ти станеш частиною великої команди. Діяльність, яка проводиться у рамках проекту здійснюється на волонтерських засад і плата за роботу не передбачується. Змінимо світ разом!

З повагою, Романко

Ресторан «Мисливський рай» запрошує на зустріч Нового Року. Чарівні Дід Мороз та Снігуронька, неперевершений гумор, запальна жива музика, феєрверки, ігри, сюрпризи, вишуканий святковий стіл – все заради Вашого задоволення. Поспішайте!!! Вартість з 1 особи – всього 1 200 гривень. Тел. у Трускавці (03247) 5-34-64, 6-55-50, 6-55-62.

Оркестр естрадно-джазової музики та духовий оркестр «Big-band» в Трускавці – музичні послуги, концерти на замовлення, ювілеї, презентації, шоу-програми. Контакт – п. Василь, адміністратор (067 265 58 45).

 

 

Новини Трускавець та регіон

 
укрвест

СБУ інформує

В умовах сьогодення корупція стала чинником, який реально загрожує національній безпеці, підриває авторитет державного апарату та дискредитує його діяльність, руйнує основні засади демократичного суспільства та конституційного ладу України.

У рамках реалізації поставлених завдань, Службою Безпеки України здійснено низку заходів, спрямованих на підвищення ефективності протидії корупції в усіх сферах життєдіяльності країни, посилення взаємодії з іншими правоохоронними органами, державними і громадськими інституціями.

Варто зазначити, що важливою складовою боротьби з корупцією є співпраця з громадськістю. Адже протидія корупції має стати справою не тільки певної правоохоронної структури, але й кожної чесної людини, яка вболіває за свою країну і майбутнє своїх дітей.

Для того, щоб громадяни мали можливість сприяти правоохоронцям у боротьбі з цим явищем, в Трускавецькому МВ Управління СБУ у Львівській області діє телефон довіри. Тож якщо Вам стало відомо про факти корупційних дій з боку державних службовців, такі як:

  1. вимагання та отримання хабара;
  2. протиправні дії представників правоохоронних та судових органів;
  3. незаконне відчуження (оренда), приватизація державного та комунального майна;
  4. неправомірне надання дозволів представниками органів влади на заняття тими чи іншими видами діяльності та інші корупційні прояви, телефонуйте за номером у Трускавці 8(247) 5-16-25.

Інформація, яка надійде за цим номером, обов’язково буде перевірена. За результатами перевірки згідно чинного законодавства будуть прийняті відповідні рішення.

    Мешканці Дрогобича, Стебника та Дрогобицького району можуть звертатися за телефоном 8(244) 2-37-65. Одночасно повідомляємо, що Дрогобицьким МВ УСБУ у Львівській області проводиться прийом громадян щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці з 9.30 до 13.00 з питань, що віднесені до компетенції органів СБУ.

Прес-служба Управління Служби Безпеки України у Львівській області

Перегони на мера

Звернення-прохання

Шановні мешканці м. Трускавець та міст Стебника, Дрогобича, Борислава! Просимо Вас, всіх не байдужих людей до життя бездомних котів та собак, допомогти у відкритті притулку для них у м. Стебник. Потрібно майже все. Не за горами осінь, зима, дощі, холод. Хто чим може, тому будемо раді, нехай допоможе. Також не залишайте нас поза увагою керівники підприємств, приватні підприємці і всі, хто в змозі нам допомогти. За інформацією дзвоніть по тел. 8-067-416-67-07 (Наталія), 8-097-914-67-19 (Лідія), або везіть все до магазину в Стебнику «Зоомагазин». Дуже вдячні всім.
Товариство захисту тварин.

– Дівчинко, а як тебе звати?
– Устюся!
– Ой, то біжи скоренько, бо не встигнеш!

moskaliv.net

 

 

 
 
НОВИНИ  СТАТТІ Інтервю Репортаж ПДМ Архів 2008 Архів 2009 Вітання ФОТО Старий Трускавець Сучасне місто ОГОЛОШЕНЯ КОНТАКТИ Старий сайт Форум_ТВ
 
Lemky.com Каталог сайтів України