роздуми

 
 
Іноземні дипломати ознайомляться на Львівщині з клінікою доктора Козявкіна

27-28 лютого Львівську область відвідають керівники іноземних дипломатичних місій України, представники Міжнародних організацій та Міністерства закордонних справ України. Мета поїздки - ознайомлення із розвитком туристично-оздоровчого комплексу Львівщини та відвідання всесвітньовідомої Міжнародної клініки відновного лікування професора Володимира Козявкіна.

Як зазначив Голова Львівської ОДА Микола Кміть, "візит дипломатів такого високого рівня - визнання унікальності рекреаційно-оздоровчого потенціалу Львівщини загалом та методики доктора Козявкіна зокрема. У Клініці відновного лікування щомісяця проходять курс до 100 пацієнтів, з яких біля 40% - іноземці. Доктор Козявкін вже цього року презентуватиме у Європарламенті свою методику лікування та реабілітації дітей".

Водночас Володимир Козявкін повідомив, що 17 березня цього року у Брюсселі представники клініки демонструватимуть свою методику для 120 представників європейських країн. Це засідання присвятять винятково українській методиці лікування ДЦП, оскільки вона визнана однією з найбільш ефективних у світі.

Також у програмі візиту керівників іноземних дипломатичних місій заплановано екскурсію до мінеральних джерел курорту Східниця, відвідання Львівського оперного театру.

На сьогодні участь у візиті підтвердили понад 30 дипломатів, серед яких - представники Австрії, Азербайджанської Республіки, Аргентини, В'єтнаму, Грецької Республіки, республіки Індія, республіки Казахстан, Китаю, Кувейту, Малайзії, Королівства Марокко, Королівства Норвегія, Нігерії, Пакистану, Палестини, Південно-Африканської Республіки, Словацької Республіки, Угорщини, Хорватії, Швейцарської Конфедерації.

укрвест

Подолаємо корупцію разом!!!

Відділ по боротьбі з корупцією в органах Державної податкової служби ДПА у Львівській області інформує платників податків та громадян про те, що за  «Телефоном довіри»
8(032)293-39-56 або 8(032)297-33-89  Ви можете, назвавши себе, або анонімно, повідомити співробітників підрозділу, які Вас вислухають та перевірять інформацію про:

  1. протиправні дії працівників податкової служби, в тому числі податкової міліції;
  2. факти корупції та зловживання посадовим становищем.

Конфіденційність звернення у відділ по боротьбі з корупцією гарантується.
«Телефон довіри» працює цілодобово (після 18.00 – автовідповідач).
У письмовому вигляді Ваші скарги та звернення щодо фактів службових злочинів та корупційних дій працівників органів ДПС  просимо подавати за адресою:
79003, м. Львів, вул. Стрийська, 35, ВБК в органах ДПС ДПА у Львівській області..
Сподіваємось на правдивість інформації та взаємодовіру.

Телефон довіри у Трускавці: 5-17-30.

Свіжий випуск ТВ №14

за 23.02.09 Далі»

Духовні вправи на лютий 2009

Батько відбирає в дитини іграшки, щоб звернути її увагу на важливіші речі. Бог чинить подібно, щоб скерувати нас у бік неба. Св. Йоан Златоустий

Наповнюйтесь боязню Божою, і не залишиться місця для будь-якої іншої. Св. Бернард

Великі проблеми ми повинні вирішувати тоді, коли вони ще зовсім малі. Ядвіга Рутковська

Не молячись щоденно, тобто  не виглядаючи щодня Бога, ми не прислухаємось до Його Слова, не готуємось до щоденних вирішальних життєвих випробувань. Карл Ранер

Далі»

- Куме, де це ваш собака ?

- Та, я його зарiзав. - О-о ! А за що ? - Бо москалям продався ! - Як !? - А ось так ! Приходжу додому - а вiн менi з будки: “ґафф, ґафф !”

 

moskaliv.net

 

 

 
 
НОВИНИ  СТАТТІ Інтервю Репортаж ПДМ Архів 2008 Архів 2009 Вітання ФОТО Старий Трускавець Сучасне місто ОГОЛОШЕНЯ КОНТАКТИ Старий сайт Форум_ТВ
 
Lemky.com Каталог сайтів України