роздуми

 
 

Відділення Державтоінспекції Борислава повідомляє

У січні відділення Державтоінспекції міста зафіксувало 182 порушення правил дорожнього руху, із яких 11 стали причинами дорожньо-транспортних пригод. На щастя, у ДТП постраждали лише автомобілі, але кількість аварій, які сталися на дорогах міста за перший місяць нового року, спонукає працівників відділення ДАІ з ОАТ м. Борислава жорсткіше ставитись до водіїв-порушників та притягувати їх до адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху. Учасники дорожнього руху - як водії, так і пішоходи - повинні бути свідомими того, що дорожня обстановка на більшості міських доріг ускладнена снігопадами зі значним накопиченням снігу на узбіччях, обледенінням окремих ділянок дороги, ожеледицею. Навіть незначне нехтування вимог правил дорожнього руху може стати причиною серйозної аварії, у якій отримати тілесні ушкодження може як сам волій, так і випадкові перехожі.

Співробітник» відділення Державтоінспекції м. Борислава звертаються до водіїв ти пішоходів із проханням бути особливо обережними та уважними на вулицях міста під час поїздок. Статистика свідчить, що саме під час ускладнення погодних умов спостерігається зростання аварійності і, як наслідок, збільшення кількості травмованих та загиблих учасників дорожнього руху. Точу, шановні водії, дотримуйтесь дистанції, це перевищуйте швидкість руху, уникайте різкого маневрування та гальмування. Особливу увагу зверніть на шини свого транспортного засобу. Обов'язково замініть гуму власного автомобіля на зимову. Пам'ятайте: на власній безпеці заощаджувати не варто. Користуйтесь ременями безпеки.

Саме вони у 30 відсотках дорожньо-транспортних пригод рятують життя та здоров'я людей. Будьте уважними при появі поблизу проїзної частини пішоходів, особливо дітей, поведінку яких передбачити  важко.

Пішоходи також повинні пам'ятати, що на слизькій чи мокрій дорозі миттєво зупинити автомобіль неможливо, адже його гальмівний шлях збільшується щонайменше удвічі. В умовах обмеженої видимості - туману чи снігопаду – водії  транспортного засобу можуть просто не помітити людини, яка знаходиться на  проїжджій  частині.

Будьте взаємно ввічливі та не допускайте порушень правил дорожнього руху.

Найбільше порушень з боку водіїв міста працівники автоінспекції у січні зафіксували при дотриманні правил зупинки та стоянки. Таких виявилося 57. Ще 45 протоколів про адміністративну відповідальність було складено на водіїв, які не дотримувались правил проїзду пішохідних переходів. 10 водіїв притягнено до відповідальності за управління транспортними засобами без необхідних документів та одного за створення аварійної  ситуації на дорозі. Інспектори ДА1 склали 11 протоколів на водіїв за управління незареєстрованими у визначеному законом порядку транспортними засобами, а 20 водіїв затримано за кермом у стані алкогольного сп'яніння. Маємо також один факт випуску на лінію технічно несправного транспортного засобу та один випадок переобладнання автомобіля без дозволу ДАІ. п'ять порушень на залізничних переїздах, по шість порушень правил обгону та переїзду перехресть. У січні співробітники ДАІ зафіксували чотири порушення правил дорожнього руху з боку пішоходів, два випадки недотримання вимог організації дорожнього руху з боку посадових осіб та два факти навмисного забруднення проїжджої частини дороги.

За керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння на підставі рішення суду працівники Державтоінспекції міста у січні вилучили права у  шести водіїв.

Керування автомобілем у стані алкогольного сп'яніння стало причиною ДТП, яке трапилось у Бориславі 9 січня по вул. Івана Франка. Перебуваючи напідпитку, водій автомобіля «ГАЗ-3110» під час вибору в установлених межах безпечної швидкості не врахував дорожньої обстановки, внаслідок чого не справився Із керуванням і допустив зіткнення із автобусом, який рухався в попутному напрямку. У результаті зіткнення автомобілі отримали механічні  пошкодження.

Автобуси постраждали також у двох інших аваріях. На вулиці В. Великого 20 січня водій автомобіля ВАЗ-11183 не справився із керуванням і допустив зіткнення із автобусом, що рухався у попутному напрямку, а 2,ї січня на вул. Дрогобицькій водій автомобіля «Тойота». під час вибору в установлених межах безпечної швидкості не врахував дорожню обстановку, стан транспортного засобу, внаслідок чого допустив зіткнення із автобусом, що рухався у попутному напрямку. В обох випадках транспортні засоби отримали  механічні ушкодження.

Легковажність водіїв стала причиною трьох ДТП, які вони скоїли під час руху автомобілів заднім ходом. На вул. Трускавецькшй 1 січня водій автомобіля «Тойота» під час руху заднім ходом не переконався, що це буде безпечним, внаслідок чого скоїв наїзд на паркан. Зрозуміло, автомобіль постраждав  значно більше, аніж паркан. Проте водію-невдасі доведеться відновлювати як власне авто, так і огорожу. У другому випадку власнику «вазівської» п'ятірки доведеться відновлювати два автомобілі, які він пошкодив, рухаючись заднім ходом 28 січня на вул. Т. Шевченка у Бориславі. Як  і у першому випадку, водій не переконався, що це буде безпечно, внаслідок чого скоїв наїзд на стоячи  автомобіль. У результаті ДТП обидва автомобілі отримали механічні пошкодження. Припаркований автомобіль став жертвою ДТП у смт. Східниці 31 січня. Водій автомобіля ЗАЗ-1140 під час руху заднім ходом також не переконався, що це буде безпечним і допустив зіткнення із автомобілем, який стояв. Обидва транспортні засоби отримали механічні пошкодження.

Ушкодження отримав також автомобіль Деу-Нексіа який власник необачно припаркував по вул. В. Великого. За час відсутності господаря на припаркований стоячий автомобіль скоїв наїзд невідомий транспортний засіб, який з місця пригоди втік. Під час зіткнення автомобіль Деу-Нексія отримав механічні пошкодження.

Механічні ушкодження отримали автомобілі під час ДТП, яка трапилась 28 січня у Бориславі. Водій автомобіля «ГАЗ-2705» не вибрав безпечної відстані і допустив зіткнення із іншим автомобілем, який рухався у попутному напрямку. Окрім штрафу за порушення правил дорожнього руху, винуватцю аварії доведеться витратитися на відновлення пошкоджених під час ДТП автомобілів.

Роман Садлівський, начальник відділення ДАІ з ОАТ м. Борислава, майор міліції,

23.02.2010 |газета «Нафтовик Борислава»|


Фото від durdom.in.ua

 

 

 

 

Реклама та оголошення

Трускавецька міська рада оголошує конкурс на перевезення пасажирів  на міських автобусних маршрутах загального користування.

Номер  та  назва  маршруту

Вид маршруту

Протяжність

км

Кількість

автобусів

Режим

роботи

Вимога до класу автобусів за конструкцією

Маршрут  № 1

Сан. “Кристал” – сан. “Молдова”

міський

7,5

5

щоденний   інтервал 12 – 15 хв.

клас І, клас ІІ

Маршрут  № 2

Сан. “Кристал” – залізничний вокзал

міський

5,5

8

щоденний інтервал

6 – 7 хв.

клас І, клас ІІ

Маршрут  № 3

Сан. “Кристал” – міська лікарня

міський

7,5

4

щоденний

інтервал 20 хв.

клас І, клас ІІ

Об’єкт конкурсу – один маршрут міського автобусного сполучення. Клас автобусів визначений згідно з затвердженим Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучення та режимами руху (Наказ Міністерства транспорту України від 17.04.2007 року № 285).

Отримання бланків (заяви на участь в конкурсі і анкети перевізника), подання документів на участь у конкурсі, одержання  інформації про об’єкти конкурсу та документів, які подаються, роз’яснення щодо умов конкурсу здійснюється в відділі з питань НС, ЦЗ та ТОН міської ради за адресою: м. Трускавець вул. Бориславська,2, кабінет № 3 з 09.00 до 17.00 год., крім вихідних та святкових днів. Телефон для довідок 5-13-80.

Термін подачі документів на конкурс  –  до 05 березня 2010 року включно.

Плату за участь у конкурсі складає 1452 грн. і вноситься претендентами на рахунок Трускавецької міської ради р/р 35425008002641 УДК у Львівській області МФО 825014 ЗКПО 04055914

Конкурс проводиться  о 13.00 год. 15 березня 2010 року  за адресою: м. Трускавець, вул. Бориславська,2, зал засідань.

            Трускавецька міська рада,

газета «Голос ради»

 

Христос народився! Любий друже, з радістю Тебе повідомляю, що я починаю реалізацію свого нового проекту «дитяче розважально-пізнавальне журнальне видання «ВПЕРЕД!». Це буде новий голос у світі дитячої періодики. Я притримуюся думки, що людина формується на початках свого життя, тобто під час дитячих літ. Я зі своєю командою свідомі того, що ми у цім житті є людьми і ми маємо на меті допомагати дітям розвивати, викривати їхні оригінальні таланти, допомагаючи повірити у себе. Василь Сухомлинський казав, що у кожній дитині живе геній, який проситься на свободу. Ми станемо реальними помічниками для батьків та учителів. Ми станемо справжніми друзями для кожної дитини. Наша ціль є далекою. Ми прагнемо змінити спектр світобачення та діяння майбутніх людей. Проте той же Сухомлинський казав, що дитина – це людина вже сьогодні. Дитина за своєю природою є особою доброю, слід лише допомогти дитині.
Я пропоную Тобі долучитися до створення та ефективного функціонування нашого видання. Нам потрібні моральні та креативні люди, які згідні віддавати свою працю та час задля створення справжнього громадянського суспільства серед дітей, за яке так б’ються політики та науковці. Ми шукаємо: авторів текстів (творчий конкурс); дизайнерів (знання програм); реалізаторів (стійкі моральні цінності, дуже потрібні штатні реалізатори).
Якщо Ти маєш бажання допомогти Нам, то звертайся за електронною адресою vpered@e-mail.ua  і Ти станеш частиною великої команди. Діяльність, яка проводиться у рамках проекту здійснюється на волонтерських засад і плата за роботу не передбачується. Змінимо світ разом!

З повагою, Романко

Ресторан «Мисливський рай» запрошує на зустріч Нового Року. Чарівні Дід Мороз та Снігуронька, неперевершений гумор, запальна жива музика, феєрверки, ігри, сюрпризи, вишуканий святковий стіл – все заради Вашого задоволення. Поспішайте!!! Вартість з 1 особи – всього 1 200 гривень. Тел. у Трускавці (03247) 5-34-64, 6-55-50, 6-55-62.

Оркестр естрадно-джазової музики та духовий оркестр «Big-band» в Трускавці – музичні послуги, концерти на замовлення, ювілеї, презентації, шоу-програми. Контакт – п. Василь, адміністратор (067 265 58 45).

 

 

Новини Трускавець та регіон

 
укрвест

СБУ інформує

В умовах сьогодення корупція стала чинником, який реально загрожує національній безпеці, підриває авторитет державного апарату та дискредитує його діяльність, руйнує основні засади демократичного суспільства та конституційного ладу України.

У рамках реалізації поставлених завдань, Службою Безпеки України здійснено низку заходів, спрямованих на підвищення ефективності протидії корупції в усіх сферах життєдіяльності країни, посилення взаємодії з іншими правоохоронними органами, державними і громадськими інституціями.

Варто зазначити, що важливою складовою боротьби з корупцією є співпраця з громадськістю. Адже протидія корупції має стати справою не тільки певної правоохоронної структури, але й кожної чесної людини, яка вболіває за свою країну і майбутнє своїх дітей.

Для того, щоб громадяни мали можливість сприяти правоохоронцям у боротьбі з цим явищем, в Трускавецькому МВ Управління СБУ у Львівській області діє телефон довіри. Тож якщо Вам стало відомо про факти корупційних дій з боку державних службовців, такі як:

  1. вимагання та отримання хабара;
  2. протиправні дії представників правоохоронних та судових органів;
  3. незаконне відчуження (оренда), приватизація державного та комунального майна;
  4. неправомірне надання дозволів представниками органів влади на заняття тими чи іншими видами діяльності та інші корупційні прояви, телефонуйте за номером у Трускавці 8(247) 5-16-25.

Інформація, яка надійде за цим номером, обов’язково буде перевірена. За результатами перевірки згідно чинного законодавства будуть прийняті відповідні рішення.

    Мешканці Дрогобича, Стебника та Дрогобицького району можуть звертатися за телефоном 8(244) 2-37-65. Одночасно повідомляємо, що Дрогобицьким МВ УСБУ у Львівській області проводиться прийом громадян щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці з 9.30 до 13.00 з питань, що віднесені до компетенції органів СБУ.

Прес-служба Управління Служби Безпеки України у Львівській області

Перегони на мера

Звернення-прохання

Шановні мешканці м. Трускавець та міст Стебника, Дрогобича, Борислава! Просимо Вас, всіх не байдужих людей до життя бездомних котів та собак, допомогти у відкритті притулку для них у м. Стебник. Потрібно майже все. Не за горами осінь, зима, дощі, холод. Хто чим може, тому будемо раді, нехай допоможе. Також не залишайте нас поза увагою керівники підприємств, приватні підприємці і всі, хто в змозі нам допомогти. За інформацією дзвоніть по тел. 8-067-416-67-07 (Наталія), 8-097-914-67-19 (Лідія), або везіть все до магазину в Стебнику «Зоомагазин». Дуже вдячні всім.
Товариство захисту тварин.

Хлопчина бажає познайомитися в басейні з одною дамочкою, але через сором’язливість не знає, як почати розмову. Врешті зважується і запитує:
Чи не скаже пані, вода тут холодна чи тепла?
Прошу пана, я ту є яко курва, а не яко термометр, - відповідає дамочка.

moskaliv.net

 

 

 
 
НОВИНИ  СТАТТІ Інтервю Репортаж ПДМ Архів 2008 Архів 2009 Вітання ФОТО Старий Трускавець Сучасне місто ОГОЛОШЕНЯ КОНТАКТИ Старий сайт Форум_ТВ
 
Lemky.com Каталог сайтів України