роздуми

 
 

Альона Хомич: «Мети конкурсу досягнуто!»

Альона Хомич23 січня в Палаці культури імені Шевченка пройшла фінальна частина конкурсу «Красуня Прикарпаття-2010». Про те, чи все вдалося, як планувалося, про інші організаційні моменти розмовляємо з Альоною Хомич, яка була співорганізатором цього конкурсу разом з рекламно-інформаційною агенцією «Феєрія».

 • Пані Альоно, чи задоволені Ви проведенням фінальної частини конкурсу «Красуня Прикарпаття-2010»? Мета конкурсу була досягнута чи ні?
 • Мета конкурсу досягнута! Найкрасивішу дівчину Прикарпаття обрано!  Дрогобичанка Христина Круглій – красуня Прикарпаття. Кожна з учасниць заслуговувала на перемогу. Вони доклали чимало зусиль для того щоб гідно виглядати на сцені. І якщо навіть комусь щось не вдалося, то це лише за браком досвіду роботи на сцені.

Проведенню самого конкурсу передувала клопітка робота з дівчатами, пошук спонсорів, пошиття костюмів, декорація сцени тощо. Хотілось, щоб все було на хорошому рівні. Погоджуюсь із тим, що 4, 5 год. це забагато для заходу, те, що трішки бракувало динаміки, можливо. На наступний рік обов’язково врахується ці моменти.

При проведенні будь-якого конкурсу завжди знаходяться незадоволені, ті, що не погоджуються з результатами оцінки журі тощо. У випадку конкурсу красунь журі винесло справедливий вердикт, обравши саме таких, а не інших учасниць переможницями в різних номінаціях?

Не помиляється той, хто нічого не робить. Особисто я багато вклала роботи, часу та терпіння в цей проект. Він для мене не перший, але найважчий. Цього року стільки виникало непередбачуваних обставин, що я не встигала із ними знайомитись. Але незважаючи на різні проблеми такі проекти потрібно організовувати, вони заслуговують на увагу.

Цього року вся регіональна преса висвітлювала конкурс краси. Журналісти однієї з трускавецьких газет зрозуміли, що цей проект для них хороша нагода трішки себе попіарити, і так, як конкурс під патронатом голови міста Лева Грицака, вирішили висвітлити все в темних тонах. Вони ж бо «правдива» газета і противладна.

Почали з того, що нечесним способом виманили номери телефонів учасниць і 2 тижні поспіль телефонували і задавали компрометуючі запитання. Звісно потім подавали у своїх статтях (на одній не зупинились, написали другу), все так як їм зручно. Коли я зателефонувала у редакцію, мені  сказано було, що особисто проти мене ніхто нічого не має, а от те, що конкурс під патронатом мера, це інша справа.

Я тільки одного не можу зрозуміти, для чого конкурс краси переплітати з політикою. Ми ж не проголошували політичні гасла в підтримку того чи іншого кандидати, а лише хотіли, ще раз довести, що слов’янська краса переможе будь-що. А зіткнулись із дешевими провокаторами, які хочуть лише облити когось брудом.

Це я зараз говорю не тому, що критику не сприймаю (як написали в газеті). Я її сприймаю, але коли вона грамотна та аргументована. Коли правильно висвітлені факти. Якщо ви пишете про склад журі, то пишіть про всіх, якщо говорите про подарунки, то також про всі, якщо про ціну квитка (квитки ніхто не змушував купувати), то хоч раз зателефонуйте до організаторів (мої номери телефонів  в журналістів є) і поцікавтесь, який кошторис заходу, перш ніж порівнювати його з приїздом онука Степана Бандери чи конкурсом, який проходить у місті Дрогобич (усі розуміють, чого трускавецька газета піарить дрогобицьку міську раду).

Такими діями мені довели, що зупинятись не можна. Чекайте вже весною новий проект у Трускавці.

 • Під час проведення фінальної частини конкурсу на сцені все виглядало просто блискуче, феєрично. Але знаємо, що за всім цим стоїть тривала копітка робота організаторів, учасниць, інших людей. Чи можете трохи розповісти про процес підготовки – перший етап конкурсу, пошуки партнерів та спонсорів, тренування учасниць тощо?
 • Кожна дівчина ідучи на кастинг конкурсу, звичайно, сподівається на перемогу. Але на те він і конкурс, де є  переможці і переможені.

Чи справедливий вердикт винесло журі – я вважаю, що справедливий.  Я була присутня при тому, як журі обирало красуню. Кожен вихід учасниць оцінювався за п’ятибальною системою. Під керівництвом голови журі – Лева Грицака, підрахунок голосів відбувся виважено та справедливо.

Те, що хтось залишився, можливо, ображеним, також нормально. Хоча зі сторони організаторів ми намагалися зробити так, щоб кожна з  учасниць отримала не лише моральне задоволенні,  а й номінацію  разом з подарунком.

 • Ви були не лише співорганізатором конкурсу, але і ведучою. Як Вам вдається так легко і невимушено вести себе перед великою аудиторією, публікою, можливо маєте певний досвід щодо таких заходів?
 • У ролі ведучої не вперше, але щоб сказати, . що маю шалений досвід не можу. Кожного разу настроюю себе, що сцени нема чого боятись. Не завжди виходить, але інколи допомагає.

Скажу чесно, важко було поєднувати організацію проекту, роботу із конкурсантками і вести сам захід. Тим паче, що сценарій дописувала в останню ніч перед конкурсом і зробити репетицію, як кажуть «пройтись по сценарію» не вдалось. Тому імпровізації було багато, доводилось викручуватись.

 • Як Ви думаєте, участь 10 дівчат в фіналі конкурсу «Красуня Прикарпаття-2010» змінить якимось чином їхнє життя?
 • Життя вже змінилось. Адже конкурс «Красуня Прикарпаття» це був лише старт для них.

Учасниці, які приймали участь у конкурсі минулого року, мають чим похизуватись. Впродовж року було багато фотосесій, відзняті відеоролики, які транслювались по центральних каналах країни, покази мод  провідних львівських дизайнерів, де наші дівчатка працювали моделями тощо.

Цього року не плануємо зупинятись на досягнутому. Вже 13 лютого новий показ мод від львівських дизайнерів у Трускавці.

Так що конкурс  для дівчат був лише першою сходинкою до подіумного та модельного тріумфу, а не безоднею, в яку дівчата вклали «великі» гроші, як написала одна трускавецька газета.

 • Дякую за розмову.

Розмовляв Володимир Ключак

8.02.2010 |Власна інформація|


Фото від durdom.in.ua

 

 

 

 

Реклама та оголошення

 

Христос народився! Любий друже, з радістю Тебе повідомляю, що я починаю реалізацію свого нового проекту «дитяче розважально-пізнавальне журнальне видання «ВПЕРЕД!». Це буде новий голос у світі дитячої періодики. Я притримуюся думки, що людина формується на початках свого життя, тобто під час дитячих літ. Я зі своєю командою свідомі того, що ми у цім житті є людьми і ми маємо на меті допомагати дітям розвивати, викривати їхні оригінальні таланти, допомагаючи повірити у себе. Василь Сухомлинський казав, що у кожній дитині живе геній, який проситься на свободу. Ми станемо реальними помічниками для батьків та учителів. Ми станемо справжніми друзями для кожної дитини. Наша ціль є далекою. Ми прагнемо змінити спектр світобачення та діяння майбутніх людей. Проте той же Сухомлинський казав, що дитина – це людина вже сьогодні. Дитина за своєю природою є особою доброю, слід лише допомогти дитині.
Я пропоную Тобі долучитися до створення та ефективного функціонування нашого видання. Нам потрібні моральні та креативні люди, які згідні віддавати свою працю та час задля створення справжнього громадянського суспільства серед дітей, за яке так б’ються політики та науковці. Ми шукаємо: авторів текстів (творчий конкурс); дизайнерів (знання програм); реалізаторів (стійкі моральні цінності, дуже потрібні штатні реалізатори).
Якщо Ти маєш бажання допомогти Нам, то звертайся за електронною адресою vpered@e-mail.ua  і Ти станеш частиною великої команди. Діяльність, яка проводиться у рамках проекту здійснюється на волонтерських засад і плата за роботу не передбачується. Змінимо світ разом!

З повагою, Романко

Ресторан «Мисливський рай» запрошує на зустріч Нового Року. Чарівні Дід Мороз та Снігуронька, неперевершений гумор, запальна жива музика, феєрверки, ігри, сюрпризи, вишуканий святковий стіл – все заради Вашого задоволення. Поспішайте!!! Вартість з 1 особи – всього 1 200 гривень. Тел. у Трускавці (03247) 5-34-64, 6-55-50, 6-55-62.

Оркестр естрадно-джазової музики та духовий оркестр «Big-band» в Трускавці – музичні послуги, концерти на замовлення, ювілеї, презентації, шоу-програми. Контакт – п. Василь, адміністратор (067 265 58 45).

 

 

Новини Трускавець та регіон

 
укрвест

СБУ інформує

В умовах сьогодення корупція стала чинником, який реально загрожує національній безпеці, підриває авторитет державного апарату та дискредитує його діяльність, руйнує основні засади демократичного суспільства та конституційного ладу України.

У рамках реалізації поставлених завдань, Службою Безпеки України здійснено низку заходів, спрямованих на підвищення ефективності протидії корупції в усіх сферах життєдіяльності країни, посилення взаємодії з іншими правоохоронними органами, державними і громадськими інституціями.

Варто зазначити, що важливою складовою боротьби з корупцією є співпраця з громадськістю. Адже протидія корупції має стати справою не тільки певної правоохоронної структури, але й кожної чесної людини, яка вболіває за свою країну і майбутнє своїх дітей.

Для того, щоб громадяни мали можливість сприяти правоохоронцям у боротьбі з цим явищем, в Трускавецькому МВ Управління СБУ у Львівській області діє телефон довіри. Тож якщо Вам стало відомо про факти корупційних дій з боку державних службовців, такі як:

 1. вимагання та отримання хабара;
 2. протиправні дії представників правоохоронних та судових органів;
 3. незаконне відчуження (оренда), приватизація державного та комунального майна;
 4. неправомірне надання дозволів представниками органів влади на заняття тими чи іншими видами діяльності та інші корупційні прояви, телефонуйте за номером у Трускавці 8(247) 5-16-25.

Інформація, яка надійде за цим номером, обов’язково буде перевірена. За результатами перевірки згідно чинного законодавства будуть прийняті відповідні рішення.

    Мешканці Дрогобича, Стебника та Дрогобицького району можуть звертатися за телефоном 8(244) 2-37-65. Одночасно повідомляємо, що Дрогобицьким МВ УСБУ у Львівській області проводиться прийом громадян щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці з 9.30 до 13.00 з питань, що віднесені до компетенції органів СБУ.

Прес-служба Управління Служби Безпеки України у Львівській області

Перегони на мера

Звернення-прохання

Шановні мешканці м. Трускавець та міст Стебника, Дрогобича, Борислава! Просимо Вас, всіх не байдужих людей до життя бездомних котів та собак, допомогти у відкритті притулку для них у м. Стебник. Потрібно майже все. Не за горами осінь, зима, дощі, холод. Хто чим може, тому будемо раді, нехай допоможе. Також не залишайте нас поза увагою керівники підприємств, приватні підприємці і всі, хто в змозі нам допомогти. За інформацією дзвоніть по тел. 8-067-416-67-07 (Наталія), 8-097-914-67-19 (Лідія), або везіть все до магазину в Стебнику «Зоомагазин». Дуже вдячні всім.
Товариство захисту тварин.

Хлопчина бажає познайомитися в басейні з одною дамочкою, але через сором’язливість не знає, як почати розмову. Врешті зважується і запитує:
Чи не скаже пані, вода тут холодна чи тепла?
Прошу пана, я ту є яко курва, а не яко термометр, - відповідає дамочка.

moskaliv.net

 

 

 
 
НОВИНИ  СТАТТІ Інтервю Репортаж ПДМ Архів 2008 Архів 2009 Вітання ФОТО Старий Трускавець Сучасне місто ОГОЛОШЕНЯ КОНТАКТИ Старий сайт Форум_ТВ
 
Lemky.com Каталог сайтів України