роздуми

 
 

Інформація Трускавецького ДЮСК «Спортовець» про проведення спортивно-масових заходів

З 20 по 21 березня  у м. Трускавці  в спортивно-оздоровчому комплексі дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець»  відбувся відкритий чемпіонат Львівської області з рукопашного бою в якому приймали участь бійці віком від 10 до 20 років з Луцька, Чернівців, Львова, Стрия, Самбора, Старого Самбора, Стебника, Дрогобича та Трускавця.

Змагання проводились Львівською обласною федерацією рукопашного під патронатом міського голови Лева Грицака, за сприянням міської спортивної молодіжної організації «ЗМАГ» та дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ». Силами  ДЮСК «Спортовець» (директор – Любомир Мацькович)  було підготовлено місце проведення змагань – надано приміщення, офісну оргтехніку, професійний борцівський килим та апаратуру для озвучення заходу. За рахунок коштів МСМГО «ЗМАГ» (президент – Ігор Гургула) придбано нагороди для 90 призерів Чемпіонату. На урочистому відкритті,  з вітальним словом  до всіх учасників Чемпіонату області з рукопашного бою, звертався заступник міського голови – Ярослав Чистогорський. Всього із 47 учасників, які представляли Трускавець від громадської організації «Школа рукопашного бою Віталія Плеханова» - 30 бійців стали призерами у своїх вікових групах та вагових категоріях. У їхньому активі 11 золотих, 11 срібних та 8 бронзових медалей.

Юні спортсмени ДЮСК «Спортовець»  також стали переможцями цього престижного турніру: серед бійців 12-13 років у ваговій категорії  35 кг – Чайковський Назар – ІІІ місце, серед 14 – 15 річних у ваговій категорії  55 кг – Комарницький Назар – ІІ місце та  у ваговій категорії  75 кг – Мазур Олег – І місце (всі вихованці тренера Назара Мініва). Це хороший показник для юних спортсменів, які займаються в секції боксу у ДЮСК «Спортовець» лише з початку цього навчального року. Отже вітаємо Трускавецьких призерів та переможців відкритого Чемпіонату Львівщини, які вибороли більше третини всіх нагород  у своїх ровесників.

20 березня команда ДЮСК «Спортовець» приймала участь у Чемпіонаті області з плавання «Приз Весни» серед учнів 2000 – 2003 року народження  дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини. В змаганнях приймали участь команди           4 спортивних шкіл м. Львова, 2 команди м. Червонограда, плавці із Сокаля та Трускавця. Переможцями змагань стали Трускавчанки  Уєчко Ліля  та Мазурак Анастасія –  по два І місця. Також призерами обласних змагань стали юні плавці ДЮСК «Спортовець» - Уєчко Вікторія, Габриш Владислав та Наконечна Евеліна (всі вихованці тренера Богдана Смеречинського).

На минулих вихідних до ДЮСК «Спортовець» завітали гості з Москви – представники спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Росії з баскетболу.   Ознайомившись  з  спортивно-оздоровчим комплексом ДЮСК – плавальним басейном, спортивними залами, московські гості були приємно вражені чудовою спортивною базою, яка відповідає сучасним вимогам та новітнім технологіям, якій позаздрили б освітянські спортивні школи столиці.

З адміністрацією «Спортовець»  та  відділом освіти Трускавецької міської ради досягнуто домовленостей про співпрацю – у літній період 2010 року на базі закладу  планується проведення спортивно-оздоровчого збору  із збірною  юніорською командою баскетболістів Росії.

З 22 по 24 березня команда борців ДЮСК «Спортовець» прийматиме участь у відкритій першості Львівського державного училища фізичної культури  вільної боротьби серед  учнів 1995-1997 р.н.

У суботу 27 березня – у плавальному басейні ДЮСК проводитимуться спортивно-розважальні ігри на воді «Разом до Олімпу» серед учнів 1- 4 класів та їх батьків. На голубих доріжках , у різноманітних естафетах та іграх ,змагатимуться збірні команди від кожної загальноосвітньої школи міста. Запрошуємо всіх на наше свято – вхід вільний !... Урочисте відкриття  змагань о 12.00 год. ( плавальний басейн ДЮСК «Спортовець», вул. Данилишиних, 11).

22.03.2010 | Директор ДЮСК «Спортовець» Л.Є. Мацькович|


Фото від durdom.in.ua

 

Реклама та оголошення

Оголошення та реклама

Вельмишановні пані і панове! Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Івана Франка, який знаходиться у Західній Україні на етнічних теренах Галичини, розпочинає проект "Діалог культур у євроінтеграційному процесі" (1 квітня 2010 – 30 липня 2013). Упродовж багатьох століть Галичина була важливим осередком політичного і культурного життя Європи. Цей мультикультурний ландшафт був і залишається сьогодні взірцем культурного діалогу багатьох європейських народів. Галичина завжди демонструвала високий рівень національної свідомості, толерантного ставлення до інших націй і народностей, активного розвитку і збереження культурних цінностей.
 У різні періоди свого історичного розвитку тут тісно перепліталися культурні традиції й політичні інтереси багатьох країн Східної і Західної Європи. На сучасному етапі Галичина є важливим посередником інтеграції України та інших пострадянських країн в суспільно-політичний, економічний і культурно-освітній простір Європейського союзу.

В проекті передбачено наступні аспекти:
1) Організація Першої міжнародної наукової конференції  з проблем культурної спадщини та політичного розвитку Галичини на тему "Європейські  виміри політичного  і культурного розвитку Галичини"  (15-17 травня 2011).
2) Опрацювання й публікація матеріалів конференції (15 травня 2011 – 30 квітня 2012).
3) Організація короткотривалих науково-дослідних, культурних турів для дослідження цікавих маловідомих історичних, архітектурних та культурних пам'яток Галичини.
4) Публікація краєзнавчого довідника досліджених маловідомих історичних, архітектурних та культурних пам'яток Галичини українською, англійською та німецькою мовами (січень 2011 – грудень 2012).
5) Організація літньої школи української мови і культури для студентських асоціацій країн Євросоюзу (липень 2011 – липень 2013) .

Проект організовується  Дрогобицьким державним педагогічним університетом ім. Івана Франка (Україна) у співпраці з: Львівським національним університетом ім. Івана Франка (Львів, Україна),
Педагогічним університетом Відня (Австрія),
Полонійною академією (Ченстохова, Польща),
Посольством Австрії в Україні,
Представництвом Австрійської служби обмінів (Львів, Україна).
Щиро сподіваємося на Вашу інформаційну  допомогу для втілення даного проекту в життя та безпосередню участь у ньому.

З повагою, Яна Янюк

Контакти: 82100 Drohobych, Ivan-Franko-Street 24, Room 31 Tel. +38 098 906 36 38  +38 096 942 41 55

E-mail: lopuschanskyj@mail.ru E-mail: cei_drohobych@mail.ru

 

Христос народився! Любий друже, з радістю Тебе повідомляю, що я починаю реалізацію свого нового проекту «дитяче розважально-пізнавальне журнальне видання «ВПЕРЕД!». Це буде новий голос у світі дитячої періодики. Я притримуюся думки, що людина формується на початках свого життя, тобто під час дитячих літ. Я зі своєю командою свідомі того, що ми у цім житті є людьми і ми маємо на меті допомагати дітям розвивати, викривати їхні оригінальні таланти, допомагаючи повірити у себе. Василь Сухомлинський казав, що у кожній дитині живе геній, який проситься на свободу. Ми станемо реальними помічниками для батьків та учителів. Ми станемо справжніми друзями для кожної дитини. Наша ціль є далекою. Ми прагнемо змінити спектр світобачення та діяння майбутніх людей. Проте той же Сухомлинський казав, що дитина – це людина вже сьогодні. Дитина за своєю природою є особою доброю, слід лише допомогти дитині.
Я пропоную Тобі долучитися до створення та ефективного функціонування нашого видання. Нам потрібні моральні та креативні люди, які згідні віддавати свою працю та час задля створення справжнього громадянського суспільства серед дітей, за яке так б’ються політики та науковці. Ми шукаємо: авторів текстів (творчий конкурс); дизайнерів (знання програм); реалізаторів (стійкі моральні цінності, дуже потрібні штатні реалізатори).
Якщо Ти маєш бажання допомогти Нам, то звертайся за електронною адресою vpered@e-mail.ua  і Ти станеш частиною великої команди. Діяльність, яка проводиться у рамках проекту здійснюється на волонтерських засад і плата за роботу не передбачується. Змінимо світ разом!

З повагою, Романко

Ресторан «Мисливський рай» запрошує на зустріч Нового Року. Чарівні Дід Мороз та Снігуронька, неперевершений гумор, запальна жива музика, феєрверки, ігри, сюрпризи, вишуканий святковий стіл – все заради Вашого задоволення. Поспішайте!!! Вартість з 1 особи – всього 1 200 гривень. Тел. у Трускавці (03247) 5-34-64, 6-55-50, 6-55-62.

Оркестр естрадно-джазової музики та духовий оркестр «Big-band» в Трускавці – музичні послуги, концерти на замовлення, ювілеї, презентації, шоу-програми. Контакт – п. Василь, адміністратор (067 265 58 45).

 

 

Новини Трускавець та регіон

 
укрвест

СБУ інформує

В умовах сьогодення корупція стала чинником, який реально загрожує національній безпеці, підриває авторитет державного апарату та дискредитує його діяльність, руйнує основні засади демократичного суспільства та конституційного ладу України.

У рамках реалізації поставлених завдань, Службою Безпеки України здійснено низку заходів, спрямованих на підвищення ефективності протидії корупції в усіх сферах життєдіяльності країни, посилення взаємодії з іншими правоохоронними органами, державними і громадськими інституціями.

Варто зазначити, що важливою складовою боротьби з корупцією є співпраця з громадськістю. Адже протидія корупції має стати справою не тільки певної правоохоронної структури, але й кожної чесної людини, яка вболіває за свою країну і майбутнє своїх дітей.

Для того, щоб громадяни мали можливість сприяти правоохоронцям у боротьбі з цим явищем, в Трускавецькому МВ Управління СБУ у Львівській області діє телефон довіри. Тож якщо Вам стало відомо про факти корупційних дій з боку державних службовців, такі як:

  1. вимагання та отримання хабара;
  2. протиправні дії представників правоохоронних та судових органів;
  3. незаконне відчуження (оренда), приватизація державного та комунального майна;
  4. неправомірне надання дозволів представниками органів влади на заняття тими чи іншими видами діяльності та інші корупційні прояви, телефонуйте за номером у Трускавці 8(247) 5-16-25.

Інформація, яка надійде за цим номером, обов’язково буде перевірена. За результатами перевірки згідно чинного законодавства будуть прийняті відповідні рішення.

    Мешканці Дрогобича, Стебника та Дрогобицького району можуть звертатися за телефоном 8(244) 2-37-65. Одночасно повідомляємо, що Дрогобицьким МВ УСБУ у Львівській області проводиться прийом громадян щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці з 9.30 до 13.00 з питань, що віднесені до компетенції органів СБУ.

Прес-служба Управління Служби Безпеки України у Львівській області

Перегони на мера

Звернення-прохання

Шановні мешканці м. Трускавець та міст Стебника, Дрогобича, Борислава! Просимо Вас, всіх не байдужих людей до життя бездомних котів та собак, допомогти у відкритті притулку для них у м. Стебник. Потрібно майже все. Не за горами осінь, зима, дощі, холод. Хто чим може, тому будемо раді, нехай допоможе. Також не залишайте нас поза увагою керівники підприємств, приватні підприємці і всі, хто в змозі нам допомогти. За інформацією дзвоніть по тел. 8-067-416-67-07 (Наталія), 8-097-914-67-19 (Лідія), або везіть все до магазину в Стебнику «Зоомагазин». Дуже вдячні всім.
Товариство захисту тварин.

– Дівчинко, а як тебе звати?
– Устюся!
– Ой, то біжи скоренько, бо не встигнеш!

moskaliv.net

 

 

 
 
НОВИНИ  СТАТТІ Інтервю Репортаж ПДМ Архів 2008 Архів 2009 Вітання ФОТО Старий Трускавець Сучасне місто ОГОЛОШЕНЯ КОНТАКТИ Старий сайт Форум_ТВ
 
Lemky.com Каталог сайтів України