роздуми

 
 

У Трускавці немає вулиці Депутатської, є вулиця Різняка-Макомацького. З нерухомістю міських керівників?

Останнім часом у місцевій пресі активно обговорюється питання виникнення нової вулиці в районі промтоварного ринку, яку ті ж самі ЗМІ вже встигли «охрестити» Депутатською. Керуючись виключно власними суб'єктивними судженнями та здогадками, не посилаючись на будь-які документи чи факти, автори даних матеріалів натомість піддають сумніву важливість будівництва нової дороги, перебирають статки деяких міських керівників та вдаються до голослівних безпідставних звинувачень.

Таким чином, щоб уникнути маніпуляції громадської думки, ми звернулись за документальним роз'ясненням до начальника міського управління архітектури і містобудування О. Грищенка. За його словами, в 1990 році у Трускавці (на замовлення Держбуду УРСР) відбувся конкурс проектів: "'Реконструкції і забудови кварталу, що прилягає до привокзальної площі". За результатами конкурсу було розроблено детальний план забудови привокзальної площі. Згідно нього передбачалось: винесення автотранспортних підприємств в промислову зону, розміщення міського стадіону, спорудження промтоварних ринків, торгівельних об'єктів та готелів. Для вдосконалення функціонування міської інфраструктури було запропоновано спорудити дорогу від привокзальної площі до Стебницького кільця з тильної сторони кінотеатру "Червона калина'" (тепер "Міленіум"), промислового ринку і банно-оздоровчого комбінату (тепер готельно-житловий комплекс забудовника ТОВ "Валган").

Трускавецька міська рада рішенням № 99 від 16.02.2007 р. погодила Концепцію коректури Генерального плану мІста-курорту Трускавець (розробник Державний інститут проектування міст "МІстопроект"). Зокрема було враховано всі містобудівні обґрунтування забудови привокзального району міста по вул.Воробкевича в об'ємі детального плану територій на замовлення: ТзОВ "Славутич" об'єкт № 8216-2005 та ТОВ "Валган" об'єкт № 9088-2006.

Згідно вищевказаних містобудівних обґрунтувань визначено функціональне зонування перспективних об'єктів містобудування, транспортно-пішохідні зв'язки та інженерна інфраструктура району привокзальної забудови.

Оргкомітет по Євро-2012, який затвердив три готельні комплекси міста для розміщення учасників Євро-20127 визначив тренувальне поле - стадіон М.Дрогобича, по причині відсутності належного транспортно-пішохідного сполучення Трускавецького міського стадіону. Згідно вимог Державних будівельних норм і протипожежних норм, міський стадіон не може функціонувати без нормативних транспортно-пішохідних зв'язків і місць для пар кування транспорту.

Нова проектна дорога (вул. Різняка-Макомацького), згідно рішення розробників Генерального плану м. Трускавця, покликана розвантажити транспортно-пішохідні потоки по вул. Стебницькій, суттєво скоротити шлях (близько 450 м) для тих, хто прямує від Стебницького кільця до залізничного вокзалу, привокзальної площі, міського стадіону та торгівельних об'єктів.

Щодо економічної сторони цього питання, то рішенням виконкому від 01 грудня 2009 р. "Про благоустрій прилеглих тротуарів по вул. Різняка-Макомацького та вул. Річки", власників будівель і споруд, прилеглих до проектної дороги, зобов'язали провести роботи по замощенню плиткою прилеглих пішохідних тротуарів.

Загалом, будівництво нової вулиці с важливою умовою належного функціонування та модернізації даної частини міської інфраструктури, створення сприятливих та комфортних умов для мешканців міста. По даній вулиці будуть влаштовані: автостоянки, автопаркінги, які будуть обслуговувати міський стадіон та промтоварний ринок ПП '"Галицький підприємець", місця відпочинку, зелені зони і освітлення території. Початок реалізації даного проекту - влаштування дороги, показав доцільність прийнятого рішення та його економічний ефект.

25.02.2010 |Прес-служба міської ради|


Фото від durdom.in.ua

 

Реклама та оголошення

Оголошення та реклама

Вельмишановні пані і панове! Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Івана Франка, який знаходиться у Західній Україні на етнічних теренах Галичини, розпочинає проект "Діалог культур у євроінтеграційному процесі" (1 квітня 2010 – 30 липня 2013). Упродовж багатьох століть Галичина була важливим осередком політичного і культурного життя Європи. Цей мультикультурний ландшафт був і залишається сьогодні взірцем культурного діалогу багатьох європейських народів. Галичина завжди демонструвала високий рівень національної свідомості, толерантного ставлення до інших націй і народностей, активного розвитку і збереження культурних цінностей.
 У різні періоди свого історичного розвитку тут тісно перепліталися культурні традиції й політичні інтереси багатьох країн Східної і Західної Європи. На сучасному етапі Галичина є важливим посередником інтеграції України та інших пострадянських країн в суспільно-політичний, економічний і культурно-освітній простір Європейського союзу.

В проекті передбачено наступні аспекти:
1) Організація Першої міжнародної наукової конференції  з проблем культурної спадщини та політичного розвитку Галичини на тему "Європейські  виміри політичного  і культурного розвитку Галичини"  (15-17 травня 2011).
2) Опрацювання й публікація матеріалів конференції (15 травня 2011 – 30 квітня 2012).
3) Організація короткотривалих науково-дослідних, культурних турів для дослідження цікавих маловідомих історичних, архітектурних та культурних пам'яток Галичини.
4) Публікація краєзнавчого довідника досліджених маловідомих історичних, архітектурних та культурних пам'яток Галичини українською, англійською та німецькою мовами (січень 2011 – грудень 2012).
5) Організація літньої школи української мови і культури для студентських асоціацій країн Євросоюзу (липень 2011 – липень 2013) .

Проект організовується  Дрогобицьким державним педагогічним університетом ім. Івана Франка (Україна) у співпраці з: Львівським національним університетом ім. Івана Франка (Львів, Україна),
Педагогічним університетом Відня (Австрія),
Полонійною академією (Ченстохова, Польща),
Посольством Австрії в Україні,
Представництвом Австрійської служби обмінів (Львів, Україна).
Щиро сподіваємося на Вашу інформаційну  допомогу для втілення даного проекту в життя та безпосередню участь у ньому.

З повагою, Яна Янюк

Контакти: 82100 Drohobych, Ivan-Franko-Street 24, Room 31 Tel. +38 098 906 36 38  +38 096 942 41 55

E-mail: lopuschanskyj@mail.ru E-mail: cei_drohobych@mail.ru

 

Христос народився! Любий друже, з радістю Тебе повідомляю, що я починаю реалізацію свого нового проекту «дитяче розважально-пізнавальне журнальне видання «ВПЕРЕД!». Це буде новий голос у світі дитячої періодики. Я притримуюся думки, що людина формується на початках свого життя, тобто під час дитячих літ. Я зі своєю командою свідомі того, що ми у цім житті є людьми і ми маємо на меті допомагати дітям розвивати, викривати їхні оригінальні таланти, допомагаючи повірити у себе. Василь Сухомлинський казав, що у кожній дитині живе геній, який проситься на свободу. Ми станемо реальними помічниками для батьків та учителів. Ми станемо справжніми друзями для кожної дитини. Наша ціль є далекою. Ми прагнемо змінити спектр світобачення та діяння майбутніх людей. Проте той же Сухомлинський казав, що дитина – це людина вже сьогодні. Дитина за своєю природою є особою доброю, слід лише допомогти дитині.
Я пропоную Тобі долучитися до створення та ефективного функціонування нашого видання. Нам потрібні моральні та креативні люди, які згідні віддавати свою працю та час задля створення справжнього громадянського суспільства серед дітей, за яке так б’ються політики та науковці. Ми шукаємо: авторів текстів (творчий конкурс); дизайнерів (знання програм); реалізаторів (стійкі моральні цінності, дуже потрібні штатні реалізатори).
Якщо Ти маєш бажання допомогти Нам, то звертайся за електронною адресою vpered@e-mail.ua  і Ти станеш частиною великої команди. Діяльність, яка проводиться у рамках проекту здійснюється на волонтерських засад і плата за роботу не передбачується. Змінимо світ разом!

З повагою, Романко

Ресторан «Мисливський рай» запрошує на зустріч Нового Року. Чарівні Дід Мороз та Снігуронька, неперевершений гумор, запальна жива музика, феєрверки, ігри, сюрпризи, вишуканий святковий стіл – все заради Вашого задоволення. Поспішайте!!! Вартість з 1 особи – всього 1 200 гривень. Тел. у Трускавці (03247) 5-34-64, 6-55-50, 6-55-62.

Оркестр естрадно-джазової музики та духовий оркестр «Big-band» в Трускавці – музичні послуги, концерти на замовлення, ювілеї, презентації, шоу-програми. Контакт – п. Василь, адміністратор (067 265 58 45).

 

 

Новини Трускавець та регіон

 
укрвест

СБУ інформує

В умовах сьогодення корупція стала чинником, який реально загрожує національній безпеці, підриває авторитет державного апарату та дискредитує його діяльність, руйнує основні засади демократичного суспільства та конституційного ладу України.

У рамках реалізації поставлених завдань, Службою Безпеки України здійснено низку заходів, спрямованих на підвищення ефективності протидії корупції в усіх сферах життєдіяльності країни, посилення взаємодії з іншими правоохоронними органами, державними і громадськими інституціями.

Варто зазначити, що важливою складовою боротьби з корупцією є співпраця з громадськістю. Адже протидія корупції має стати справою не тільки певної правоохоронної структури, але й кожної чесної людини, яка вболіває за свою країну і майбутнє своїх дітей.

Для того, щоб громадяни мали можливість сприяти правоохоронцям у боротьбі з цим явищем, в Трускавецькому МВ Управління СБУ у Львівській області діє телефон довіри. Тож якщо Вам стало відомо про факти корупційних дій з боку державних службовців, такі як:

  1. вимагання та отримання хабара;
  2. протиправні дії представників правоохоронних та судових органів;
  3. незаконне відчуження (оренда), приватизація державного та комунального майна;
  4. неправомірне надання дозволів представниками органів влади на заняття тими чи іншими видами діяльності та інші корупційні прояви, телефонуйте за номером у Трускавці 8(247) 5-16-25.

Інформація, яка надійде за цим номером, обов’язково буде перевірена. За результатами перевірки згідно чинного законодавства будуть прийняті відповідні рішення.

    Мешканці Дрогобича, Стебника та Дрогобицького району можуть звертатися за телефоном 8(244) 2-37-65. Одночасно повідомляємо, що Дрогобицьким МВ УСБУ у Львівській області проводиться прийом громадян щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці з 9.30 до 13.00 з питань, що віднесені до компетенції органів СБУ.

Прес-служба Управління Служби Безпеки України у Львівській області

Перегони на мера

Звернення-прохання

Шановні мешканці м. Трускавець та міст Стебника, Дрогобича, Борислава! Просимо Вас, всіх не байдужих людей до життя бездомних котів та собак, допомогти у відкритті притулку для них у м. Стебник. Потрібно майже все. Не за горами осінь, зима, дощі, холод. Хто чим може, тому будемо раді, нехай допоможе. Також не залишайте нас поза увагою керівники підприємств, приватні підприємці і всі, хто в змозі нам допомогти. За інформацією дзвоніть по тел. 8-067-416-67-07 (Наталія), 8-097-914-67-19 (Лідія), або везіть все до магазину в Стебнику «Зоомагазин». Дуже вдячні всім.
Товариство захисту тварин.

– Дівчинко, а як тебе звати?
– Устюся!
– Ой, то біжи скоренько, бо не встигнеш!

moskaliv.net

 

 

 
 
НОВИНИ  СТАТТІ Інтервю Репортаж ПДМ Архів 2008 Архів 2009 Вітання ФОТО Старий Трускавець Сучасне місто ОГОЛОШЕНЯ КОНТАКТИ Старий сайт Форум_ТВ
 
Lemky.com Каталог сайтів України