роздуми

 
 

 

Редакція «Трускавецького вісника» вітає всіх читачів з наступаючим світлим святом Христового Воскресіння! В ці світлі і радісні дні бажаємо Вам, дорогі Ви наші, Господнього миру, Божої опіки, матеріального та душевного добробуту, успіхів, радості, щастя, здоров’я та всього найкращого. Смачної паски, рум’яної ковбаски та Божої ласки! Христос воскрес!

Трускавчани проти геїв30 березня в рамках свого робочого візиту на Львівщину у Трускавці побував віце-прем’єр-міністр України Борис Колесников. В нашому місті він провів двогодинну зустріч-нараду, яка стосувалася передусім готовності готельного бізнесу  в регіоні до прийняття гостей Євро-2012. Разом з п. Колесниковим до нашого курорту прибули ще 5 міністрів. Серед високопоставлених гостей, які завітали до Трускавця, були заступник міністра економіки Юрій Вітренко, міністр регіонального розвитку та будівництва Володимир Яцуба, міністр у справах сім’ї та молоді Равіль Сафіуллін... Далі»

Трускавчани проти геївУ неділю, 29 березня, трускавчани взяли участь в акції протесту проти запланованого на Страсну п’ятницю гей-параду в Івано-Франківську. Участь також взяли віруючі інших міст, зокрема Дрогобича та Самбора.
Збиралися віруючі греко-католики після першої ранкової недільної Служби Божої біля церкви Різдва Христового у Дрогобичі, там на них очікувало декілька містких автобусів. Далі»

Золоті діти Трускавець

У трускавецькому парку відпочинку появився новий вид бізнесу - прокат автомобілів. "Появився" - слід розуміти дослівно, бо уже й зник - запровадити новизну не дала влада, оскільки усе було всупереч прийнятим для першої курортної зони нормам.
А було це так: біля "каштанової алеї" парку зупинилася елегантна світла автівка і молода людина, ставши біля неї, пропонувала цей транспортний засіб напрокат, звісно ж, за гроші. Хтось комусь доклав, і вже за коротку хвилю відповідальні особи складали протокол, появилися і всюдисущі журналісти - моя колега Іра Циган ретельно знимкувала й розбиралася в ситуації. А ситуація була такою: знаючи про заборону в відпочинковій зоні всякого бізнесу, що шкодить довкіллю, хтось із відпочивальників звернувся до міського ради щодо прокату автівок: "Ви це дозволяли?" Далі»

Про ще одного "Табачника"

Аристократичне хамло

Трапилось так, що за усілякою переважно пустопорожньою і безтолковою так званою суспільно-громадською діяльністю я за останні півроку-рік дещо занехаяв свої основні справи і, вирішивши їх надолужити, відключив на місяць телевізію і обмежив свій доступ в Інет переглядом пошти та вивішуваннями пари-тройки матеріалів на деяких сайтах. А тому скандал, що трапився поміж новоспеченим зам директора НТКУ Валідом Арфушем і ведучим ток-шоу каналу TVI Романом Скрипіним пройшов якось повз мене. Далі»

Нафтовик Борислава

Бориславська філія управління з експлуатації газового господарства - підприємство, що мусить функціонувати чітко, мов годинник. Адже саме воно, без перебільшення, забезпечує життєдіяльність міста - тепло у наших квартирах, голубий вогник на газовій плиті. Все це має безпосереднє відношення до кожної бориславської оселі, до кожного мешканця міста. Тож проблеми, з якими стикаються газовики, стосуються кожного з нас. А їх, тих проблем, таки вистачає, як переконалися ми в розмові з керівником Бориславської філії УЕГГ паном Володимиром Луцівим. Думаю, для наших чисельних читачів це інтерв'ю буде не тільки цікавим, але й корисним, бо, чого гріха таїти, інколи забуваємо, скільки небезпечних сюрпризів може «подарувати» вам життєдайний газовий вогник. Далі»

Нафтовик Борислава

8 грудня 2008 року був оголошений конкурс на маршруті «Борислав - Стебник », який мав відбутися 24 дня того ж року. Але у зв’язку із прийняттям 3 грудня 2008 року Постанови КМУ № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» 24 грудня 2008 року на засіданні конкурсного комітету прийняли рішення визнати конкурс таким, що не відбувся, й оголосити новий, відповідно до вимог нового Положення. На той момент діючими перевізниками, згідно договору з тодішнім замовником перевезень - Дрогобицькою РДА - були два підприємства: ТзОВ «Карсан АТ» і ТзОВ «Інтертранстур». Термін дії договору закінчувався 18.01.2009 року. Далі»

Психологія

Про смерть

Володимир Ключак

Кожна здорово мисляча людина усвідомлює, що колись наступить такий момент, коли ми розпрощаємося зі своїм життям. Відносно того, що буде потім, судження часто розходяться. Незважаючи на те, що абсолютна більшість нашого суспільства декларує себе християнами, а в нас, в Галичині, чи не «найхристиянськішими з усіх християн», все ж щодо питання смерті в пересічних людей можна почути різноманіття думок, які виражають чи не всю історію філософії – від прихильників теорії реінкарнації (перевтілення) до скептичних тверджень, що «ніхто звідти не повернувся і невідомо, що там», від думки про рай і пекло з казковими образами крилатих молодих ангеликів і страшних волохатих нечистих до цілком атеїстичних поглядів, від прихильників «темного тунелю із світлом в кінці» до такого сплетіння забобонів, яким можна було б присвятити не одну монографію. Проте чи не єдиним спільним для всіх нас є те, що тема смерті є табуйованою і обговорювати її в широкому колі чи «пристойному» товаристві не прийнято, а швидше, навіть вважається за моветон. Далі»

Володимир Ключак

Коли чуємо про Тернопіль, на рівні підсвідомості автоматично виникає асоціація «файне місто» завдяки популярній пісні братів Гадюкіних. Цілком можливо, що колись і про село Ямельниця, яке знаходиться в якихось двох десятках кілометрів від Трускавця, виникатимуть асоціації типу «файне село». В принципі той, хто хоча б один раз побував в цьому мальовничому куточку, і не сумнівається в тому, що село «файне», але річ в тому, що багатьом не доводилося побувати там. А шкода.
Нещодавно створений сайт «Файне село Ямельниця» на http://yamelnicya.com  є проектом вихідців з Ямельниці, тих, хто не забуває своє коріння, своїх предків і хто не перестає любити рідний край, починаючи від малої Батьківщини. Далі»

Володимир Ключак

Опоненти чинної міської влади не так давно любили повторювати: «От, мовляв, згине сніг, розпочнеться весна і всі болячки вилізуть, побачимо стан доріг, побачимо фатальний стан господарки, бруд, нечистоти, непорядок». Дивно, що про щось подібне взагалі могла йти мова, але може воно й на краще – прийшла весна, сніг згинув досить швидко, вулиці сухі, всюди прибирається, все йде нормальним, закономірним ходом – місто готується до Великодня. Проблеми завжди були, є і будуть, від них нікуди не подінешся, та й життя було б нецікавим, якби не треба їх вирішувати. Далі»

ТМК

Те, що у Трускавці певні чиновники, особливо «депутати від архітектури», не на своєму місці, видно неозброєним оком. Це розуміють відпочиваючі, які з кожним роком щораз більше дивуються, що така галицька перлина як Трускавець, втрачає свою привабливість з кожним роком і то шаленими темпами, це тим більше розуміють і місцеві люди. Ті, хто тут народився, виріс, хто приїхав і прожив тут все своє життя, хто вважає Трускавець за рідну домівку. Хаотична забудова, без погоджень і дозволів, непродумане будівництво останніх років фірмами,  репутація яких не є кришталево чистою, кулуарні домовленості, виділення земельних ділянок для забудови «потрібним» людям там, де будівництво категорично заборонено. Далі»

«Шановна редакціє, пишу вам з надією на те, що з вашою допомогою вдасться змінити жалюгідний стан справ в нашому місті. Подивіться сьогодні на Дрогобич. Почну зі стану доріг. Головні магістральні вулиці перетворились на бездоріжжя. Трускавецька від МРЕВ до центру, Стрийська, Самбірська, Княгині Ольги, Пилипа Орлика, Бориславська... Всі ці вулиці "ремонтували" минулого року. Я особисто бачив як біля МРЕВ клали асфальт в грозу, коли перед тим 2 місяці була суха погода і машини товклися по шутрі. Зараз там вже величезні ями і то за півроку після "капітального ремонту" відрізка, а осінній ремонт дороги навпроти "Рукавички", і що там зараз-гірше ніж було до ремонту! І так далі... вони латають ті дороги, а за 3 місяці там знову ями!!! Хто відповідальний за викинуті гроші? Далі»

За матеріалами релігійної преси

А через місяць, 25 квітня о 10.30, єговісти проведуть спеціальне зібрання у своєму домі молитви на Бориславській, 31 на тему «Коли настане справжній мир та безпека», повідомляє наше джерело.
Слід знати, що свідки Єгови є тоталітарною і досить небезпечною сектою, людина, яка потрапила в їхні тенети, піддається тривалій психологічній обробці, як зрештою, і в кожній секті. Подаємо Вашій увазі декілька фактів, які варто знати нам, християнам, щоб не повестися на облудні слова єговістів та навіть попробувати вирвати їх із тенет, якими опутано їхню душу та свідомість. Далі»

Марічка Кульчицька, газета «Голос ради»

Епопея навколо земельної ділянки розміром в 17 га, проданої ТзОВ «Аторней» добігла кінця. У Вищому адміністративному суді України оскаржено рішення Господарського суду Львівської області від 18 серпня 2009 року у справі №12/109 за позовом Львівського міжрайонного природоохоронного прокурора в інтересах Модрицької сільської ради. Згідно судового рішення Господарського суду договір купівлі-продажу ділянки по вул. Бориславській для будівництва та обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу було визнано недійсним, тому постанова суду зобов’язуваала Трускавецьку міську раду перерахувати назад кошти (близько 20 млн. грн.) фірмі «Аторней» та  повернути даний земельний ресурс його «законному» власникові – себто Модрицькій сільській раді. Позивач, який «відстоював» інтереси держави – Львівський міжрайонний природоохоронний прокурор за клопотанням депутата обласної ради Володимира Говірка. Далі»

Михайло Лазар «Нафтовик Борислава»

Бориславський РЕМ висуває кожному абонентові ряд непосильних вимог, які для цих абонентів, здебільшого пенсіонерів,обертаються надзвичайно великими видатками, що вимірюються тисячами і десятками тисяч гривень. Це закупівля за власні кошти залізобетонних опор, вартість одної понад тисячу гривень, оплату за їх встановлення, придбання нових кабельних ліній. Це і придбання нових сучасних лічильників, які чомусь підприємство спонукає купувати саме в них, ціною від 200 до 400 грн. - дорожчою, ніж у магазинах, проплату за їх встановлення, чомусь на фасаді будинку. І проведення кабельних ліній у самому житловому приміщенні, що тягне за собою ремонт помешкання й найдивніше - проплату за так звані технічні умови вартістю близько 2500 грн. Усі ці величезні кошти мешканні будинків на околицях мають негайно проплатити на рахунок Бориславського РЕМ «Львівобленерго». Далі»

Володимир Ключак

Незважаючи на відмінності в політичних поглядах, сповідування різних ідеологій, різне бачення перспектив Трускавця представниками його політичних еліт, в одному вони єдині – Трускавець мусить розвиватися в першу чергу як місто-курорт. Без цього розвитку майбутнє його жителів було б фатально нецікавим, депресивним і убогим. Убогим як в плані розваг та моралі, так і в матеріальному, економічному, фінансовому, адже саме прибульці, відпочиваючі, курортники становлять основне джерело доходів для пересічного трускавчанина. І навіть той, хто ніколи не брав на квартиру відпочиваючих, не займався туристичним бізнесом і ніхто з його сім’ї не працював і не працює в жодному з санаторіїв чи готелів, розуміє, що все у Трускавці мусить бути підпорядковане єдиній меті – збільшенню кількості відпочивальників, бо саме від них залежить стан доріг, розвиток торгівлі, комфорт в закладах різного типу (не лише освіта, медицина, а й інші), благоустрій цілого міста, добробут.Далі»

Володимир Ключак

Нещодавно довелося мені прочитати страшилку про спотворений Дрогобич і я вжахнувся, що про місто, в якому я вчився 5 років на стаціонарі і в якому такий прекрасний міський голова, можна щось погане писати. А ще більше я вжахнувся, коли почув уривок з виступу того ж міського голови (маю на увазі Миколу Петровича Гука) на шевченківських днях, показаний ТРК «Алсет», а згодом прочитав ідентичні слова зі статті його дружини, яка вірою і правдою служить трускавецькій опозиції, яка фактично опозицією і не являється. Далі»

Володимир Ключак

Вже минуло два тижні з того часу, як в трускавецьких школах розпорядженням міського голови впроваджено ранкову гімнастику. Щоб переконатися в доцільності такого кроку та вивчити настрої учнів, ми вирішили відвідати одну зі шкіл міста та на власні очі побачити, чи виконується дане розпорядження та як виконується. Наш вибір впав на СШ № 3, де директором працює депутат Трускавецької міської ради від партії «Відродження», хороший педагог і просто чарівна жінка, вмілий менеджер та порядна людина Галина Іванівна Умнова. Далі»

Володимир Ключак

Колись мій вуйко-небіжчик любив повчати прикрих людей такими словами: «Не будь тим, що моркву риє». Я, тоді ще малий пацаньонок, якось не доганяв, хто ж то риє моркву, а коли підріс, то вуйко мені вповів, що то пацюк, свиня себто.
Давно би забулася та історія, кедь би постійно не находилися ті, що далі а далі риют морков на шкоду порядним господарям. Є такі пацєта-моркворийки і в Трускавци, які і самі ніц доброго не чинять, і другим не дають. А як хтось щось добре хоче робити, то зчиняють пацячий вереск на всю кучу типу «Стоп, най ся Земля спинит, бо ми ся хоче вилізти» альбо «Не позволимо відроджувати нікому, хто не з нами, бо хто не з нами, бувшими новими, сей протів нас». Далі»

Богдан Кушнір: У Західній Україні побоюються великих грошей зі Сходу Не відкрию секрет, якщо чесно скажу: галичани регіоналів побоюються. Особливо бізнесмени. Більше 80 відсотків виборців Заходу у другому турі голосували за Юлію Тимошенко. Чого у Львівській області очікують від команди Януковича. Перш за все переділ власності. (рос) Далі»

- Значить, Ви вважаєте, що основним "каменем спотикання” стало автономне опалення?
- Так. Розводка є, батареї розведені, а до чого під’єднати? Якщо ж я під’єднуюсь до центрального опалення, можливі технічні збої, а з іншого боку велика вартість опалення. Якщо при автономному я сам собі господар, поставив лічильник і скільки газу спалив, стільки й заплатив, то при центральному того нема. Тобто мене заганяли в такі умови, щоб я технічно не вижив.    Далі»

Трускавець прагне бути з одного боку цивілізованим та "європейським", насамперед як місто-курорт, з іншого - мати власне, українське обличчя, не втрачаючи своєї самобутності. До рис "українськості", які не хочемо втрачати, можна додати нашу ментальність - напівщирість-напівзаздрість, напівдоброту-напівзлобу, а ще - приховану чи не приховану лукавість за нібито добрими намірами…   Далі»

Валерій Семиволос, УП Товариство малого кола

Семиволос Тоді ж на одному із відомих сайтів мені в очі потрапила цитата від Івана Франка, яка в першу чергу отій самій "свідомій інтелігенції" і була адресована.
Традиційно, ця відома серед франкознавців ескапада Каменяра, наводилась сенсово скороченою рівно на третину, від чого набувала якогось непатріотичного, а то й навіть антиукраїнського змісту. До того ж ніде навіть згадки не було про першоджерело, з якого приводу все те мовилось, а замість етноніму "русини" – однієї із найдревніших самоназв українців – котру в своїй, за його ж словами, сповіді використав Франко, чомусь вигулькнуло сучасне "українці". Далі»

Володимир Ключак

Дуже актуальною в наш час є тема вбивства ненароджених дітей у лоні матері. В контексті цієї трагедії нашого суспільства стала популярна хресна дорога із особливими роздумами, де є пригадування гріха і де пригадування Божого милосердя. В час Великого Посту в храмах відправляється Хресна Дорога. Можна відмовити собі Хресну Дорогу і в домашніх умовах – християнам це не заборонено. Вашій увазі пропонуємо Хресну Дорогу, яка була відправлена в одному із храмів Трускавця. В людей на очах блищали сльози, потрібно мати кам’яне серце, щоб слова-думки від імені ненародженої дитини не зворушили… Далі»

Володимир Ключак

Це так, між іншим. А тим часом голова ГО «Рада міста» Руслан Ярославович Козир і міський голова Трускавця Лев Ярославович Грицак лише з початку цього року написали собі взаємно по два листи. Причому по одній темі – стосовно спорудження пам’ятника Степанові Бандері. Питання є набагато актуальнішим від інших? Питання хвилює абсолютну більшість трускавецької громади? Бандера є тією постаттю, життя якої нерозривно пов’язано з Трускавцем? Від кількості пам’ятників, які дехто полюбляє називати ідолами, зміниться життя на краще і зросте духовність?
На ці питання можуть бути різні відповіді, як і різними є погляди трускавчани на штучно створену перед виборами «проблему». Далі»

Володимир Ключак

Вибори закінчилися, хай живуть вибори! Ця фраза є цілком нормальною, адже перед нами вибори не менш важливі, ніж ті, які відбувалися 17 січня та 7 лютого. Перед нами – вибори депутатів місцевих рад та міського голови. І неважливо, чи за півроку чи за рік – вони будуть. І якщо з головою в нас все зрозуміло, кожен трускавчани може назвати його прізвище та охарактеризувати його діяльність (незалежно чи з доброї чи поганої сторони, але може), то з депутатами справа складніша. З 46 депутатів, яких обрали в Трускавці в 2006, пересічний трускавчани з натяжкою назве до 10 та й то з майже обов’язковим коментарем «Та нічого вони не роблять…».    Далі»

Про Стебник від Анатолія Власюка та оргкомітету СК «Стебник»

 

Новини Трускавець та регіон

 
турпортал
Хостинг від uahosting

Духовні вправи на березень-2010

Бог так само великий Художник у великому, як і не менший в малому. Св. Августин.

Щоб навчитись молитися, спочатку необхідно навчитися дякувати. Альберт Швейцер.

Бог думає про нас. Але Він не думає за нас. Жан Кокто.

Християнство – не лише віра в Бога, але й віра в людину, в можливість відкриття божественного в людині. Микола Бердяєв.

Буває, вночі я прокидаюсь, починаю думати про важливі справи і кажу собі: «Необхідно сказати про це Папі». А потім прокидаюсь остаточно і згадую, що я і є Папа. Бл. Йоан ХХІІІ.

Ті, хто намагаються служити Богу і мамоні, незабаром помічають, що то не був Бог. Логан Пірсолл Сміт.

Ісусе мій, сило моя і єдина надіє моя, в Тобі єдиному вся моя надія, довір`я мого Ти не підведеш. Св. Фаустина Ковальська.

Живи з людьми так, ніби на тебе дивиться Бог, говори з Богом так, ніби тебе слухають люди. Сенека Молодший.

Християнами стають, а не народжуються. Тертулліан.

Невелике чудо – побачити ангелів, велике чудо – побачити власні гріхи. Св. Антоній Великий.

Той, хто дає милостиню вбогим, позичає Господові. Св. Купріян з Карфагену.

Ім`я Павла Штепи в нас асоціюється в першу чергу із твором «Московство». Але обмежитися читанням лише одного твору цього автора не варто. Адже є ще один надзвичайно цікавий та корисний твір цього канадського українця – «Мафія і Україна». В нас його перевидало львівське видавництво «Глобус» ще в 2002 році, а придбати чи замовити її можна і в дрогобицькому видавництві «Відродження» (вулиця Шевченка, 2, тел. 2-17-94 чи 3-73-59). На багатому історичному матеріалі, фактах, свідченнях розповідається про діяльність всесвітньої мафії – страшної фінансової потуги. Штепа не обмежується критикою комуністів та москвичів, він викриває і роль жидів у сучасному світі, показуючи, що саме вони, а не якась інша нація, керують сучасною наддержавою США.
Хоча ми стараємося не аналізувати книг неукраїнською мовою, сьогодні зробимо виняток – російськомовна «Книга Кагала», видана журналом «Персонал» (МАУП) – теж про роль жидів у історії світу та в історії Російської імперії (особливо ХІХ століття). Вражаючі викриття змушують робити висновки, що і нам, українцям, є чого повчитися в цього хитрого і підступного (що доводить навіть Біблія) народу.

Володимир Ключак

Перегони на мера Трускавця

 

Анонси

У Трускавці 17-18 квітня пройде фестиваль екстремальних видів спорту «Трускавецький Драйв-2010»

Заходи з проведення Великодніх свят

29.03 – 03.04 Мистецькі акції «Розписуємо писанки» – Художній музей М. Біласа, ДШМ

29.03–03.04 Виставка – конкурс «писанка – символ життя» – Дитяча бібліотека

29.03–03.04 Виставка «Великдень – воскресіння сонця і душі» – Центральна бібліотека

29.03 – 03.04 Тематична екскурсія «Великодня тематика у творчому світі Михайла Біласа» – Художній музей М.Біласа

З 30.03 Виставка учнів та викладачів Будинку учнівської творчості «Великдень душі» – Художній музей М.Біласа

4-5.04 Великодні гаївки “Гаївочка-весняночка” за участю дитячих колективів Народного дому – Церква Святої Покрови, Церква Святого Миколая

06.04 Година краєзнавства «Великодня писанка» – Бібліотека – філія №1

6-7.04 Перегляд художніх робіт учнів відділення образотворчого мистецтва, присвячених Великоднім святам – дитяча школа мистецтв (ДШМ)

7.04 Великодній концерт за участю колективів школи мистецтв – Церква у м. Стебнику

8.04 Великодній концерт за участю колективів школи мистецтв – ДШМ

08.04 Літературно – музичне свято «Свята Пасха йде до хати, будемо Великдень справляти» – Дитяча бібліотека

09.04 Великодній концерт за участю творчих колективів Народного дому – Курортний парк

10.04 Великодній концерт за участю естрадно – джазового ансамблю «Ретро-синтез-джаз» – Санаторій «Шахтар»

Класифікація ємкостей з горілкою в стилі IT

0.1л - demo version;
0.25л - trial version;
0.5л - personal edition;
0.7л - professional edition;
1.0л - network edition;
1.75л - enterprise;
3л - for small business;
5л - corporate edition;
Відро горілки - extreme edition
Море горілки - global edition
Бутля самогону - home edition;
"На посошок" - Service pack;
Розсіл зранку - Recovery tool;
Закуска - plugins;
Пиво - patch;
coca-cola, fanta, 7-UP - trojan viruses


До молоді: прощення прошу за безмайбуття

Я не ридаю через "падіння" націоналіста Тягнибока на націонал-демократа Костенко - вони в курсі яке місце нижче спини заслужили своїм хуторянським націоналізмом. І весь народ знає, куди їм потрібно після цього піти. Я не сумую за Ющенком - йому давно пора було підтримати ВФЯ. Просто на Майдані цього зробити йому не дали МИ. Я стаю на коліна перед мільйонами знедоленої нашої молоді. Пробачте, синочки, за слабодухість мою і нерішучість.. Далі»


Золоті принципи Нестора Махна – сучасна інтерпретація

Почну з одного зауваження. Маючи досить бурхливу і строкату біографію, а звідси різноманітний життєвий досвід, в тому числі і створення різноманітних ГО, та скромні знання, я одночасно терпіти не можу різних там макаренок. Тобто вчителів, котрі прагнуть, аби все було виключно по-їхньому.
В житті так не буває, аби було тільки по чийомусь, за виключенням лише Волі Божої. І саме тому не вважаю власні думки, в тому числі і нижчевикладене, якимись остаточними істинами. Хоча посперечатися завжди готовий. Далі»

Іван Васильович не змінює професії?

Фільм російського режисера Павла Лунгіна "Цар" прийшов до нас на початку листопаду, тихо і майже непомітно. Не було гучної реклами, "мальовничих" щитів уздовж доріг ані рекламних наліпок у метро. До того ж, прем’єра збіглася з епідемією грипу. Але коли наприкінці місяця мої знайомі вирішили "ризикнути" й піти на фільм – виявилося, що так само тихо й непомітно його з прокату зняли. Далі»

Андріан Марічик


Баба Мотря, Жовта Гуска і тупе чтиво брудних холуїв

Держава із найпотужнішою в світі армією, із жорстокою політичною системою, із могутнім "вовкодавом" КДБ та все контролюючою КПРС на чолі, - зникла зі світової мапи практично за три дні. Спробуй, розвали отак Францію, Англію чи навіть карликовий Ліхтенштейн. Нічого не вийде. Бо міць цих держав ґрунтується на силі громадянського суспільства. Далі»


Як узаконити самочинне будівництво

ФЕмідаБагато мешканців не лише м. Трускавця а й усієї України в різні часи здійснювали, здійснюють і мабуть що будуть здійснювати самочинне будівництво. Далі»


Громадські організацій – жлобсько-споживацькі нюанси

Держава із найпотужнішою в світі армією, із жорстокою політичною системою, із могутнім "вовкодавом" КДБ та все контролюючою КПРС на чолі, - зникла зі світової мапи практично за три дні. Спробуй, розвали отак Францію, Англію чи навіть карликовий Ліхтенштейн. Нічого не вийде. Бо міць цих держав ґрунтується на силі громадянського суспільства. Далі»

Трускавець: від «Пори» до «Опори»

БродзінськийПропонуємо Вашій увазі інтерв’ю з лідером громадської мережі «Опора» уТрускавці Євгеном Васильовичем Бродзінським. Цю розмову присвячуємо чотирьохрічній діяльності «Опори» в нашому місту – трускавецька «Опора» святкуватиме свої політичні «уродини» 14 грудня. Далі»


КП Наше місто програло Суд

ФЕмідаСтягнути із КП «Наше місто» на користь Шоломіцького О. Г.  12 000 (тисяч)  грн.  матеріальної шкоди, 824 грн. витрат на виготовлення технічного висновку, 5 000 (тисяч) грн. моральної шкоди.
Договір № 375 від 21.01.2008 року в частині надання послуг централізованого опалення, укладений між  КП «Наше місто» та Шоломіцьким О. Г, вважати розірваним. Далі»


Сюжет у стилі «кава-брейк»


Протерта пам'ять образу твого,
Але й при цьому грають дивні ноти.
Уже й не пам’ятаю я чого
Був зачарований під час роботи.

Просте кафе,  що є у місті «Ікс»
Прості слова вітання й перші фрази
За кавою не зрозумів ідеї «фікс»
Бо трапилось воно зі мною все одразу.

А потім Львів, Дрогобич, Трускавець,
Нові слова й ідеї сенсаційні.
І мала ж ти тоді такий терпець
Там бути поруч у кав’ярнях провінційних.

А потім, потім, потім був фінал.
Дзвінок, гудок, відсутність абонента.
Уже тоді спокійно я писав,
Що хтось не хоче чути компліменту.

Не хоче, не бажає, не горить.
Почути знову, й знову, й знову, й знову,
Що є в житті одна єдина мить -
Та мить мовчання, що замінює нам мову

Що було потім, це -  новий сюжет,
Який написано уже не нами.
Це нова кава і новий куплет,
А може нова збірка із віршами

Чи має ця історія рімейк?
Чи будуть в ній продовження і зміни?
Наразі стоп, а може -  «кава-брейк»!
Продовження залежить від… (ім’я дівчини за замовчуванням)

 
 
НОВИНИ  СТАТТІ Інтервю Репортаж ПДМ Архів 2008 Архів 2009 Вітання ФОТО Старий Трускавець Сучасне місто ОГОЛОШЕНЯ КОНТАКТИ Старий сайт Форум_ТВ
 
Lemky.com Каталог сайтів України