роздуми

 
 

Відносини трускавецької влади і ЗАТ «Трускавецькурорт» не є безхмарними?

«Проведення різдвяного фестивалю у Трускавці в січні цього року пройшло на низькому рівні, приміщення «Злати» непристосоване до проведення таких заходів» - заявив на сесії ТМР 2 лютого голова опозиційної до влади Трускавця фракції «Наша Україна» Ігор Пілько і звернув увагу мера міста, що це питання потрібно було обговорити з Павлом Якубенком, головою Наглядової Ради ЗАТ «Трускавецькурорт». Лев Грицак відповів, що він якраз мав таку розмову і отримав приблизно таку відповідь: «В зв’язку з тим, що Трускавецька міська рада не вирішує на користь ЗАТ «Трускавецькурорт» земельних питань, ЗАТ «Трускавецькурорт» приміщення для проведення цього фестивалю безкоштовно не надасть. Рада директорів надасть приміщення на комерційній основі». Як зазначив Лев Грицак, потрібно було біля 40 тисяч гривень хіба за оренду палацу культури, тому і звернулися до п. Клянцка, який надав приміщення «Злати» для потреб фестивалю безкоштовно.

Інше питання, яке порушили представники ЗАТ «Трускавецькурорт» - це питання міського стадіону. З працівників ЗАТу було створено новітню громадську організацію «Федерація футболу міста Трускавця», яку очолив заступник голови профкому товариства Віктор Стецько. В інтерв’ю газеті «Трускавецькурорт» він зазначив, що новостворене ГО претендує на стадіон. «Насамперед ми домагатимемося передачі міського стадіону в оренду федерації», сказав п. віктор Стецько і додав, що нонсенсом є, коли єдиний міський стадіон знаходиться в підпорядкуванні санаторію «Карпати», а логічно йому бути на балансі ФФТ.

В коментарі з цього приводу спеціально для нашого видання міський голова Трускавця Лев Грицак зауважив, що стадіон є на балансі КП «Наше місто», а санаторій «Карпати» утримує для охорони стадіону дві штатні одиниці (добровільно). «Ще коли мером був Богдан Матолич, він звернувся до керівників різних санаторіїв, щоб допомогти у справі з стадіоном. Тоді ЗАТ «Трускавецькурорт» не цікавили ні стадіон, ні футбол», - зазначив Лев Ярославович.

З цих двох прикладів видно, що відносини між владою Трускавця та керівництвом ЗАТ «Трускавецькурорт» не є безхмарними і що кандидат на посаду міського голови, якого підтримуватиме ЗАТ, зовсім не є технічним кандидатом Лева Грицака, як це хотіли б показати окремі недружні до влади міста сили. Проте все таки тільки у суперечках народжується істина, в розмовах можна віднайти консенсус, а не в  безпринципній конфронтації та постійному обливанні брудом.

До речі, нам прикро, що опозиційні газети постійно намагаються втягнути наше видання у свої брудні ігри, адже з самого початку ми задекларували наш намір об’єктивного та оперативного висвітлення подій і тому могли б очікувати від всіх видань хоча б нейтральності, якщо не дружніх жестів.

3.02.2010 |Власна інформація|


Фото від durdom.in.ua

 

 

 

 

Реклама та оголошення

 

Христос народився! Любий друже, з радістю Тебе повідомляю, що я починаю реалізацію свого нового проекту «дитяче розважально-пізнавальне журнальне видання «ВПЕРЕД!». Це буде новий голос у світі дитячої періодики. Я притримуюся думки, що людина формується на початках свого життя, тобто під час дитячих літ. Я зі своєю командою свідомі того, що ми у цім житті є людьми і ми маємо на меті допомагати дітям розвивати, викривати їхні оригінальні таланти, допомагаючи повірити у себе. Василь Сухомлинський казав, що у кожній дитині живе геній, який проситься на свободу. Ми станемо реальними помічниками для батьків та учителів. Ми станемо справжніми друзями для кожної дитини. Наша ціль є далекою. Ми прагнемо змінити спектр світобачення та діяння майбутніх людей. Проте той же Сухомлинський казав, що дитина – це людина вже сьогодні. Дитина за своєю природою є особою доброю, слід лише допомогти дитині.
Я пропоную Тобі долучитися до створення та ефективного функціонування нашого видання. Нам потрібні моральні та креативні люди, які згідні віддавати свою працю та час задля створення справжнього громадянського суспільства серед дітей, за яке так б’ються політики та науковці. Ми шукаємо: авторів текстів (творчий конкурс); дизайнерів (знання програм); реалізаторів (стійкі моральні цінності, дуже потрібні штатні реалізатори).
Якщо Ти маєш бажання допомогти Нам, то звертайся за електронною адресою vpered@e-mail.ua  і Ти станеш частиною великої команди. Діяльність, яка проводиться у рамках проекту здійснюється на волонтерських засад і плата за роботу не передбачується. Змінимо світ разом!

З повагою, Романко

Ресторан «Мисливський рай» запрошує на зустріч Нового Року. Чарівні Дід Мороз та Снігуронька, неперевершений гумор, запальна жива музика, феєрверки, ігри, сюрпризи, вишуканий святковий стіл – все заради Вашого задоволення. Поспішайте!!! Вартість з 1 особи – всього 1 200 гривень. Тел. у Трускавці (03247) 5-34-64, 6-55-50, 6-55-62.

Оркестр естрадно-джазової музики та духовий оркестр «Big-band» в Трускавці – музичні послуги, концерти на замовлення, ювілеї, презентації, шоу-програми. Контакт – п. Василь, адміністратор (067 265 58 45).

 

 

Новини Трускавець та регіон

 
укрвест

СБУ інформує

В умовах сьогодення корупція стала чинником, який реально загрожує національній безпеці, підриває авторитет державного апарату та дискредитує його діяльність, руйнує основні засади демократичного суспільства та конституційного ладу України.

У рамках реалізації поставлених завдань, Службою Безпеки України здійснено низку заходів, спрямованих на підвищення ефективності протидії корупції в усіх сферах життєдіяльності країни, посилення взаємодії з іншими правоохоронними органами, державними і громадськими інституціями.

Варто зазначити, що важливою складовою боротьби з корупцією є співпраця з громадськістю. Адже протидія корупції має стати справою не тільки певної правоохоронної структури, але й кожної чесної людини, яка вболіває за свою країну і майбутнє своїх дітей.

Для того, щоб громадяни мали можливість сприяти правоохоронцям у боротьбі з цим явищем, в Трускавецькому МВ Управління СБУ у Львівській області діє телефон довіри. Тож якщо Вам стало відомо про факти корупційних дій з боку державних службовців, такі як:

  1. вимагання та отримання хабара;
  2. протиправні дії представників правоохоронних та судових органів;
  3. незаконне відчуження (оренда), приватизація державного та комунального майна;
  4. неправомірне надання дозволів представниками органів влади на заняття тими чи іншими видами діяльності та інші корупційні прояви, телефонуйте за номером у Трускавці 8(247) 5-16-25.

Інформація, яка надійде за цим номером, обов’язково буде перевірена. За результатами перевірки згідно чинного законодавства будуть прийняті відповідні рішення.

    Мешканці Дрогобича, Стебника та Дрогобицького району можуть звертатися за телефоном 8(244) 2-37-65. Одночасно повідомляємо, що Дрогобицьким МВ УСБУ у Львівській області проводиться прийом громадян щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці з 9.30 до 13.00 з питань, що віднесені до компетенції органів СБУ.

Прес-служба Управління Служби Безпеки України у Львівській області

Перегони на мера

Звернення-прохання

Шановні мешканці м. Трускавець та міст Стебника, Дрогобича, Борислава! Просимо Вас, всіх не байдужих людей до життя бездомних котів та собак, допомогти у відкритті притулку для них у м. Стебник. Потрібно майже все. Не за горами осінь, зима, дощі, холод. Хто чим може, тому будемо раді, нехай допоможе. Також не залишайте нас поза увагою керівники підприємств, приватні підприємці і всі, хто в змозі нам допомогти. За інформацією дзвоніть по тел. 8-067-416-67-07 (Наталія), 8-097-914-67-19 (Лідія), або везіть все до магазину в Стебнику «Зоомагазин». Дуже вдячні всім.
Товариство захисту тварин.

Хлопчина бажає познайомитися в басейні з одною дамочкою, але через сором’язливість не знає, як почати розмову. Врешті зважується і запитує:
Чи не скаже пані, вода тут холодна чи тепла?
Прошу пана, я ту є яко курва, а не яко термометр, - відповідає дамочка.

moskaliv.net

 

 

 
 
НОВИНИ  СТАТТІ Інтервю Репортаж ПДМ Архів 2008 Архів 2009 Вітання ФОТО Старий Трускавець Сучасне місто ОГОЛОШЕНЯ КОНТАКТИ Старий сайт Форум_ТВ
 
Lemky.com Каталог сайтів України