роздуми

 
 

Трускавець. З прийому міського голови

Більше двох годин (з 10.00 до 12.15) тривав прийом у міського голови цього вівторка. На прийомі побувало 16 відвідувачів, причому двічі заходило по двоє осіб, тривалість часу на одну людину становила від 2 – 3 хвилин до півгодини. Цікаво зазначити, що деяких відвідувачів на прийомі в мера цього року ми вже бачили принаймні 2 – 3 рази. Отже, люди зверталися до мера з такими питаннями:

1.   Мешканець Сагайдачного, 22 звернувся з проханням щось зробити – після ремонту даху та встановлення ринв вода тече вже не по фасаді будинку, а затікає до помешкання – це коли вода в ринві замерзає. Робити новий проект та реконструкцію даху ніхто не буде, проте мер дав доручення представникам КП «Наше місто», а цю структуру під час прийому представляли п. Том Мінчак та п. Лариса Грошко, розібратися та допомогти людині. Одночасно мер зауважив, що під час огляду міста, яке він здійснював у понеділок на вертольоті, було виявлено справжній бедлам на даху цього будинку і попросив прибрати весь хлам, зокрема дошки.

2.   Пан Віталій Шаран просив дозволу на реалізацію картин на релігійну тематику (мистецьких творів) як представник однієї з церков міста. Для таких цілей в курортному парку виділено 7 місць. Щоб отримати такий дозвіл, людині порадили принести відношення від священнослужителя даної церкви.

3.   Юлія Олексин, яка так і не вселилася в квартиру по Івасюка, оскільки самозахоплення вже узаконили, просила посприяти у налагодженні водопостачання – мер дав доручення КП «Наше місто» вивчити таку можливість та зробити все залежне від влади, щоб жінка мала воду.

4.   Трускавчанка має понад 5 тисяч боргу та теплопостачання і холодну воду, їй зробили реструктуризацію на 3 роки, але оскільки зарплата в жінки маленька, вона просила продовжити цю реструктуризацію на 5 років – питання буде вирішено позитивно.

5.   Мешканка п’ятого поверху на Івасюка, 1 просить дозволу встановити автономне опалення через постійну сирість – це питання розглядатимуть на засіданні міськвиконкому у квітні, обстеження даної квартири вже було проведено, залишається чекати на рішення виконкому та позитивний результат для мешканки.

6.   Мешканець 9 поверху на Стуса, 1 Петро Боднарчук незадоволений якістю водопостачання – вода не подається навіть за графіком, а встановлювати бак запасу води у людини немає бажання. Проблему намагатимуться ліквідувати працівники водоканалу, її причина можливо у тому, що забилися фільтри на лічильниках.

7.   Про свою біду розповів і викладач педуніверситету Володимир Саратовський, який виховує донечку, але час від часу виникають певні проблеми з матір’ю дитини, яка через суд хоче відібрати право батька на виховання доньки. Пан Віктор заявив про те, що дії адвоката Павляк (дружина колишнього прокурора Антоненка) та Апеляційного суду, головою якого колись був Зварич, на даний час не спрямовані на захист інтересів дитини та навів ряд деталей, які ми в силу певних обставин не можемо опублікувати для широкого загалу.

8.   В 6 квартирах будинку 78 по Стебницькій минулого тижня внаслідок короткого замикання старої електропроводки погоріла побутова техніка. Пригадується приклад пожежі на Стебницькій, 74 з 2008 року. Люди хочуть скласти опис майна, яке вони втратили, але для цього потрібно знайти відповідних експертів. Представниця юридичного відділу підтвердила, що КП «Наше місто» не вправі складати подібні акти, тим більше, що це пішло б їм на шкоду. Не було задоволено і особисте клопотання мешканки про надання їй в оренду земельної ділянки.

9.   Незадоволені діяльністю голови ОСББ, що по Стебницькій, 76, Ольга Макарова, Єва Татарська та інші жильці будинку. Пан Михайло Хомич не пояснює, куди ж ідуть кошти, жартуючи, що «на подарунки, бензин та горілку», тому люди платять за старими цінами, через що їм не завіряють довідки. За словами відвідувачок, в будинку збори не проводилися вже два роки – мер доручив Віктору Марченку, своєму заступнику, вияснити суть справи, а також організувати такі збори. Незадоволені жильці і захопленнями підсобних приміщень у підвалі, купою асфальтно-дорожніх відходів під вікнами нібито для проведення дренажних робіт, тим, що кошти не йдуть на розвиток даного будинку.

10. Вкотре прийшла з проханням вирішити квартирне питання пенсіонерка зі скаргами на грибок, цвіль та погані умови життя. Проблема ускладнюється хворобою чоловіка-інваліда.

11. Мешканець вулиці Мазепи п. Володимир Церковник порушив ряд питань – неякісної продукції (хлібобулочні, м’ясні та заморожені вироби) в супермаркетах міста (було названо два торгові бренди), зловживанням своїм монопольним становищем компанії, яка надає в Трускавці послуги з кабельного телебачення і якою, за словами п. Церковника, керує депутат ТМР Володимир Лаврінок, порушення водіями автомобілів правил паркування (паркують на тротуарах), відсутність в регіоні елітного будинку для престарілих, русифікація в готелях Трускавця, відсутність реакції на його звернення-прохання зрізати дві товсті черешні за 3 метри від будинку (вже тих, хто садив, давно нема в живих, а черешні чоловіку продовжують заважати), питання самовільних прибудов, які псують картину в місті, відсутність меценатів (за приклад Володимир Дмитрович навів рідний Добромиль, де є два мільйонери, один з яких – власник «Женеви» Лопушанський) та інше. Розмова мешканця з головою міста вийшла досить цікавою та конструктивною. «За непорядки штрафуйте і буде купа грошей в казні, а чиновники повинні виконувати свої посадові обов’язки» - з такими словами мешканець покинув зал.

12. Мешканка вулиці Сагайдачного переживає, що їй не видають право власності на житло, куплене нею ще на початку 90-х рр., начальнику відділу приватизації п. Галині Грицьків доручено розібратися та допомогти жінці, безпідставність побоювань якої очевидна.

13. Учасник бойових дій з Дрогобицької, 10 п. Михайло Кміть вважає, що він не повинен платити за підключення водоканалу. Проблему голова пообіцяв вирішити. Виявилася одна цікава деталь – більше тижня тому заступник міського голови дав доручення управлінню архітектури вивчити стан справ, але видно, за словами Віктора Марченка, пан Шумин (депутат ТМР) перепрацьовує, що не знайшов часу по сьогодні підготувати не те що відповідь для мешканця, а і ознайомити з реальністю посадових осіб міської ради. «Сильно зайнятий і не встигає» - пролунала репліка.

14. Пані Ковалик з Сагайдачного хоче перевести в статус житлового приміщення, в якому проживає з дітьми, виникають певні проблеми, оскільки юрист КП «Наше місто» п. Артур Дикий толково не зміг пояснити жінці алгоритм її дій, через що вона повторно мусила звертатися до мера. Жінка згідна сама оплатити всю необхідну документацію, тепер її консультуватим е безпосередньо аж до вирішення всіх питань п. Лариса Грошко.

На закінчення варто зауважити, що потрібно мати сталеві нерви, щоб зберігати спокій та виваженість на прийомі, адже люди трапляються різні і деякі навіть після 10 – 15 хвилин своєї бесіди не можуть толково пояснити, чого ж вони хочуть і що до їхніх проблем має міська рада чи безпосередньо голова. Проте Лев Грицак хоч і не говорить «Почую кожного», все ж старається допомогти вирішити наболілі проблеми тим, хто звертається. В міру своїх повноважень та можливостей.

22.03.2010 |Володимир Ключак|


Фото від durdom.in.ua

 

Реклама та оголошення

Оголошення та реклама

Вельмишановні пані і панове! Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Івана Франка, який знаходиться у Західній Україні на етнічних теренах Галичини, розпочинає проект "Діалог культур у євроінтеграційному процесі" (1 квітня 2010 – 30 липня 2013). Упродовж багатьох століть Галичина була важливим осередком політичного і культурного життя Європи. Цей мультикультурний ландшафт був і залишається сьогодні взірцем культурного діалогу багатьох європейських народів. Галичина завжди демонструвала високий рівень національної свідомості, толерантного ставлення до інших націй і народностей, активного розвитку і збереження культурних цінностей.
 У різні періоди свого історичного розвитку тут тісно перепліталися культурні традиції й політичні інтереси багатьох країн Східної і Західної Європи. На сучасному етапі Галичина є важливим посередником інтеграції України та інших пострадянських країн в суспільно-політичний, економічний і культурно-освітній простір Європейського союзу.

В проекті передбачено наступні аспекти:
1) Організація Першої міжнародної наукової конференції  з проблем культурної спадщини та політичного розвитку Галичини на тему "Європейські  виміри політичного  і культурного розвитку Галичини"  (15-17 травня 2011).
2) Опрацювання й публікація матеріалів конференції (15 травня 2011 – 30 квітня 2012).
3) Організація короткотривалих науково-дослідних, культурних турів для дослідження цікавих маловідомих історичних, архітектурних та культурних пам'яток Галичини.
4) Публікація краєзнавчого довідника досліджених маловідомих історичних, архітектурних та культурних пам'яток Галичини українською, англійською та німецькою мовами (січень 2011 – грудень 2012).
5) Організація літньої школи української мови і культури для студентських асоціацій країн Євросоюзу (липень 2011 – липень 2013) .

Проект організовується  Дрогобицьким державним педагогічним університетом ім. Івана Франка (Україна) у співпраці з: Львівським національним університетом ім. Івана Франка (Львів, Україна),
Педагогічним університетом Відня (Австрія),
Полонійною академією (Ченстохова, Польща),
Посольством Австрії в Україні,
Представництвом Австрійської служби обмінів (Львів, Україна).
Щиро сподіваємося на Вашу інформаційну  допомогу для втілення даного проекту в життя та безпосередню участь у ньому.

З повагою, Яна Янюк

Контакти: 82100 Drohobych, Ivan-Franko-Street 24, Room 31 Tel. +38 098 906 36 38  +38 096 942 41 55

E-mail: lopuschanskyj@mail.ru E-mail: cei_drohobych@mail.ru

 

Христос народився! Любий друже, з радістю Тебе повідомляю, що я починаю реалізацію свого нового проекту «дитяче розважально-пізнавальне журнальне видання «ВПЕРЕД!». Це буде новий голос у світі дитячої періодики. Я притримуюся думки, що людина формується на початках свого життя, тобто під час дитячих літ. Я зі своєю командою свідомі того, що ми у цім житті є людьми і ми маємо на меті допомагати дітям розвивати, викривати їхні оригінальні таланти, допомагаючи повірити у себе. Василь Сухомлинський казав, що у кожній дитині живе геній, який проситься на свободу. Ми станемо реальними помічниками для батьків та учителів. Ми станемо справжніми друзями для кожної дитини. Наша ціль є далекою. Ми прагнемо змінити спектр світобачення та діяння майбутніх людей. Проте той же Сухомлинський казав, що дитина – це людина вже сьогодні. Дитина за своєю природою є особою доброю, слід лише допомогти дитині.
Я пропоную Тобі долучитися до створення та ефективного функціонування нашого видання. Нам потрібні моральні та креативні люди, які згідні віддавати свою працю та час задля створення справжнього громадянського суспільства серед дітей, за яке так б’ються політики та науковці. Ми шукаємо: авторів текстів (творчий конкурс); дизайнерів (знання програм); реалізаторів (стійкі моральні цінності, дуже потрібні штатні реалізатори).
Якщо Ти маєш бажання допомогти Нам, то звертайся за електронною адресою vpered@e-mail.ua  і Ти станеш частиною великої команди. Діяльність, яка проводиться у рамках проекту здійснюється на волонтерських засад і плата за роботу не передбачується. Змінимо світ разом!

З повагою, Романко

Ресторан «Мисливський рай» запрошує на зустріч Нового Року. Чарівні Дід Мороз та Снігуронька, неперевершений гумор, запальна жива музика, феєрверки, ігри, сюрпризи, вишуканий святковий стіл – все заради Вашого задоволення. Поспішайте!!! Вартість з 1 особи – всього 1 200 гривень. Тел. у Трускавці (03247) 5-34-64, 6-55-50, 6-55-62.

Оркестр естрадно-джазової музики та духовий оркестр «Big-band» в Трускавці – музичні послуги, концерти на замовлення, ювілеї, презентації, шоу-програми. Контакт – п. Василь, адміністратор (067 265 58 45).

 

 

Новини Трускавець та регіон

 
укрвест

СБУ інформує

В умовах сьогодення корупція стала чинником, який реально загрожує національній безпеці, підриває авторитет державного апарату та дискредитує його діяльність, руйнує основні засади демократичного суспільства та конституційного ладу України.

У рамках реалізації поставлених завдань, Службою Безпеки України здійснено низку заходів, спрямованих на підвищення ефективності протидії корупції в усіх сферах життєдіяльності країни, посилення взаємодії з іншими правоохоронними органами, державними і громадськими інституціями.

Варто зазначити, що важливою складовою боротьби з корупцією є співпраця з громадськістю. Адже протидія корупції має стати справою не тільки певної правоохоронної структури, але й кожної чесної людини, яка вболіває за свою країну і майбутнє своїх дітей.

Для того, щоб громадяни мали можливість сприяти правоохоронцям у боротьбі з цим явищем, в Трускавецькому МВ Управління СБУ у Львівській області діє телефон довіри. Тож якщо Вам стало відомо про факти корупційних дій з боку державних службовців, такі як:

  1. вимагання та отримання хабара;
  2. протиправні дії представників правоохоронних та судових органів;
  3. незаконне відчуження (оренда), приватизація державного та комунального майна;
  4. неправомірне надання дозволів представниками органів влади на заняття тими чи іншими видами діяльності та інші корупційні прояви, телефонуйте за номером у Трускавці 8(247) 5-16-25.

Інформація, яка надійде за цим номером, обов’язково буде перевірена. За результатами перевірки згідно чинного законодавства будуть прийняті відповідні рішення.

    Мешканці Дрогобича, Стебника та Дрогобицького району можуть звертатися за телефоном 8(244) 2-37-65. Одночасно повідомляємо, що Дрогобицьким МВ УСБУ у Львівській області проводиться прийом громадян щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці з 9.30 до 13.00 з питань, що віднесені до компетенції органів СБУ.

Прес-служба Управління Служби Безпеки України у Львівській області

Перегони на мера

Звернення-прохання

Шановні мешканці м. Трускавець та міст Стебника, Дрогобича, Борислава! Просимо Вас, всіх не байдужих людей до життя бездомних котів та собак, допомогти у відкритті притулку для них у м. Стебник. Потрібно майже все. Не за горами осінь, зима, дощі, холод. Хто чим може, тому будемо раді, нехай допоможе. Також не залишайте нас поза увагою керівники підприємств, приватні підприємці і всі, хто в змозі нам допомогти. За інформацією дзвоніть по тел. 8-067-416-67-07 (Наталія), 8-097-914-67-19 (Лідія), або везіть все до магазину в Стебнику «Зоомагазин». Дуже вдячні всім.
Товариство захисту тварин.

– Дівчинко, а як тебе звати?
– Устюся!
– Ой, то біжи скоренько, бо не встигнеш!

moskaliv.net

 

 

 
 
НОВИНИ  СТАТТІ Інтервю Репортаж ПДМ Архів 2008 Архів 2009 Вітання ФОТО Старий Трускавець Сучасне місто ОГОЛОШЕНЯ КОНТАКТИ Старий сайт Форум_ТВ
 
Lemky.com Каталог сайтів України