роздуми

 
 
Вісті зі Стебника

 В Стебнику вводиться новий режим водопостачання – за графіком: зранку з 6 до 10 години, ввечері з 18 до 23, а у вихідні та святкові дні – з 7 до 12 та з 17 до 23. Трускавчанам є чому позаздрити своїм найближчим сусідам.

Населення Стебника заборгувало за газ 2,6 млн. грн., про це повідомив керівник комунального підприємства „Стебниктеплоенерго” Орест Лабовка.

Спортивний клуб „Стебник” просить сесію СМР прийняти звернення до міністра у справах сім`ї, молоді та спорту Юрія Павленка про будівництво в Стебнику спортивного комплексу та надання коштів на штучне футбольне поле (40 на 22 м). З такою ініціативою виступили президент СК „Стебник” Богдан Уневич та голова оргкомітету Осип Бандура.

„Стебникводоканал” у березні вивільнить 8 чоловік, за словами керівника Стебницького центру зайнятості Лесі Качмар. Проте безробіття в Стебнику збільшиться і тому, що ЗАТ „Трускавецькурорт” має намір в березні звільнити 600 чоловік, серед яких і мешканці Стебника, повідомляє стебницька газета „Воля громади”.

Дрогобицька санстанція зобов’язала владу Стебника провести дератизацію (винищення щурів) до 1 квітня. Знезараження підвальних приміщень в Стебнику не проводилося останніх 11 років,

Як повідомив начальник стебницької міліції Вадим Рябцев, 15 лютого біля лікарні проходила розбірка між стебницькими, бориславськими і трускавецькими наркоманами. Учасників „стрілки” затримано на гарячому, та ще й з наркотичними дозами.

Стебницька міліція розкрила злочин – факт жорстокого побиття хлопця 31 січня. 15-літній підліток з сім`ї алкоголіків зізнався у скоєному, на даний час триває слідство.

Стебницька міська влада має намір повернутися до закріплення за підприємствами територій для саночистки і благоустрою, як це і було давніше.

№ 14 (40) 23 лютого 2009 р.| Анатолій Власик, стебницька газета „Воля громади” (публікується зі згоди автора) |
укрвест

Подолаємо корупцію разом!!!

Відділ по боротьбі з корупцією в органах Державної податкової служби ДПА у Львівській області інформує платників податків та громадян про те, що за  «Телефоном довіри»
8(032)293-39-56 або 8(032)297-33-89  Ви можете, назвавши себе, або анонімно, повідомити співробітників підрозділу, які Вас вислухають та перевірять інформацію про:

  1. протиправні дії працівників податкової служби, в тому числі податкової міліції;
  2. факти корупції та зловживання посадовим становищем.

Конфіденційність звернення у відділ по боротьбі з корупцією гарантується.
«Телефон довіри» працює цілодобово (після 18.00 – автовідповідач).
У письмовому вигляді Ваші скарги та звернення щодо фактів службових злочинів та корупційних дій працівників органів ДПС  просимо подавати за адресою:
79003, м. Львів, вул. Стрийська, 35, ВБК в органах ДПС ДПА у Львівській області..
Сподіваємось на правдивість інформації та взаємодовіру.

Телефон довіри у Трускавці: 5-17-30.

Свіжий випуск ТВ №14

за 23.02.09 Далі»

Духовні вправи на лютий 2009

Батько відбирає в дитини іграшки, щоб звернути її увагу на важливіші речі. Бог чинить подібно, щоб скерувати нас у бік неба. Св. Йоан Златоустий

Наповнюйтесь боязню Божою, і не залишиться місця для будь-якої іншої. Св. Бернард

Великі проблеми ми повинні вирішувати тоді, коли вони ще зовсім малі. Ядвіга Рутковська

Не молячись щоденно, тобто  не виглядаючи щодня Бога, ми не прислухаємось до Його Слова, не готуємось до щоденних вирішальних життєвих випробувань. Карл Ранер

Далі»

- Куме, де це ваш собака ?

- Та, я його зарiзав. - О-о ! А за що ? - Бо москалям продався ! - Як !? - А ось так ! Приходжу додому - а вiн менi з будки: “ґафф, ґафф !”

 

moskaliv.net

 

 

 
 
НОВИНИ  СТАТТІ Інтервю Репортаж ПДМ Архів 2008 Архів 2009 Вітання ФОТО Старий Трускавець Сучасне місто ОГОЛОШЕНЯ КОНТАКТИ Старий сайт Форум_ТВ
 
Lemky.com Каталог сайтів України